भेनस अवतारमा डायना

११ चैत्र २०६८, शनिबार १६:०७ मा प्रकाशित

ब्रम्हाण्ड सुन्दरी डायना मेन्डोजा रुपकी देबी भेनस अवतारमा ओर्लिएकी छिन । सन् २००८ कि मिस यूनिभर्स उनी हालै एक फोटो सुटमा सिपिभित्रबाट मोति निस्के जस्तै गरी भेनसको अवतारमा देबखिएकी हुन ।  बायाँ हातले सुडौल बक्षका टुप्पा र दाया हत्केलाले  लाजमात्र छोपेकी उनले  आफ्नो छब्बीस वर्षे यौवन कलात्मक पारामा झल्काएकी थिईन ।
अमेरिकाकी एनवीसीको रियालिटि टीभी सो द सेलिब्रिटी एप्रेन्टिसमा जितेको वीस हजार अमेरिकी डलर उनले एचआईभी एड्स विरुद्ध काम गर्ने एक सस्थालाई दान दिएकी थिईन ।  अमेरिकामा बसोबास गर्ने ल्याटिन अमेरिकीका लागि एडस विरुद्ध काम गर्ने लेटिनो कमिसन अन एड्स संस्थालाई उनले रकम दिएकी हुन ।  उनी यसको संरक्षक पनि हुन । यस पूर्व गहनाको निर्वस्त्र मोडलिङ गरेर विवादमा परेकी उनी एक पटक भेनेजुएलामा अपहरणमा पनि परेकी थिईन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । गायक किरण भुजेल र प्राश्ना शाक्यको युगल गायनमा समावेश ‘चोली तिम्रो’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

काठमाडौं । कोरोनाको कारण अभिनेत्री श्वेता भट्टराईका श्रीमान् मिलन सापकोटाको निधन भएको छ । सापकोटाको उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएको

काठमाडौं । गीतकार निशा शर्मा अर्यालको यस्तो माया बोलको गीतले छोटो समयमै सफलता पाउन सफल भएको छ। गीत सार्वजनिक भएको

काठमाडौं । गीतकार निशा शर्मा अर्यालको ‘यस्तो माया’ बोलको गीतले छोटो समयमै सफलता पाउन सफल भएको छ। गीत सार्वजनिक भएको