खुला सीमानाका कारण व्यापारी मर्कामा

६ माघ २०६९, शनिबार २१:१२ मा प्रकाशित

रुपन्देही, ७ माघ । रुपन्देहीका व्यापारीहरुले खुला सीमानाका कारण हुने अवैध कारोबारले आफूहरु मर्कामा परेको बताएका छन् । । बुटवल आएका प्रहरी महानिरीक्षक कुवेर सिंह रानासँग भेटघाट गरी आफूहरुले भोग्नु परेका समस्याका बारेमा जानकारी गराउने क्रममा रुपन्देहीका व्यापारीहरुले सो दुखेसो सुनाएका हुन् । व्यापार संघका अध्यक्ष टंकप्रसाद पोखरेलको नेतृत्वमा भेटघाट गर्ने क्रममा  महानिरीक्षक रानाले आफू शान्ति सुरक्षालाई चुस्त राख्न सक्रिय रहेको बताए । उनले शान्ति सुरक्षा कायमा राख्ने काममा सघाउन व्यापारीहरुलाई आग्रह गरेका थिए । व्यवसायीहरुले खुला सिमानामा कारण आफूहरु मर्कामा परेको भन्दै खुला सिमानाबाट हुने अवैध आयात रोक्न प्रहरी–प्रशासन बढी क्रियाशील हुनु पर्नेमा जोड दिएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । न त छाक टर्ने, न त पेट भरिने । नखाए पनि हुने, नखाँदा पछि नपरिने अनावश्यक वस्तुमा समेत

काठमाडौँ । नेपाल कसरी परनिर्भर बन्दै गएका छन् भन्ने एउटा सामान्य उदाहरणका रूपमा लिन सकिन्छ नेपालमा भइरहेको कटुसको आयात ।

काठमाडौं । नेपाल विद्युत् प्राधिकरणले भारतीय ऊर्जा एक्सचेन्ज (आईएक्स) मार्केटमा प्रतिस्पर्धी दरमा खुद एक अर्ब ७२ करोड ३० लाख रुपैयाँको

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्ष सकिन अब १६ दिन बाँकी छ । सरकारले चालु आवमा रु तीन खर्ब ७८ अर्ब नौ