बम्जनकै आदेशमा एक विदेशीसहित दुई महिला ३ महिनादेखी बन्धक

१२ चैत्र २०६८, आईतवार १८:०७ मा प्रकाशित

बारा, १२ चैत । रामबहादुर बम्जनको संरक्षण गर्दै आएको बोधी श्रवण धर्म संघले दुई महिलालाई तिन महिनादेखी बन्धक बनाएर राखेको पाइएको छ । बम्जनको तपस्या भंग गर्न खोजेको भन्दै संघले स्लोभाकियाकी अन्दाजी ३५ बर्षकी मारिचि र सिन्धुपाल्चोक घर भएकी माता (आनी) नामकी महिलालाई बन्धक बनाएर राखेको प्रहरीले जनाएको छ । इलाका प्रहरी कार्यालय सिमराले दुई महिलालाई संघले बन्धक बनाएर राखेको भन्दै उजुरी परेको जनाएको छ । कार्यालयका प्रहरी निरिक्षक केपी शर्माले बम्जनको तपस्या स्थल भनिएको हलखोरिया जंगलमा दुई महिला बन्धक भएको उजुरी परेको र त्यस सम्बन्धमा अनुसन्धान भईरहेको जानकारी दिनुभयो । संघका सदस्यसहित केही व्यक्तिस बयान लिएको समेत उनले जानकारी दिए । बम्जनलाई अवरोध पु¥याउन खोजेकाले नियन्त्रणमा लिएको र १५ गते छाडिने बताएको संघका पदाधिकारीलाई उधृत गर्दै निरिक्षक केपी शर्माले बताउनुभयो । बम्जनको दर्शन गर्न भन्दै गत वर्षको जेठमा नेपाल आएकी मारिचि पुस १३ गते बुधबारदेखी बेपत्ता छिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार