धादिङमा बस दुर्घटना, तीनको मृत्यु

५ माघ २०६९, शुक्रबार ०७:२१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ५ माघ । आज बिहानै धादिङको गजुरीनजिक पिंडामा यात्रुबाहक बस दुर्घटनामा परेको छ । वीरगञ्जबाट काठमाडौं आउँदै गरेको ना ४ ख ६११७ नम्बरको यात्रुबाहक बस बिहान ४ बजे पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत धादिङको पीडा– २ बाङ्गे भन्ने स्थानमा दुर्घटना भएको हो । सडकबाट बस त्रिसुलीमा खस्दा ३ जनाको मृत्यु भएको र ३१ जना घाइते भएको इलाका कार्यालय गजुरीले जनाएको छ ।
दुर्घटनामा घाइतेमध्ये गम्भीर अवस्थाका १२ जनाको राजधानीमा र बाँकीको गजुरीस्थित सामूदायिक अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । चर्को गतिमा दौडिएको बसले अर्कोलाई ओभरटेक गर्दा दुर्घटना भएको बताइएको छ । स्मरण रहोस्, उक्त क्षेत्र दुर्घटनाका लागि कुख्यात स्थान हो । सो स्थानमा प्रायः दुर्घटना हुने गरेको स्थानीय प्रहरीको कथन छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अन्नप्राशन अर्थात् पास्नी शिशुलाई अन्न भोजन गराउने संस्कार हो । शिशुलाई शुभदिन पारेर पहिलोपटक अन्न भोजन गराउने यो परम्परा नेपालमा

पछिल्ला दिनमा कोरोना भाइरस सङ्क्रमणको ग्राफ उकालो लागेको छ । भारतमा सङ्क्रमण बढ्नु तथा नेपालमा नै सङ्क्रमण छैन जस्तो गरी

संयुक्त राज्य अमेरिकाको औपचारिक भ्रमणमा रहनुभएका प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्मा तथा भ्रमणदलका सदस्यहरुले शुक्रबार संयुक्त राष्ट्रसङ्घ मुख्यालयको भ्रमण गर्नुभएको छ ।

काठमाडौँ । न त छाक टर्ने, न त पेट भरिने । नखाए पनि हुने, नखाँदा पछि नपरिने अनावश्यक वस्तुमा समेत