मौका पाए बाबुराम ‘बिहारी मुख्यमन्त्री’ बन्ने !

१० माघ २०६९, बुधबार ०८:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १० माघ । प्रधानमन्त्री भएको डेढ वर्षपछि डा.बाबुराम भट्टाईले आफूले बहुमतको सरकारको नेतृत्व गर्न पाए देश बनाइदिने दाबी गरेका छन् । आफ्नो ट्विटरमा उनले भनेका छन्, ‘बिहारमा जस्तै आफूलाई ५ वर्ष एकल पार्टी बहुमत दिएर सरकार चलाउन दिए म त्यसको परिणाम देखाइदिन्छु । त्यतिबेला पनि काम गर्न सकिनँ भने मलाई गोली हानिदिनु ।’ युवाहरूलाई सम्बोधन गर्दै उनले ट्विटरमा यस्तो लेखेका हुन् ।
प्रधानमन्त्री भट्टराईको यो अभिव्यक्तिले उनी चुनावको तयारीमा लागिसकेको दर्शाएको छ । प्रम भट्टराईको सन्देशमा आफ्नो दललाई बहुमत भनिएको त छ तर एमाओवादीले बहुमत पाएको अवस्थामा उनी नभई प्रचण्ड नै प्रधानमन्त्री बन्ने सम्भावना रहेकोबारे भने सङ्केत गरिएको छैन । प्रधानमन्त्रीको हैसियतमा रहेका बाबुरामले ट्विटरमा बिहारको मुख्यमन्त्रीसँग तुलना गर्नुलाई अस्वाभाविक मानिएको छ भने उनी भित्रभित्रै चुनावी तयारीमा रहेको र उनले चुनावी अभियानको सुरुवातसमेत ट्विटरमार्फत गरेको अर्थमा विश्लेषकहरुले बुझ्न थालेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पर्यटन विकास आयोजना वागमती प्रदेश हेटौडा, मकवानपुरका सव–इन्जिनियर नेत्रप्रसाद लामिछाने ५० हजार रुपैयाँ घुससहित पक्राउ परेका छन् ।

काठमाडौं । प्रचण्ड नेपाल नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले संसदीय दलको नेतामा पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई दलको नेता चयन गरेको छ ।

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्दका उपस्थितिमा दुवै पक्षबीच बिहीबार भएको सहमतिमा आज

नवलपरासी । सरकारले प्रतिबन्ध फुकुवा गरेसँगै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ सार्वजनिक भएका छन् । नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व) नवलपुरको