धादिङमा बस दुर्घटना, तीनको मृत्यु

५ माघ २०६९, शुक्रबार ०७:२१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ माघ । आज बिहानै धादिङको गजुरीनजिक पिंडामा यात्रुबाहक बस दुर्घटनामा परेको छ । वीरगञ्जबाट काठमाडौं आउँदै गरेको ना ४ ख ६११७ नम्बरको यात्रुबाहक बस बिहान ४ बजे पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको पीडा– २ बाङ्गे भन्ने स्थानमा दुर्घटना भएको हो । सडकबाट बस त्रिसुलीमा खस्दा ३ जनाको मृत्यु भएको र ३१ जना घाइते भएको इलाका कार्यालय गजुरीले जनाएको छ ।
दुर्घटनामा घाइतेमध्ये गम्भीर अवस्थाका १२ जनाको राजधानीमा र बाँकीको गजुरीस्थित सामूदायिक अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । चर्को गतिमा दौडिएको बसले अर्कोलाई ओभरटेक गर्दा दुर्घटना भएको बताइएको छ । स्मरण रहोस्, उक्त क्षेत्र दुर्घटनाका लागि कुख्यात स्थान हो । सो स्थानमा प्रायः दुर्घटना हुने गरेको स्थानीय प्रहरीको कथन छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाले आजदेखि फेरि खोप कार्यक्रम सुरु गर्ने भएको छ । केही दिनअघि खोप अभाव भएको भन्दै स्थगित

नेपाल पत्रकार महासङ्घ बेलायत शाखामा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आइतबार सम्पन्न निर्वाचनमा पत्रकार ध्रुवराज अर्याल अध्यक्ष पदमा निर्वाचित

काठमाडौं । निर्माण आयोजनाको म्याद छ महिनामात्र थप हुने प्रावधान वैज्ञानिक नरहेको भन्दै नेपाल निर्माण व्यवसायी महासङ्घले गत वैशाख १६

धनुषा । आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को नीति तथा कार्यक्रम सर्वसम्मत पारित भएको छ । बिहीबार प्रदेशसभामा प्रस्तुत सरकारको नीति तथा