बझाङमा भएको जीप दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङख्या ७ पुग्यो

१४ चैत्र २०६८, मंगलवार ०९:३१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १४ चैत । बझाङमा हिजो भएको जीप दुर्घटनामा परी मर्नेको संख्या ७ पुगेको छ ।  सदरमुकाम चैनपुरबाट मौरीबगरतर्फ आउदै गरेको से १ च ३५१ न को जिप रिठापाता गाविसको बिमानस्थल नजिक दुर्घटनाग्रस्त भएको हो । जीप दुर्घटनामा परी बझाङ चैनपुर ६ डाँगा गाँउका केसु रोकाया, बझाङगकै रिठापाता ६ का निनेस खड्का, भैरबनाथ ६ का एक वर्षिया बालक  मकराज गिरी, भैरव नाथका  गोरख गिरीको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । यस्तै डडेल्धुराका बझाङमाा कार्यरत सशस्त्र  प्रहरी नायव निरिक्षक हरिदत्त भट्टको पनि मृत्यु भएको  छ । उपचारको क्रममा बझाङको सनपसेला २ का अमलादेवी जपे्रल र सनपसेला २ कै दमन जप्रेलको पनि मृत्यु भएपछि मृत्यु हुनेको संख्या ७ पुगेको हो  । क्षमताभन्दा धेरै यात्रुहरु भएकाले जीप दुर्घटनाग्रस्त भएको प्रहरीले जनाएको छ । चालक सहित ३ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले साउन १६ गते शनिबार संसदीय दलको नेताको चुनाव गर्ने भएको छ । विहीबार

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

चितवन- नयाँ पर्यटकीय गन्तव्यका रूपमा चिनिएको सिन्ती झरना आन्तरिक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै गइरहेको छ । चितवनको कालिका नगरपालिका-९ मा रहेको

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।