पेट्रोलियम पदार्थको भाउ फेरि बढ्यो

१४ चैत्र २०६८, मंगलवार ०९:३२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १४ चैत । पेट्रोलिय पदार्थको भाउ फेरि बढेको छ । गएराति बसेको आयल निगम सञ्चालक समितिको बैठकले पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलमा प्रतिलिटर चार–चार रुपैँया बढाउने निर्णय गरेको हो । उपभोक्ताले अब पेट्रोलको लागि प्रतिलिटर १ सय २० रुपैयाँ तिर्नुपर्ने भएको छ । यसैगरी डिजेल र मट्टीतेलको मुल्य ८९ पुगेको छ । नेपाल आयल निगमका प्रवक्ता मुकुन्द ढुङ्गेलले अन्तरर्राष्ट्रिय बजारमा कच्चा तेलको मुल्य बढेकोले नेपालमा पनि पेट्रोलियम पदार्थको भाउ बढाउनुपरेको बताउनुभयो । उहाँका अनुसार निगमको घाटापूर्ति गर्न भाउ बढाउने निर्णय गरिएको हो । खाना पकाउने ग्याँस र हवाई ईन्धनको भने मूल्य नबढाइएको प्रवक्ता ढुङ्गेलले जानकारी दिनुभयो । यसअघि गएको १२ गते पनि पेट्रोल, डिजेल, मट्टीतेल र हवाई ईन्धनमा चार–चार रुपैयाँको दरले निगमले भाउ बढाएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) नेपालले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको शपथ बदर गर्न माग गरेको छ । जसपा नेपालका

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

प्रयागराज । भारतको उत्तर प्रदेशका प्रहरीहरु अहिले गङ्गा नदीका किनारामा बालुवाले अलिअलि छोपछाप पारिएका शवको अनुसन्धान गर्न खटिएको छ ।