फोरम गणतान्त्रिकका नेताहरुबीच हातहालाहाल

१३ चैत्र २०६८, सोमबार ११:३९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १३ चैत । मधेसी जनअधिकार फोरम गणतान्त्रीकको संसदीय दलको बैठकमा नेताहरुबीच हात हालाहाल भएको छ ।  आज बिहान वसेको फोरम गणतान्त्रिक संसदीय दलको वैठकमा विनाबिभागीय मन्त्री समेत रहनुभएका राजलाल यादव र नेता बीपी यादवबीच भनाभनपछि हात हालाल भएको हो । संसदीय दलको नेताको बारेमा छलफल भइरहेको बेला नेता बीपी यादवले आफूलाई दुब्र्यबहार गरेको विनाबिभागीयमन्त्री राजलाल यादवले बताउनुभयो । आफूलाई भएको दुब्र्यवहारविरुद्ध कानूनी रुपमा कारबाहीको लागि प्रक्रिया थाल्ने बताए । नेतृत्व वरियताको आधारमा पार्टी र सरकारको नेतृत्व आफूले पाउनुपर्ने विना विभागीय मन्त्री यादवको भनाइपछि विवाद सुरु भएको थियो । पार्टी अध्यक्ष जेपी गुप्ता भ्रष्टाचार घोषित भइ जेल गएपछि नेतृत्वको विषयमा फोरम गणतान्त्रिकभित्र तीब्र विवाद छ । फोरम गणतान्त्रिकमा कसको नेतृत्वमा सरकारमा जाने भन्ने विषयमा समेत विवाद रहेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । भ्रष्टाचार गरेको आरोपमा निलम्बित सहसचिव चुडामणि शर्मा विशेष अदालतमा उपस्थित भएका छन् । कर फर्छ्यौट आयोगका सदस्य सचिव

काठमाडौं ।सत्तारुढ दल नेपाली कांग्रेसको १४औं महाधिवेशन नजिकिँदै गर्दा प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले महामन्त्री पदमा प्रतिस्पर्धा गर्ने घोषणा गरेका छन् ।

काठमाडौं ।प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेले प्रतिनिधिसभा बैठकमा दिनदिनै नाराबाजी गरेर निहुँ खोज्न थालेपछि सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले ‘एक्सन’ थालेका छन्

न्यूयोर्क । परराष्ट्रमन्त्री डा. नारायण खड्काले नेपाली समय अनुसार आज मध्यरातमा राष्ट्रसंघीय महासभामा सम्बोधन गर्ने भएका छन् । परराष्ट्र मन्त्रालयका