खुला सीमानाका कारण व्यापारी मर्कामा

६ माघ २०६९, शनिबार २१:१२ मा प्रकाशित

रुपन्देही, ७ माघ । रुपन्देहीका व्यापारीहरुले खुला सीमानाका कारण हुने अवैध कारोबारले आफूहरु मर्कामा परेको बताएका छन् । । बुटवल आएका प्रहरी महानिरीक्षक कुवेर सिंह रानासँग भेटघाट गरी आफूहरुले भोग्नु परेका समस्याका बारेमा जानकारी गराउने क्रममा रुपन्देहीका व्यापारीहरुले सो दुखेसो सुनाएका हुन् । व्यापार संघका अध्यक्ष टंकप्रसाद पोखरेलको नेतृत्वमा भेटघाट गर्ने क्रममा  महानिरीक्षक रानाले आफू शान्ति सुरक्षालाई चुस्त राख्न सक्रिय रहेको बताए । उनले शान्ति सुरक्षा कायमा राख्ने काममा सघाउन व्यापारीहरुलाई आग्रह गरेका थिए । व्यवसायीहरुले खुला सिमानामा कारण आफूहरु मर्कामा परेको भन्दै खुला सिमानाबाट हुने अवैध आयात रोक्न प्रहरी–प्रशासन बढी क्रियाशील हुनु पर्नेमा जोड दिएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

वासिङ्टन । विश्व बैंकले यस वर्ष सन् २०२१ को विश्वको आर्थिक वृद्धिको परिदृश्यलाई अद्यावधिक गरेको छ । कोभिड–१९ विरुद्ध खोपको

काठमाडौं । विदेशी लगानी ल्याउन नेपाल राष्ट्र बैंकबाट स्वीकृति लिन नपर्ने भएको छ । राष्ट्र बैंकले नेपाल राष्ट्र बैंक विदेशी

काठमाडौं । राजस्व अनुसन्धान विभागले झण्डै रु १६ करोड विगो बराबरको राजस्व छली गर्ने १० जना विरुद्ध मुद्दा चलाएको छ