जलविद्युतको मालबाहक ट्रक पल्टदा १ को मृत्यु, दुई वेपत्ता

१२ चैत्र २०६८, आईतवार १२:०९ मा प्रकाशित

लमजुङ, १२ चैत । लमजुङको चण्डीस्थान गाविस ८, बेलौतिविसौना नजिकै गएराति एक मालवहाक मिनी ट्रक पल्टिँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । ट्रकमा सबार अन्य दुई जना वेपत्ता छन् । दुर्घटनामा लमजुङ भुलभुले गाविस ९, ताराचोकका ब्यापारी ३८ वर्षका युवराज अधिकारीको मृत्यू भएको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले अधिकारीको सव मस्र्याङ्दी किनारमा फेला पारेको हो ।  उत्तरी लमजुङको बाहुनडाँडामा निर्माणाधिन सिउरी खोला सानो जलविद्युत आयोजनाको ईलेक्ट्रोनिक सामान र केही खाद्यवस्तु वोकेर सदरमुकाम बेसीसहरबाट भुलभुलेतर्फ जाँदै गरेको बा १ क ८१६५ नम्बरको स्वाराज माज्दा ट्रक बेसीसहर–चामे सडकखण्डको बेलौतीविसौना भन्ने स्थानमा दुर्घटना भएको हो । सडकवाट झण्डै १ सय मीटर तल मस्र्याङ्दी नदी किनारामा खसेको ट्रकका चालक र सहचालक भने बेपत्ता छन् ।   काठमाण्डूका बस्ने आएका चन्द्रवहादुर लामा र अर्का नम नखुलेका सहचालक भने अझै बेखबर छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । कर्मचारी समायोजनसम्बन्धी विवादमा सर्वोच्च अदालतको फैसला सार्वजनिक भएसँगै लोकसेवा आयोगलाई सम्पूर्ण परीक्षा सञ्चालन गर्न बाटो खुलेको छ ।

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रदीप गिरीको निधन भएको छ । क्यान्सर रोगबाट पीडित नेता गिरीको आज राति ९:३० बजे

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी