बम्जनकै आदेशमा एक विदेशीसहित दुई महिला ३ महिनादेखी बन्धक

१२ चैत्र २०६८, आईतवार १८:०७ मा प्रकाशित

बारा, १२ चैत । रामबहादुर बम्जनको संरक्षण गर्दै आएको बोधी श्रवण धर्म संघले दुई महिलालाई तिन महिनादेखी बन्धक बनाएर राखेको पाइएको छ । बम्जनको तपस्या भंग गर्न खोजेको भन्दै संघले स्लोभाकियाकी अन्दाजी ३५ बर्षकी मारिचि र सिन्धुपाल्चोक घर भएकी माता (आनी) नामकी महिलालाई बन्धक बनाएर राखेको प्रहरीले जनाएको छ । इलाका प्रहरी कार्यालय सिमराले दुई महिलालाई संघले बन्धक बनाएर राखेको भन्दै उजुरी परेको जनाएको छ । कार्यालयका प्रहरी निरिक्षक केपी शर्माले बम्जनको तपस्या स्थल भनिएको हलखोरिया जंगलमा दुई महिला बन्धक भएको उजुरी परेको र त्यस सम्बन्धमा अनुसन्धान भईरहेको जानकारी दिनुभयो । संघका सदस्यसहित केही व्यक्तिस बयान लिएको समेत उनले जानकारी दिए । बम्जनलाई अवरोध पु¥याउन खोजेकाले नियन्त्रणमा लिएको र १५ गते छाडिने बताएको संघका पदाधिकारीलाई उधृत गर्दै निरिक्षक केपी शर्माले बताउनुभयो । बम्जनको दर्शन गर्न भन्दै गत वर्षको जेठमा नेपाल आएकी मारिचि पुस १३ गते बुधबारदेखी बेपत्ता छिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नयाँ दिल्ली । कोरोनाभाइरसको दोस्रो लहरको सामना गरिरहेको भारतमा केही दिनदेखि संक्रमितको दैनिक मृत्यु संख्यामा कमी आएको छैन । भारतको

दक्षिण एसिया लगायत विकासोन्मुख राष्ट्रहरुमा यो कुरा आम भएपनि विकसित राष्ट्रहरुमा यस्ता कुराहरु नौला लाग्दछन् । हप्तामा छुट्टीको दिन नुहाउने

बागलुङको बडिगाड गाउँपालिका–४ मा एकैघरका तीन जनाको कोरोना सङ्क्रमणबाट मृत्यु भएको छ । उनीहरूको एक हप्ताभित्रै मृत्यु भएको हो ।

गत वर्ष कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र भएका बेला दैलेखमा आइसीयू र भेन्टिलेटर जडान भयो । तीनवटा आइसीयू र दुईवटा भेन्टिलेटरका