तपस्वी बमजनका अनुयायीले बन्धक बनाइएकी बिदेशी महिला मुक्त

१३ चैत्र २०६८, सोमबार ११:५६ मा प्रकाशित

बारा, १३ चैत । तपस्यारत भनिएका रामबहादुर बम्जनको आदेशमा बन्धक बनाइएकी स्लोभाकियाकी मिरिची मुक्त भएकी छन् । मिरिचीलाई हिजो साझ बम्जनको संरक्षण गर्दै बोधी श्रवण धर्म संघका दर्शन लिम्बुले सिमरामा ल्याएर छोडेको बताइएको छ । मिरिची बन्धकमुक्त भएको खबर पाएलगत्तै जिल्ला प्रहरी कार्यलय बाराबाट गएको प्रहरी टोलीले मिरिचीसँग कुराकानी गर्न खोजे पनि प्रहरी देखेपछि उनी डराएर भाग्न खोजेको बताईएको छ । त्रसित मुद्रामा रहेकी मिरिचीले आफूलाई कसम खुवाएर पं्रहरी र पत्रकारसँग केही नभन्न चेतावनी दिएको बताएकी छिन् । हात भाँचिएको अवस्थामा भेटिएकी मारिचीको उपचार राम्रोसंग नभएका कारण काम्रे बानेको प्रहरीले बताएको छ । बम्जनको तपस्यामा बाधा पुर्याएको भन्दै ३ महिना अघि मिरिचीलाई बोधी श्रवण धर्म संघले बन्धनक बनाएको खबर सार्वजनिक भएको थियो । मिरिचीसँगै बन्धक भएकी सिन्धुपाल्चोक जिल्लाकी माता आनी नाम गरेकी महिलाको अवस्था भने अझै अज्ञात छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ८ हजार ५ सय २० जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २ सय

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्रिपरिषद् गठन गरेका छन् । उनले यसअघि आफ्नो क्याबिनेटमा रहेका सबै मन्त्रीहरुलाई दोहोर्‍याएका छन्

काठमाडौँ। पूर्व रानी कोमल शाह अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएकी छन् । काठमाडौँको थापाथलीस्थित नर्भिक अन्तर्राष्ट्रिय अस्पतालमा उपचाररत शाह आज अपराह्न ४

नयाँ दिल्ली । कोरोनाभाइरसको दोस्रो लहरको सामना गरिरहेको भारतमा केही दिनदेखि संक्रमितको दैनिक मृत्यु संख्यामा कमी आएको छैन । भारतको