जियाको विजोग

२८ पुष २०६९, शनिबार ०४:०४ मा प्रकाशित

नाम होस्, बद्नाम होस् तर जे–जस्तो भए तापनि गुमनाम भने नहोस् । गजवको शैली अपनाएकी छिन् जिया केसीले । यही शैलीका साथ भल्गर र सी गे्रडका चलचित्रहरूमा देखिँदै आएकी जिया यतिबेला भने आफ्नै परिवारबाट पनि टाढा हुने अवस्थामा छिन् । झापाकी जिया सुरुमा काठमाडौंमा होस्टेलमा बसेर अध्ययनका लागि प्रवेश गरेकी थिइन् । तर, उनको इच्छा भने सिनेमाको हिरोइन बनेर तहल्का मच्चाउनु थियो । तहल्का त उनले मच्चाइन् हिरोइन नभएर सिनेमामा भल्गर दृश्य दिएर र त्यस्तै खालका संवाद बोलेर । पछिल्लो पटक चलचित्र ‘एटीएम’ को गलत हल्ला र प्रचार भएपछि जियाका साथीहरूका अनुसार उनी आफ्नो घर झापा पनि जान सकेकी छैनन् । छोरी पढेर ठूलो मान्छे बन्ली भन्ने परिवारको सपनामा जियाले त्यतिबेला तुषारापात गराइदिइन् जब छलचित्र एटीएम उनले खेलिन् । यसअघि नै जियाको राम्रो दुई चलचित्र रिलिज हुन बाँकी नै थिए । चर्चाका लागि उनले एटीएमजस्तो फिल्म खेल्नुपर्ने अवस्था भने थिएन ।
अहिले जिया यता न उताको अवस्थामा छिन् । घरतिर जाऊँ भने परिवारले नै साथ नदिने अवस्था छ भने सिनेमातिर पनि उनलाई भल्गर र अश्लील सिनेमाहरूबाट मात्र अफर आउन थालेका छन् । राम्रो कथा अनि सभ्य विषयमाथि बनेका सिनेमाहरू त उनले आशै नगरे पनि हुने भयो अब ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बलिउड अभिनेत्री अलाया एफ सामाजिक सञ्जालमा निकै सक्रिय छिन्। उनी प्राय: आफ्ना हट र बोल्ड तस्वीरहरु फ्यानहरुसँग सेयर गर्छिन्। अहिले

एजेन्सी । बलिउड अभिनेता ज्याकी श्रफकी छोरी कृष्णा श्रफ आफ्नो बोल्डनेशका कारण प्राय चर्चामा आईरहन्छिन् ।फिल्मी तथा ग्ल्यामरस क्षेत्रबाट दुरी बनाएकी

काठमाडौं । बलिउड अभिनेत्री ज्याकलिन फर्नान्डेजलाई भारत छोड्न प्रतिबन्ध लगाइएको छ । उनलाई आइतबार मुम्बई विमानस्थलमा रोकिएको हो । उनी

निया शर्मा एक अभिनेत्री हुन् जसको चर्चा अभिनय वा मोडलिङभन्दा सामाजिक सञ्जालमा गरिएको पोष्टको कारण निकै चर्चित हुने गरेकी छिन्