तपस्वी बमजनका अनुयायीले बन्धक बनाइएकी बिदेशी महिला मुक्त

१३ चैत्र २०६८, सोमबार ११:५६ मा प्रकाशित

बारा, १३ चैत । तपस्यारत भनिएका रामबहादुर बम्जनको आदेशमा बन्धक बनाइएकी स्लोभाकियाकी मिरिची मुक्त भएकी छन् । मिरिचीलाई हिजो साझ बम्जनको संरक्षण गर्दै बोधी श्रवण धर्म संघका दर्शन लिम्बुले सिमरामा ल्याएर छोडेको बताइएको छ । मिरिची बन्धकमुक्त भएको खबर पाएलगत्तै जिल्ला प्रहरी कार्यलय बाराबाट गएको प्रहरी टोलीले मिरिचीसँग कुराकानी गर्न खोजे पनि प्रहरी देखेपछि उनी डराएर भाग्न खोजेको बताईएको छ । त्रसित मुद्रामा रहेकी मिरिचीले आफूलाई कसम खुवाएर पं्रहरी र पत्रकारसँग केही नभन्न चेतावनी दिएको बताएकी छिन् । हात भाँचिएको अवस्थामा भेटिएकी मारिचीको उपचार राम्रोसंग नभएका कारण काम्रे बानेको प्रहरीले बताएको छ । बम्जनको तपस्यामा बाधा पुर्याएको भन्दै ३ महिना अघि मिरिचीलाई बोधी श्रवण धर्म संघले बन्धनक बनाएको खबर सार्वजनिक भएको थियो । मिरिचीसँगै बन्धक भएकी सिन्धुपाल्चोक जिल्लाकी माता आनी नाम गरेकी महिलाको अवस्था भने अझै अज्ञात छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार