केटले गरिन गोप्य विवाह

११ चैत्र २०६८, शनिबार १६:०६ मा प्रकाशित

फिल्म हाउ टु लुज अ गाई ईन टेन डेज कि स्टार केट हड्सनले गोप्य रुपमा विवाह गरेकी छिन । म्यूजिक ब्यान्ड म्यूजका गायक म्याट बेलामीसँग उनको चुपचाप विवाह भएको उनकै आमाले बताएकी किछन । एकेडेमि अवार्ड जितिसकेकी उनकी आमा गोल्डी हानले बेलायतको एक बेब पोर्टललाई यो कुरा बताएकी हुन । फिल्म अलमोष्ट फेमसबाट ओस्कार अवार्डको मनोनयनमा परिसकेकी तेत्तिस बर्षिया केट गएको जुलाईमा एक छोरीको आमा बनेकी थिईन । ब्ल्याक क्रोका गायक क्रिस रोविन्सनसँगको सात बर्षे सम्बन्ध उनले सन् २००७ मा अन्त्य गरेकी थिईन ।  नयाँ हेयर स्टाईलमा गएको साता न्यूयोर्कमा देखिएकी उनलाई चिन्न हम्मे हम्मे परेको थियो । उनी अहिले त्यहाँ फिल्म द रिलक्टन्ट फन्डामेन्टलिस्टको सुटिङमा ब्यस्त छिन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नयाँ पुस्ताकी लोकप्रिय गायिका एलिना चौहानको नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । गायक यात्री प्रेमसँग मिलेर गाइएको ‘अङ्ग्रेजीमा

काठमाडौं । गायक किरण भुजेल र प्राश्ना शाक्यको युगल गायनमा समावेश ‘चोली तिम्रो’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

काठमाडौं । कोरोनाको कारण अभिनेत्री श्वेता भट्टराईका श्रीमान् मिलन सापकोटाको निधन भएको छ । सापकोटाको उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएको

काठमाडौं । गीतकार निशा शर्मा अर्यालको यस्तो माया बोलको गीतले छोटो समयमै सफलता पाउन सफल भएको छ। गीत सार्वजनिक भएको