‘राजधानीमा २६ गते ऐतिहासिक जनसभा आयोजना हुने’

९ माघ २०६९, मंगलवार २०:२८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ९ माघ । प्रतिपक्षी दलहरुको मंगलबार बसेको संयुक्त वैठकले काठमाडौं उपत्यकामा गरिने आन्दोलनको कार्ययोजना तयार गरेको छ । जसअनुसार देशव्यापी विरोध प्रदर्शनअन्तरगत भक्तपुर र ललितपुरमा आगामी १२ गते शुक्रबार विरोध कार्यक्रमको आयोजना गरिने छ । यसैगरी काठमाडौंमा १६ गते मंगलबार बिरोधसभा आयोजना गरिने निर्णय भएको छ भने यही माघ २६ गते काठमाडौं खुलामञ्चमा आयोजना हुने जनसभालाई ऐतिहासिक बनाउने योजना विपक्षी दलहरुले बनाएका छन् । उक्त दिन  विभिन्न आन्दोलनका क्रममा शाहदत प्राप्त गरेका व्यक्तिहरु र माओवादी हिंसाको शिकार भएका नागरिकहरुको संझनामा विशेष कार्यक्रम गरिने छ ।
आन्दोलनको तयारीका लागि नेकपा एमालेले आगामी १४ गते पार्टी केन्द्रिय कार्यालयमा दिउँसो १ वजे वृहत कार्यकर्ता भेलाको आयोजना गरिएको छ । उपत्यकामा आयोजना हुने आन्दोलका कार्यक्रमका सन्दर्भमा जानकारी गराउन १० गते बुधबार १२ बजे नेपाली कांग्रेसको केन्द्रिय कार्यालय सानेपामा संयुक्त पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरिएको जानकारी गराइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोलम्बो । आर्थिक संकटमा फसेको श्रीलंकाले अत्यावश्यक सेवाहरू बाहेक अन्य सेवामा इन्धन बिक्रीमा दुई साताका लागि रोक लगाएको छ  । तेल

काठमाडौँ।काठमाडौँ महानगरपालिकाले हैजासम्बन्धी समस्या समाधान गर्न चौबिसै घण्टा हटलाइन टेलिफोन सञ्चालनमा ल्याएको छ । जनस्वास्थ्यसम्बन्धी जोखिम पूर्वानुमान गरेर समस्या समाधानमा

काभ्रेपलाञ्चोक । काभ्रे उपत्यका एकीकृत खानेपानी आयोजनाको निर्माण सम्झौता गरिएको १२ वर्ष भयो । तीन वर्षदेखि आयोजनाको काम ९८ प्रतिशत

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (मंगलबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय