बझाङमा भएको जीप दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङख्या ७ पुग्यो

१४ चैत्र २०६८, मंगलवार ०९:३१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १४ चैत । बझाङमा हिजो भएको जीप दुर्घटनामा परी मर्नेको संख्या ७ पुगेको छ ।  सदरमुकाम चैनपुरबाट मौरीबगरतर्फ आउदै गरेको से १ च ३५१ न को जिप रिठापाता गाविसको बिमानस्थल नजिक दुर्घटनाग्रस्त भएको हो । जीप दुर्घटनामा परी बझाङ चैनपुर ६ डाँगा गाँउका केसु रोकाया, बझाङगकै रिठापाता ६ का निनेस खड्का, भैरबनाथ ६ का एक वर्षिया बालक  मकराज गिरी, भैरव नाथका  गोरख गिरीको मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । यस्तै डडेल्धुराका बझाङमाा कार्यरत सशस्त्र  प्रहरी नायव निरिक्षक हरिदत्त भट्टको पनि मृत्यु भएको  छ । उपचारको क्रममा बझाङको सनपसेला २ का अमलादेवी जपे्रल र सनपसेला २ कै दमन जप्रेलको पनि मृत्यु भएपछि मृत्यु हुनेको संख्या ७ पुगेको हो  । क्षमताभन्दा धेरै यात्रुहरु भएकाले जीप दुर्घटनाग्रस्त भएको प्रहरीले जनाएको छ । चालक सहित ३ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नयाँ दिल्ली । कोरोनाभाइरसको दोस्रो लहरको सामना गरिरहेको भारतमा केही दिनदेखि संक्रमितको दैनिक मृत्यु संख्यामा कमी आएको छैन । भारतको

दक्षिण एसिया लगायत विकासोन्मुख राष्ट्रहरुमा यो कुरा आम भएपनि विकसित राष्ट्रहरुमा यस्ता कुराहरु नौला लाग्दछन् । हप्तामा छुट्टीको दिन नुहाउने

बागलुङको बडिगाड गाउँपालिका–४ मा एकैघरका तीन जनाको कोरोना सङ्क्रमणबाट मृत्यु भएको छ । उनीहरूको एक हप्ताभित्रै मृत्यु भएको हो ।

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका