टेन्सन फ्रि हुन ब्वाईफ्रेण्डलाई बोलाएर सेक्स गर्ने नायिका

१५ चैत्र २०६८, बुधबार १०:३१ मा प्रकाशित

काठमाडौ । टेन्सन भयो भने मानिसले के के गर्छन । योग, ध्यान, परिवारसँग समय विताउने, घुम्न जाने वा मनोरञ्जन गर्ने तर एक बलिउड नायिका भने आफूलाई टेन्सन हुने वित्तिकै ब्वाईफ्रेण्ड बोलाएर सेक्समा लिन हुने गरेकी छिन् ।
बलिउड बोल्ड नायिका कस्मिरा शाहले हालै एक अखवारकालागी दिएको अन्र्तवार्तामा त्यस्तो खुलास गरेकी हुन । जीवनमा तनाव कम गर्न के गर्नु हुन्छ भन्ने जिज्ञासामा शाहले तनाव मुक्त हुन ब्याईफ्रेण्डसँग सेक्स गर्छु भनेर जवाफ दिएकी थिईन ।
सेक्स आफ्नो जीवनको महत्वपूर्ण तत्व भएको भन्दै आफूलाई तनाव मुक्त गर्न ब्वाई फ्रेण्डसँग सुत्ने र सेक्स गर्छु भनेकी छिन । उनले अगाडि भनेकी छिन–मलाई लाग्छ बेडमा खुसी हुन नसके त्यो कतै पनि खुसी हुन सक्दैन ।
उनले विवाहको विषयमा भने अलग धारणा राखेकी छिन । विवाद मान्छेले बनाएको बन्धन हो । विवाह गरेपछि त्यो सम्बन्धको सम्मान गर्नु पर्छ । मलाई विवाहितलाई देखेर खुसी लाग्छ तर म फेरि विवाह गर्छु कि गर्दिन भन्ने मलाई थाहाँ छैन । कस्मिराले पति ब्राड लिस्टरमैनसँग पारपाचुके गरेर अहिले कष्णा अभिषेकसँगको रोमान्समा छन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । फिल्म ‘पुष्पाः द राइज’ अभिनेत्री समान्था रुथ प्रभु भारतकै लोकप्रिय अभिनेत्री बनेकी छन् । उनले कैटरिना कैफ, आलिया

काठमाडौं । परिणिती चोपडा प्रायः आफ्नो शाही लुक्सले मानिसहरूलाई प्रभावित गर्ने गर्छिन्। वेस्टर्न आउटफिटमा होस् या देसी लुकमा, परिणितीले आफ्नो

काठमाडौं । टिकटकको छोटो भिडियोबाट चर्चा कमाएपछि पछिल्लो समय म्युजिक भिडियोकी अत्यन्तै व्यस्त मोडल बनेकी उषा उप्रेतीले इन्टरनेटको गर्मी बढाएकी

लसएञ्जल्स । पोर्न फिल्म उद्योगमा करियर सकिएपछि पोर्न स्टार के गरिरहेका छन् ? यो आम चासोको विषय छ । यो