पेट्रोलियम पदार्थको भाउ फेरि बढ्यो

१४ चैत्र २०६८, मंगलवार ०९:३२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १४ चैत । पेट्रोलिय पदार्थको भाउ फेरि बढेको छ । गएराति बसेको आयल निगम सञ्चालक समितिको बैठकले पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलमा प्रतिलिटर चार–चार रुपैँया बढाउने निर्णय गरेको हो । उपभोक्ताले अब पेट्रोलको लागि प्रतिलिटर १ सय २० रुपैयाँ तिर्नुपर्ने भएको छ । यसैगरी डिजेल र मट्टीतेलको मुल्य ८९ पुगेको छ । नेपाल आयल निगमका प्रवक्ता मुकुन्द ढुङ्गेलले अन्तरर्राष्ट्रिय बजारमा कच्चा तेलको मुल्य बढेकोले नेपालमा पनि पेट्रोलियम पदार्थको भाउ बढाउनुपरेको बताउनुभयो । उहाँका अनुसार निगमको घाटापूर्ति गर्न भाउ बढाउने निर्णय गरिएको हो । खाना पकाउने ग्याँस र हवाई ईन्धनको भने मूल्य नबढाइएको प्रवक्ता ढुङ्गेलले जानकारी दिनुभयो । यसअघि गएको १२ गते पनि पेट्रोल, डिजेल, मट्टीतेल र हवाई ईन्धनमा चार–चार रुपैयाँको दरले निगमले भाउ बढाएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को आधिकारिकता विवादमा निर्वाचन आयोगको फैसलाविरुद्ध महन्थ ठाकुरले दायर गरेको रिट निवेदनमा सर्वोच्च अदालतले अन्तरिम

रुपन्देही । लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य विमलाकुमारी खत्री वलीले आफू नेकपा माओवादी केन्द्रमै रहेको बताउनुभएको छ । एक हप्तादेखि पार्टीसँग

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता एवं पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालको मिर्गौला प्रत्यारोपण सफल भएको छ । नयाँदिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा नेता

काठमाडौं । सरकारको न्यूनतम साझा कार्यक्रमलाई टुङ्गो लगाउन आज बुधबार तेस्रोपटक बसेको सत्तारुढ गठबन्धन कार्यदलको बैठकले राष्ट्रिय योजना आयोगको समेत