आफुलाई तपस्वी बमजन समर्थकले बन्धक नबनाएको मारिचीको भनाइ

१४ चैत्र २०६८, मंगलवार ११:४१ मा प्रकाशित

बारा, १४ चैत । स्लोभाकियाकी नागरिक मारिचीले आफुलाई बन्धक नबनाएको बताउनु भएको छ । बाराको रतनपुरी गाविसको हल्खोरिया जंगलमा आफु पुजा मात्रै गर्न गएको उहाँको भनाइ छ ।  तपस्वी राम बहादुर बम्जनको पुजा दर्शन गर्न त्यहाँ पुगेको र आफुलाई कसैले अपहरण नगरेको मारिचीले हिजो प्रहरीलाई दिएको बयानमा बताएको बाराका प्रहरी उपरिक्षक दानसिह बोहोराले जानकारी दिनुभयो । आफु त्याहाँ स्वतन्त्र रुपले घुमफिर गर्दै महिनौदेखि बस्दै आएको मारिचीले बताउनु भएको हो । सन्चारमाध्यममा आफुलाई बन्धकको बनाएको भनिएको समाचार गलत भएको मारिचीको दावी छ । स्लोभाकियाकी नागरिक जसुज्समा पासपोर्टमा नाम भएकी तथा बम्जन स्थलमा मारिची उपनाम गरेकी करिब ४० वर्षिय ती महिलालाई बम्जनका केही अनुयायीहरुले आईतबार राती करिब ९ बजे सिमरा स्थित लामा होटलमा ल्याएर छोडेका थिए । बिहान चिया पिएर सिमरास्थित थेगु लामा गुम्बामा बसेको अवस्थामा बाराका प्रहरी उपरिक्षक बोहोराको नेतृत्वमा रहेको प्रहरी टोली त्यहाँ पुगेको थियो । प्रहरी देख्ने बित्तिकै ती विदेशी महिला भाग्न सुरु गरेपछि प्रहरीले लखेटेर बिहान करिब १० सिमरा स्थित दुरसञ्चार कार्यालय नजिकैबाट उनलाई नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ ।सरकारले पेट्रोलको २० र डिजेलको २९ रुपैयाँ मूल्य घटाउने घोषणा गरेको छ । शनिबार अयोजित आकस्मिक पत्रकार सम्मेलनमा उद्योग

गत जेठ २३ गते बर्दियाको मधुवन नगरपालिका–२ छोट्की सोनाहा गाउँकी ४१ वर्षीया अस्मिता थारुलाई चितुवाले आक्रमण गरी घाइते बनाएपछि आक्रोशित

काठमाडौँ। प्रहरीले पछिल्लो समयमा सामाजिक सञ्जाल तथा विभिन्न माध्यम प्रयोग गरी प्रलोभन दिएर ठगी गर्ने कार्य बढिरहेको भन्दै त्यसतर्फ सचेत

बाँके । नेपालगञ्ज-१० स्थित बाँके जिल्ला कारागारमा क्षमताभन्दा बढी कैदीबन्दी रहेका छन् । क्षमताभन्दा बढी राखिएपछ उनीहरुको सुरक्षा चिन्ता र