आफुलाई तपस्वी बमजन समर्थकले बन्धक नबनाएको मारिचीको भनाइ

१४ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:४१ मा प्रकाशित

बारा, १४ चैत । स्लोभाकियाकी नागरिक मारिचीले आफुलाई बन्धक नबनाएको बताउनु भएको छ । बाराको रतनपुरी गाविसको हल्खोरिया जंगलमा आफु पुजा मात्रै गर्न गएको उहाँको भनाइ छ ।  तपस्वी राम बहादुर बम्जनको पुजा दर्शन गर्न त्यहाँ पुगेको र आफुलाई कसैले अपहरण नगरेको मारिचीले हिजो प्रहरीलाई दिएको बयानमा बताएको बाराका प्रहरी उपरिक्षक दानसिह बोहोराले जानकारी दिनुभयो । आफु त्याहाँ स्वतन्त्र रुपले घुमफिर गर्दै महिनौदेखि बस्दै आएको मारिचीले बताउनु भएको हो । सन्चारमाध्यममा आफुलाई बन्धकको बनाएको भनिएको समाचार गलत भएको मारिचीको दावी छ । स्लोभाकियाकी नागरिक जसुज्समा पासपोर्टमा नाम भएकी तथा बम्जन स्थलमा मारिची उपनाम गरेकी करिब ४० वर्षिय ती महिलालाई बम्जनका केही अनुयायीहरुले आईतबार राती करिब ९ बजे सिमरा स्थित लामा होटलमा ल्याएर छोडेका थिए । बिहान चिया पिएर सिमरास्थित थेगु लामा गुम्बामा बसेको अवस्थामा बाराका प्रहरी उपरिक्षक बोहोराको नेतृत्वमा रहेको प्रहरी टोली त्यहाँ पुगेको थियो । प्रहरी देख्ने बित्तिकै ती विदेशी महिला भाग्न सुरु गरेपछि प्रहरीले लखेटेर बिहान करिब १० सिमरा स्थित दुरसञ्चार कार्यालय नजिकैबाट उनलाई नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका

काठमाडौं । ईस्लाम धर्मावलम्वीहरूको महान पर्व रमजान आज धुमधामसँग मनाउने तयारीमा जुटेका छन् । यो पर्वलाई ‘इद उल फित्तर’ भनिन्छ

एक महिनाअघि वैदेशिक रोजगारीका क्रममा खाडी मुलुक दुबई पुगेका झापा, कमल गाउँपालिकाका चार युवा अलपत्र परेका छन् । स्थानीय दलालमार्फत

काठमाडौँ । काठमाडौँ उपत्यकामा निषेधाज्ञा १५ दिन थप भएको छ । मंगलवार उपत्यकाका तीनवटै जिल्लाका प्रमुख जिल्ला अधिकारीको बैठकले निषेधाज्ञा