अपहरित छात्रको उद्दार, अपहरणको नाटक भएको आशंका

८ माघ २०६९, सोमबार १७:२७ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ८ माघ । अपहरणमा परेका मोरङ, बुद्धनगर–६ बस्ने स्थानीय स्टार कलेजका एक छात्रलाई प्रहरीले डोरीले हात बाँधेको अवस्थामा फेला पारेको छ । कक्षा ११ मा अध्ययनरत २१ बर्षीय ललन यादवलाई आइतबार साँझ अपरिचित तीन व्यक्तिले मोटरसाइकलमा जवरजस्ती उठाई लगेका थिए । उक्त खबर पाएपछि ईलाका प्रहरी कार्यालय रानीबाट खटिएको प्रहरी टोलीले खोजतलास गरिरहेको थियो । खोजी गर्ने क्रममा बिराटनगर उपमहानगरपालिका–१७ स्टार कलेजनजिक रोडमा डोरीले हात बाँधेको अवस्थामा यादव फेला परेका थिए । अपहरणकारीको तिब्र खोजी भइरहेको र थप अनुसन्धान चलिरहेको प्रहरीले जनाएको छ । अपहरण वास्तविक हो या कुनै उद्देश्यले नाटकीय अपहरणको घटना रचिएको हो भन्ने पाटोबाट पनि प्रहरीले अनुसन्धान अघि बढाएको बुझिएको छ ।
यस्तै, एक १२ बर्षीया बालिकालाई जवरजस्ती अनुचित कार्य गरेको अभियोगमा धनगढी हसुलिया–६ बस्ने कमल चौधरी, प्रेम चौधरी र सागर चौधरीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उनीहरुले सोही ठाउँ बस्ने एक १२ बर्षीया बालिकालाई नमुना सामुदायिक बनमा सामुहिक बलात्कार गरेको बताइएको छ । प्रहरीले पीडित बालिकाको सेती अन्चल अस्पताल धनगढी लगेर मेडिकल जाँच गराई आफन्तको जिम्मा लगाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पर्यटन विकास आयोजना वागमती प्रदेश हेटौडा, मकवानपुरका सव–इन्जिनियर नेत्रप्रसाद लामिछाने ५० हजार रुपैयाँ घुससहित पक्राउ परेका छन् ।

काठमाडौं । प्रचण्ड नेपाल नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले संसदीय दलको नेतामा पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई दलको नेता चयन गरेको छ ।

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्दका उपस्थितिमा दुवै पक्षबीच बिहीबार भएको सहमतिमा आज

नवलपरासी । सरकारले प्रतिबन्ध फुकुवा गरेसँगै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’ सार्वजनिक भएका छन् । नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व) नवलपुरको