नेपाल रेल्बेको आर्थिक गतिबिधि अख्तियारले छानबीन गर्ने

१२ चैत्र २०६८, आईतवार ०९:१६ मा प्रकाशित

जनकपुर, १२ चैत । नेपाल रेल्बेको आर्थिक गतिबिधिलाई अख्तियारले छानबीन गर्ने भएको छ । नेपाल रेल्बेको आर्थिक गतिविधि पारदर्शी र सन्तोषजनक नरहेको भन्दै अख्तियारमा ऊजुरी परेपछि अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले रेल्बेको वार्षिक प्रगति र आर्थिक गतिबिधिमा छानबीन गर्न लागेको हो । यस अघि अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगमै रेल्बेमा कर्मचारीको नियुक्ती, महाप्रबन्धकले रकम हिनामिना गरेकोलगायतका विषयमासमेत ऊजुरी परिसकेको भएपनि यस पटक रेल्बेका कर्मचारीले नै बजेट अनियमित रुपमा खर्च गरेको भन्दै रेल्बेका लेखा अधिकृतमाथि छानबीनका लागि ऊजुरी परेको हो । अख्तियारमा गत् चैत ५ गते नेपाल रेल्बेका लेखा प्रमुख रामेश्वर यादवलाई बिपक्षी बनाई ऊजुरी परेको श्रोतको दाबी छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्ष सकिन अब १६ दिन बाँकी छ । सरकारले चालु आवमा रु तीन खर्ब ७८ अर्ब नौ

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (बिहीबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैंकले आज (मंगलबार) का लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर निर्धारण गरेको छ । जस अनुसार भारतीय

काठमाडौं । देशको परिचय कृषि प्रधान । खेतीपाती गर्ने जमिन बाँझो । खेती गर्ने युवा जति खाडीमा । तिनै युवाले