दुवईका नेपालीहरुले नायिका पुजना प्रधानसंगै नयाँ वर्ष मनाउने

१२ चैत्र २०६८, आईतवार २१:५२ मा प्रकाशित

खेमनाथ पौडेल, दुवई,१२ चैत ।  नायिका  तथा  ख्यातिप्राप्त कामुक नृत्याङ्गना पुजना प्रधान यूएईका नेपाली दर्शकहरुसंग नयाँ वर्ष मनाउन यूएईको दुवईमा आउने भएकी छिन् । नयाँ वर्ष २०६९ को अवसर पारी यूएईमा हुन लागेको नयाँ वर्ष हंगामा कन्सर्टमा आफ्नो प्रस्तुती पस्कन उनी दोश्रो पटक यूएई आउन लागेको उक्त कार्यक्रमका आयोजक जयराम लामाले बताए ।

अप्रिल ६ तारिख २०१२ मा दुवईको ईम्पिरियल सुईट होटलमा आयोजना हुन लागेको नयाँ वर्ष हंगामा कन्सर्टमा उनी लगायत स्थानिय कलाकाहरुको विविध रोचक कार्यक्रमहरुको पनि बेजोड प्रस्तुती रहने अर्का आयोजक आशिष पुरुषले बताए । विस्तारै नेपाली चलचित्र फाँटमा पाईला चाल्दै गरेकी पुजना प्रधानलाई नेपालकी हट डान्सरको रुपमा चिन्ने गरिन्छ । पुजनाले यूएईका दर्शकहरुलाई कस्तो खालको हट नृत्य पस्किने हुन् त्यो चाँही अप्रिल ६ मा मात्रै थाहा हुने छ ।

उक्त नयाँ वर्ष हंगामामा पुजनासंगै रमाउन, नाच्न यूएईमा रहेका नेपालीहरुलाई उक्त कार्यक्रममा भाग लिन आयोजकले अनुरोध गरेको छ । यसै अवसरमा उनले यूएईमा नै छायाँकन हुने नेपाली म्यूजिक भिडियोमा पनि अभिनय गर्ने योजना रहेको थाहा हुन आएको छ । नयाँ वर्ष हंगामा सांस्कृतिक कार्यक्रम नाम दिईएको उक्त कार्यक्रमको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भाषा मानव जातिले मौखिक, लिखित वा सांकेतिक माध्यममा प्रयोग गर्ने संचार माध्यम हो। संसारका कतिवटा भाषाहरू छन् भनेर एकिन का

बाबा राजेश्वरी थापा, अस्ट्रिया:  बेलायतमा बिहीवार ६ मे २०२१ मा  सम्पन्न स्थानीय निर्वाचनमा हन्सलोस्थित काउन्सिलमा बिष्णु बहादुर गुरुङ्ग मेयर, र

नेपाली समाजिक र साँस्कृतिक संस्था ‘नेसास’ अष्ट्रियाको यहिँ २४ अप्रिल २०२१, शनिबारको दिन सम्पन्न भएको अधिबेशनबाट सर्वसहमतीमा २०२१-२०२३ को लागी

गैरआवासीय नेपाली संघ भाषा, साहित्य, संस्कृति तथा सम्पदा समितिको साप्ताहिक कार्यक्रम प्रवासी प्रवाहको चवालिसौ शृङ्खलामा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका कुलपति गंगाप्रसाद