राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टीको केन्द्रिय बैठक बीरगञ्जमा

१ पुष २०६९, आईतवार १२:२५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १ पुस । राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टीको (रामसपा)को राष्ट्रिय समितिको बैठक आजदेखि बीरगञ्जमा सुरु हुँदैछ । पार्टी स्थापना भएयता राजधानीबाहिर राष्ट्रिय समितिको यो पहिलो बैठक भएको सो पार्टीले जनाएको छ । पार्टी अध्यक्ष शरतसिंह भण्डारीको अध्यक्षतामा हुने बैठकमा वर्तमान राजनीतिक परिस्थिति, पार्टीको सांगठनिक अवस्था र कार्यनीतिका बारेमा छलफल हुनुका साथै राष्ट्रिय सहमतिको सरकार गठनका लागि ठूला राजनीतिक दलहरुको भूमिका, राष्ट्रपतिको पहल र साना दलहरुको अपेक्षाका बारेमा समेत धारणा तय गरिने बताइएको छ ।
एकअर्कालाई निषेध गर्ने ठूला राजनीतिक दलहरुको प्रबृत्तिका कारण राष्ट्रिय सहमतिको सरकार बन्न नसकेको ठहरमा पुगेको सो पार्टीले निष्पक्ष चुनावका लागि साना दलको नेतृत्वमा संविधानसभाका लागि चुनावी सरकारको गठन हुनुपर्ने माग गर्दै आएको छ । बीरगञ्जमा हुने बैठकमा पार्टी अध्यक्ष, राष्ट्रिय सदस्यहरु र चार जना आमन्त्रित राष्ट्रिय सदस्यहरुको सहभागिता रहेको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पोखरा।नेपाली कांग्रेसको प्रदेश अधिवेशन चलिरहेको छ । गण्डकी प्रदेशमा कांग्रेस सभापति पदमा उम्मेदवारी दिँदा ९१ हजार शुल्क बुझाउनुपर्ने छ ।

काठमाडौं ।राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा) को अध्यक्षमा उम्मेदवारी शुल्क एक लाख रुपैयाँ तोकिएको छ। बुधबारबाट काठमाडौंमा सुरु भएको एकता महाधिवेशनले

सुर्खेत।नेपाली कांग्रेसको सुर्खेतमा सुरु भएको कर्णाली प्रदेशको पहिलो अधिवेशन वरिष्ठ नेता रामभन्द्र पौडेल पक्षले बहिस्कार गरेको छ । कांग्रेस महामन्त्री

काठमाडौं । प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर राणाले वरिष्ठतम न्यायाधीश दीपककुमार कार्कीलाई कायममुकायम प्रधानन्यायाधीशको जिम्मेवारी दिन अस्वीकार गरेका छन्। कोरोना संक्रमणपछि बलम्बुस्थित

आजको प्रमुख समाचार