धनगढी पुगेका प्रधानमन्त्री चढेको गाडीमा ढुङ्गा मुढा प्रहार

१४ माघ २०६९, आईतवार २१:१७ मा प्रकाशित

धनगढी, १४ माघ । प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराई चढेको गाडीमा आन्दोलनरत मुख्य विपक्षी दलका कार्यकर्ताहरुले ढुङ्गा मुधा प्रहार गरेका छन् । प्रहरीको घेरा तोडेर अघि बढेको आन्दोलनरत मुख्य विपक्षी दलका कार्यकर्ताहरुले हानेको ढुङ्गा प्रधानमन्त्री चढेको गाडीको चक्कामा लागेको छ । प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराई बैतडीबाट धनगढीमा हुन लागेको माओवादीको जिल्ला अधिवेशनको उद्‌घाटनमा कार्यक्रममा सहभागी हुन धनगढी आउने क्रममा उनी माथी मुख्य विपक्षी दलका कार्यकर्ताहरुले बैंक चोकमा ढुङ्गा प्रहार गरेका हुन । प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईको सुरक्षामा खटिएका ठूलो संख्यामा तैनाथ प्रहरीको घेरा तोडेर नजिकै पुगेका मुख्य विपक्षी दलका कार्यकर्ताहरुले कालो झण्डा देखाउनुका साथै ढुङ्गामुढा प्रहर गरेका थिए । मुख्य विपक्षी दलका कार्यकर्ताहरु धनगढीमा बजारमा नाराजुलुस गरिरहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।निर्वाचन घोषणाको सवालमा सत्तारूढ गठबन्धन संविधान र कानूनको परिपालना भन्दा पनि बढी नाफा र घाटाको जोडघटाउमा लागेको छ । कानून

दाङ। कोरोना भाइरसको संक्रमणबाट बच्नका लागि दाङमा अग्रपंक्तिमा रहेर काम गर्नेहरूलाई खोप दिन थालिएको छ । स्वास्थ्यकर्मी, सपाइकर्मी, सुरक्षाकर्मी र सञ्चारकर्मीलाई

सुर्खेत। कर्णालीका मुख्यमन्त्री जीवनबहादुर शाहीले आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक गरेका छन् । मुख्यमन्त्री भएको करिब चार महिनापछि आफ्नो सम्पत्ति विवरण सार्वजनिक

दाङ। कोरोना संक्रमण दर बढ्दै जाँदा नागरिक स्तरबाट भने स्वास्थ्य सुरक्षा मापदण्ड पालनामा गम्भीर लापर्वाही देखिएको छ । स्वास्थ्य क्षेत्रका जानकारहरूले कोरोना संक्रमणबाट