जीवा लामिछानेद्वारा ७ लाख ५० हजार सहयोग प्रदान

७ माघ २०६९, आईतवार २२:२२ मा प्रकाशित

हेमराज शर्मा । एक कार्यक्रमबीच गैरआवासीय नेपाली संघका अध्यक्ष एवं परोपकारी परियोजना कार्यदलका सभापति जीवा लामिछानेले रु. ७ लाख ५० हजार बराबरको रकम परोपकारी कार्यको लागि विभिन्न संघसंस्थाहरुलाई हस्तान्तरण गर्नु भयो ।

उक्त सहयोग रकम एनसिसि इजरायलले सिंधुली र रोल्पा जिल्लाका द्वन्दबाट प्रभावित बालबालिकाहरुको लागि सिंधुली निवासी शान्ति विक्रम गौंतम र किर्तीपूर इंगलिस बोर्डिङ्ग स्कुल, एनसिसि पोर्चुगलले सेती नदीबाट प्रभावित कास्की जिल्लाको माछपुच्छ्रे उच्चमावि, जापानका एनआरएन कपिलदेव थापाले नेपाल लाइब्रेरी फाउण्डेसन र एनसिसि युकेले हेल्प नेपाल नेटवर्कको अक्षय कोष र क्यान्सरबाट पिडित बालिका अंकिता रिजाललाई सहयोग प्रदान गरेका छन् ।

कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष लामिछानेले विदेशमा बस्ने गैरआवासीय नेपालीहरुले आर्जन गरेको आयबाट केही रकम जोगाएर नेपालमा परोपकारी कार्यको लागि विभिन्न संघ संस्थाहरुलाई सहयोग गर्दै आएको जानकारी दिनु भयो । साथै यस्ता परोपकारी कार्यको लागि उपलव्ध रकमहरुको उचित सदुपयोग हुने विश्वास व्यक्त गर्नु भयो ।

उहाले आजको कार्यक्रममा परोपकारी परीयोजनामा सहयोग गर्नु हुने सबै एनसिसिहरु र एनआरएन साथीहरुलाई धन्यवाद ज्ञापन गर्नु भयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

न्यूयोर्क । न्युयोर्क राज्य संसदमा नेपाली मूलकी सराहना श्रेष्ठले उम्मेदवारी घोषणा गरेकी छिन् । सराहनाले न्युयोर्क राज्य संसदको तल्लो सदनमा

अमेरिका। अमेरिकाको मेरिल्याण्डमा अवस्थित मोर्गन स्टेट युनिभर्सिटीमा कार्यरत एक नेपाली मूलका प्राध्यापकले सो विश्वविद्यालयले प्रदान गर्ने रिसर्च एण्ड स्कलरसिप अवार्ड

न्युयोर्क। पत्रकारितामार्फत मानवताका क्षेत्रमा असाधारण सेवा गरेवापत न्युयोर्क निवासी पत्रकार किशोर पन्थीलाई अमेरिकाको विश्वविद्यालयले मानार्थ पीएचडी अर्थात् डाक्टर अफ फिलोसोफीबाट

काठमाडौं । न्यूयोर्क राज्य संसदको चुनावमा पहिलो पटक नेपाली मूलकी एक युवती सांसद बन्ने सम्भावना बढेको छ । नेपाली मुलकी