भेनस अवतारमा डायना

११ चैत्र २०६८, शनिबार १६:०७ मा प्रकाशित

ब्रम्हाण्ड सुन्दरी डायना मेन्डोजा रुपकी देबी भेनस अवतारमा ओर्लिएकी छिन । सन् २००८ कि मिस यूनिभर्स उनी हालै एक फोटो सुटमा सिपिभित्रबाट मोति निस्के जस्तै गरी भेनसको अवतारमा देबखिएकी हुन ।  बायाँ हातले सुडौल बक्षका टुप्पा र दाया हत्केलाले  लाजमात्र छोपेकी उनले  आफ्नो छब्बीस वर्षे यौवन कलात्मक पारामा झल्काएकी थिईन ।
अमेरिकाकी एनवीसीको रियालिटि टीभी सो द सेलिब्रिटी एप्रेन्टिसमा जितेको वीस हजार अमेरिकी डलर उनले एचआईभी एड्स विरुद्ध काम गर्ने एक सस्थालाई दान दिएकी थिईन ।  अमेरिकामा बसोबास गर्ने ल्याटिन अमेरिकीका लागि एडस विरुद्ध काम गर्ने लेटिनो कमिसन अन एड्स संस्थालाई उनले रकम दिएकी हुन ।  उनी यसको संरक्षक पनि हुन । यस पूर्व गहनाको निर्वस्त्र मोडलिङ गरेर विवादमा परेकी उनी एक पटक भेनेजुएलामा अपहरणमा पनि परेकी थिईन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । फिल्म ‘पुष्पाः द राइज’ अभिनेत्री समान्था रुथ प्रभु भारतकै लोकप्रिय अभिनेत्री बनेकी छन् । उनले कैटरिना कैफ, आलिया

काठमाडौं । परिणिती चोपडा प्रायः आफ्नो शाही लुक्सले मानिसहरूलाई प्रभावित गर्ने गर्छिन्। वेस्टर्न आउटफिटमा होस् या देसी लुकमा, परिणितीले आफ्नो

काठमाडौं । टिकटकको छोटो भिडियोबाट चर्चा कमाएपछि पछिल्लो समय म्युजिक भिडियोकी अत्यन्तै व्यस्त मोडल बनेकी उषा उप्रेतीले इन्टरनेटको गर्मी बढाएकी

लसएञ्जल्स । पोर्न फिल्म उद्योगमा करियर सकिएपछि पोर्न स्टार के गरिरहेका छन् ? यो आम चासोको विषय छ । यो