झुक्याएर यौन शोषण गरी युवती बेच्न खोज्ने पक्राउ

९ माघ २०६९, मंगलवार १८:२५ मा प्रकाशित

पर्सा/ ९ माघ । भारतमा विक्री गर्न लिएर गइरहेको अवस्थामा भारत विहार जिल्ला बैशाली थाना चेहरकला ग्राम पंचायत खाजेचान बस्ने २४ वर्षीय बिन्देश्वर कुमार कुशवाह र भारत विहार जिल्ला बेतिया थाना मझौलीया पंचायत रतनमाला ग्राम बगरवा बस्ने ४० वर्षीय जोगिन्द्र यादवलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।
कुशबाहले तनहुँ जिल्ला बन्दीपुर–१ बस्ने २० वर्षीया एक युवतीलाई ६ महिना अघिदेखि फोन सम्पर्क गरी प्रेम जालमा पारेर आफ्नो घर हेटौंडा रहेको भनी झुक्काई विवाह गर्ने वहानामा काठमाडौंको गौशालास्थित धर्मशालामा माघ १ गतेदेखि ६ गतेसम्म राखेर यौनशोषणसमेत गरेको खुलासा भएको छ । त्यसपछि हेटौंडास्थित घरमा जाउँ भनी रात्रीबसबाट भारततर्फ लैजाँदै गरेको अवस्थामा उनीहरुलाई प्रहरी चौकी इनर्वा बीरगंज र माइती नेपाल पर्सा शाखाबाट खटिएको टोलीले फेला पारी ती युवतीको उद्धार गरी अभियुक्तहरुलाई पक्राउ गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आठ वर्षअघि सुन्दरी प्रतियोगिताकी एक प्रतिस्पर्धीले आफूमाथि आयोजकले बलात्कार र यौन शोषण गरेको घटना सार्वजनिक गरेसँगै काठमाडौंको माइतीघरमा

हेटौंडा । स्थानीय तह निर्वाचन २०७९ अन्तर्गत हेटौंडा उपमहानगरपालिकाको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ । उपमहानगरपालिकाको मेयर पदमा नेकपा

काठमाडौं । प्रदेश सांसदबाट राजीनामा दिएर तीन जना नेता स्थानीय तह निर्वाचनमा लडे । करोडौं बजेट परिचालन गर्न पाइने र

कैलाली । कैलालीको लम्कीचुहा नगरपालिकाको मेयर र उपमेयरमा सुशीला शाही र जुना चौधरी निर्वाचित भएका छन् । नेपाली कांग्रेसबाट शाही