जीवा लामिछानेद्वारा ७ लाख ५० हजार सहयोग प्रदान

७ माघ २०६९, आईतवार २२:२२ मा प्रकाशित

हेमराज शर्मा । एक कार्यक्रमबीच गैरआवासीय नेपाली संघका अध्यक्ष एवं परोपकारी परियोजना कार्यदलका सभापति जीवा लामिछानेले रु. ७ लाख ५० हजार बराबरको रकम परोपकारी कार्यको लागि विभिन्न संघसंस्थाहरुलाई हस्तान्तरण गर्नु भयो ।

उक्त सहयोग रकम एनसिसि इजरायलले सिंधुली र रोल्पा जिल्लाका द्वन्दबाट प्रभावित बालबालिकाहरुको लागि सिंधुली निवासी शान्ति विक्रम गौंतम र किर्तीपूर इंगलिस बोर्डिङ्ग स्कुल, एनसिसि पोर्चुगलले सेती नदीबाट प्रभावित कास्की जिल्लाको माछपुच्छ्रे उच्चमावि, जापानका एनआरएन कपिलदेव थापाले नेपाल लाइब्रेरी फाउण्डेसन र एनसिसि युकेले हेल्प नेपाल नेटवर्कको अक्षय कोष र क्यान्सरबाट पिडित बालिका अंकिता रिजाललाई सहयोग प्रदान गरेका छन् ।

कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष लामिछानेले विदेशमा बस्ने गैरआवासीय नेपालीहरुले आर्जन गरेको आयबाट केही रकम जोगाएर नेपालमा परोपकारी कार्यको लागि विभिन्न संघ संस्थाहरुलाई सहयोग गर्दै आएको जानकारी दिनु भयो । साथै यस्ता परोपकारी कार्यको लागि उपलव्ध रकमहरुको उचित सदुपयोग हुने विश्वास व्यक्त गर्नु भयो ।

उहाले आजको कार्यक्रममा परोपकारी परीयोजनामा सहयोग गर्नु हुने सबै एनसिसिहरु र एनआरएन साथीहरुलाई धन्यवाद ज्ञापन गर्नु भयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भियना ।नेपाली साहित्यकार समूहले बिश्वभरका नेपालीभाषी साहित्यकारहरूलाई जोडेर रचना वाचन तथा सरस्वति सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न ग-यो। जुम प्रविधिको प्रयोग गरेर

पोर्चुगल । शम्भु सिलवाल छ वर्षयता पोर्चुगलमा हुनुहुन्छ । नेपालमा झ्याइँकुटी झ्याई टेलिशृङ्खलामा घिन्ताङे पात्रसँगै दोहोरी साँझ, भजन, लोकदोहोरी क्षेत्रमा

लन्डन । कोरोना सङ्क्रमणबाट अस्पताल भर्ना भएका एक नेपालीको उपचारकै क्रममा मस्तिष्काघातबाट मृत्यु भएको छ । ताप्लेजुङ जिल्ला सिकैँचामा स्थायी

कोरियामा काम गर्दै बचेको समयमा साहित्य सिर्जनामा रमाउने कवि सुष्मा रानाहँमाको नयाँ कविता कृति आमाको तासफोटो र दीपा मेवाहाङ राईको