बहिर्गमित लडाकुको रकम लिई भाग्ने विष्टसहित चारजना पक्राउ

१० माघ २०६९, बुधबार १६:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १० माघ । बहिर्गमित लडाकुहरुले विगतमा गरेको आन्दोलनको क्रममा भएको खर्चवापत सरकारी ढुकुटीबाट प्राप्त रकम लिई फरार भएका आन्दोलनरत पूर्वलडाकूका संयोजक पक्राउ परेका छन् । काभ्रे जिल्ला महेन्द्र ज्योती–४ घर भई हाल कोटेश्वर बस्ने २३ वर्षीय लेलिन बिष्टले गत सोमबार शान्ति मन्त्रालयबाट प्राप्त १५ लाख रुपैयाँको चेक बुझी सोही दिन देखी फरार भएकोमा महानगरीय प्रहरी प्रभाग गोंगबुबाट खटिएको प्रहरी टोलीले निज बिष्ट, सह–संयोजक मुगु जिल्ला लोहा–८ घर भई हाल कोटेश्वर बस्ने २३ वर्षीय लालचन्द्र बि.क, सचिब डोटी जिल्ला खाती–२ घर भई हाल कोटेश्वर बस्ने २३ वर्षीय भरत रोकाया र चौथो डिभिजन संयोजक धादिङ जिल्ला चैनपुर–४ घर भई हाल स्वयम्भु बस्ने २२ वर्षीय रमेश बस्याल समेत ४ जनालाई नयाँ बसपार्कस्थित कान्तिपुर मलबाट आज पक्राउ गरेको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ८ हजार ५ सय २० जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २ सय

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्रिपरिषद् गठन गरेका छन् । उनले यसअघि आफ्नो क्याबिनेटमा रहेका सबै मन्त्रीहरुलाई दोहोर्‍याएका छन्

काठमाडौँ। पूर्व रानी कोमल शाह अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएकी छन् । काठमाडौँको थापाथलीस्थित नर्भिक अन्तर्राष्ट्रिय अस्पतालमा उपचाररत शाह आज अपराह्न ४

नयाँ दिल्ली । कोरोनाभाइरसको दोस्रो लहरको सामना गरिरहेको भारतमा केही दिनदेखि संक्रमितको दैनिक मृत्यु संख्यामा कमी आएको छैन । भारतको