‘राजधानीमा २६ गते ऐतिहासिक जनसभा आयोजना हुने’

९ माघ २०६९, मंगलवार २०:२८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ९ माघ । प्रतिपक्षी दलहरुको मंगलबार बसेको संयुक्त वैठकले काठमाडौं उपत्यकामा गरिने आन्दोलनको कार्ययोजना तयार गरेको छ । जसअनुसार देशव्यापी विरोध प्रदर्शनअन्तरगत भक्तपुर र ललितपुरमा आगामी १२ गते शुक्रबार विरोध कार्यक्रमको आयोजना गरिने छ । यसैगरी काठमाडौंमा १६ गते मंगलबार बिरोधसभा आयोजना गरिने निर्णय भएको छ भने यही माघ २६ गते काठमाडौं खुलामञ्चमा आयोजना हुने जनसभालाई ऐतिहासिक बनाउने योजना विपक्षी दलहरुले बनाएका छन् । उक्त दिन  विभिन्न आन्दोलनका क्रममा शाहदत प्राप्त गरेका व्यक्तिहरु र माओवादी हिंसाको शिकार भएका नागरिकहरुको संझनामा विशेष कार्यक्रम गरिने छ ।
आन्दोलनको तयारीका लागि नेकपा एमालेले आगामी १४ गते पार्टी केन्द्रिय कार्यालयमा दिउँसो १ वजे वृहत कार्यकर्ता भेलाको आयोजना गरिएको छ । उपत्यकामा आयोजना हुने आन्दोलका कार्यक्रमका सन्दर्भमा जानकारी गराउन १० गते बुधबार १२ बजे नेपाली कांग्रेसको केन्द्रिय कार्यालय सानेपामा संयुक्त पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरिएको जानकारी गराइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चितवन । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले प्रधानमन्त्री बन्ने प्रस्ताव आए जिम्मेवारीबाट नभाग्ने बताएका छन्। आज चितवनमा आयोजित कार्यक्रममा बोल्दै

काठमाडौ । नेकपा दाहाल-नेपाल समूहले ओली समूहमा सक्रिय नेताहरुलाई कारबाही गरेको छ । नेताहरु महेश बस्नेतसहित सूर्य थापा, विशाल भट्टराई,

चितवन । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री डा. शशाङ्क कोइरालाले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) को दाहाल–नेपाल समूहसँग मिलेर जानुपर्ने धारणा राखेका छन्।

दमौली । नारी दिवसका अवसरमा तनहुँको देवघाट गाउँपालिकाले श्रीमतीले श्रीमान् बोकेर दौडिने प्रतियोगिता आयोजना गर्ने भएको छ । एक सय