तीतो-सत्यमा राजेश हमाल

११ चैत्र २०६८, शनिबार २१:०९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ११ चैत । पछिल्लो समय सिनेमाको पर्दामा विशेष भूमिकामा समेत छाउन पछि नपर्ने राजेश हमाल अब टेलिभिजनको पर्दाबाट प्रसारण हुने हास्य धाराबाहिक तीतो सत्यमा पनि अतिथि भूमिकामा देखिने भएका छन् ।

यस अघि मेरी बास्सैमा पनि अभिनय गरिसकेका हमालले बैशाख महिना भित्र तीतो सत्य मार्फत दर्शकलाई नयाँ टेष्ट दिदैछन् । तीतो सत्यका निर्देशक दिपक राज गिरीका अनुसार दुई हप्ते यूके भ्रमणका क्रममा महानायकसंग स्टोरी जोडेर तीतो सत्यको कथामा नयाँ टेष्ट भर्न लागिएको हो ।

यो बिषयमा न्यूज बाहिरिएपछी दिपकले भने ‘काम गर्नुभन्दा अघि थाहाँ पाउनु भएछ अब अलिकति सुन्नुस, पशुपतिको जात्रा सिदाको ब्यापार भनेझै हामी कार्यक्रममको सिलसिलामा यूके जाने भएकाले सो समयमा बिदेशमा पलायन भएका कलाकारहरुको प्रसङ्गलाई जोडेर स्क्रिप्ट तयार गरेका छौ जुन तीन एपिसोड सम्म प्रसारण गर्ने लक्ष्य छ ।’ हमालसंग तीतो सत्य टोली आउदौ २८ दुई साताका लागि यूके प्रस्थान गर्दैछ । जहाँ राजेशहमाललाई ट्रान्जिट पोईन्ट बनाएर नेपाली कालकारको विदेश पलायन स्टोरी खिचिने दिपकले जानकारी गराए ।

पब्लिीसिटीको नयाँ योजना अनुरुप पछिल्लो समय सिनेमाका स्टारहरु टेलिभिजनको पर्दाबाट थप चर्चित हुन खोजिरहेका छन् । पहिलो पटक भूवन केसीलाई तीतो सत्यमा उतारेका दिपकले पछिल्लो समय केकी अधिकारी, राजबल्लभ कोईरालालाई पनि आफ्नो श्रृङखलामा अटाएका छन् । जस मध्ये स्पेशल भूमिकामा खेलेका बल्लभको एपिसोड अनएयर हुन बाँकी छ ।

नेपाली सिनेमामा सक्रिय भैरहेको अवस्थाबाट विदेश पलायन भएका दर्जनौ कलाकार छन् । के कारणले उनीहरु विदेश बस्न बाध्य भए र कस्तो अवस्थामा छन् भन्ने बिषयलाई राजेश हमाल खेल्ने स्क्रिप्टमा बाध्ने प्रयास तीतो सत्यमा दिपकले गर्दैछन् जुन निकै हेर्नलायक हुने उनी विश्वास ब्यक्त गर्छन । (फिल्मीखबर)

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चर्चित रियालिटी टिभी शो ‘बिग बोस’ मा देखिएकी एक अभिनेत्रीले बोल्डनेसमा बलिउडका ठूला अभिनेत्रीहरुलाई पछि पारेकी छिन् ।

काठमाडौं । नायिका नम्रता मल्ल अहिले इन्टरनेटमा निकै चर्चामा आएकी छिन् । ‘हट एण्ड सेक्सी’ अवतारमा उनी सामाजिक सञ्जालमा छरपष्ट

काठमाडौं । अन्य सामाजिक सञ्जालजस्तै नेपालमा इन्स्टाग्राम पनि निकै चर्चित छ । इन्स्टामा नेपालका प्रयोगकर्ता पनि धेरै रहेका छन् ।

काठमाडौं । फिल्म ‘पुष्पाः द राइज’ अभिनेत्री समान्था रुथ प्रभु भारतकै लोकप्रिय अभिनेत्री बनेकी छन् । उनले कैटरिना कैफ, आलिया

आजको प्रमुख समाचार