जलविद्युतको मालबाहक ट्रक पल्टदा १ को मृत्यु, दुई वेपत्ता

१२ चैत्र २०६८, आईतवार १२:०९ मा प्रकाशित

लमजुङ, १२ चैत । लमजुङको चण्डीस्थान गाविस ८, बेलौतिविसौना नजिकै गएराति एक मालवहाक मिनी ट्रक पल्टिँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । ट्रकमा सबार अन्य दुई जना वेपत्ता छन् । दुर्घटनामा लमजुङ भुलभुले गाविस ९, ताराचोकका ब्यापारी ३८ वर्षका युवराज अधिकारीको मृत्यू भएको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले अधिकारीको सव मस्र्याङ्दी किनारमा फेला पारेको हो ।  उत्तरी लमजुङको बाहुनडाँडामा निर्माणाधिन सिउरी खोला सानो जलविद्युत आयोजनाको ईलेक्ट्रोनिक सामान र केही खाद्यवस्तु वोकेर सदरमुकाम बेसीसहरबाट भुलभुलेतर्फ जाँदै गरेको बा १ क ८१६५ नम्बरको स्वाराज माज्दा ट्रक बेसीसहर–चामे सडकखण्डको बेलौतीविसौना भन्ने स्थानमा दुर्घटना भएको हो । सडकवाट झण्डै १ सय मीटर तल मस्र्याङ्दी नदी किनारामा खसेको ट्रकका चालक र सहचालक भने बेपत्ता छन् ।   काठमाण्डूका बस्ने आएका चन्द्रवहादुर लामा र अर्का नम नखुलेका सहचालक भने अझै बेखबर छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रले स्थायी कमिटी बैठक बोलाएको छ । सोमबार दिउँसो १ बजे बैठक बोलाइएको छ । समसायिक राजनीतिक

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राष्ट्रियसभा सदस्यबाट पदमुक्त भएका नेकपा एमालेका नेता रामबहादुर थापा बादललाई गृहमन्त्रीमै पुनः नियुक्ति गर्ने

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार