सहयोग पाए दुई महिनाभित्र शान्ति र संविधान पुरा गर्ने प्रधानमन्त्रीको दावी

११ चैत्र २०६८, शनिबार १४:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ११ चैत । प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईले शान्ति र संविधान निर्माण प्रक्रियामा दलहरुले सहयोग गरे २ महिनामा सबैकाम सकिने बताउनु भएको छ । जनमोर्चा नेपालको नेतृत्वमा प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईलाई भेट्न प्रधानमन्त्री कार्यालय सिंहदरबार पुगेको १९ साना दलको टोलीसँग प्रधानमन्त्री भट्टराईले आफूले शान्ति प्रक्रिया पूरा गर्न हर सम्भव प्रयास गरिरहेको बताउनुभयो । संविधान सभामा रहेका ४ र बाहिरका १५ गरि १९ साना दलले शान्ति र संविधानमा विलम्ब भएको, कर्मचारी प्रशासनमा हस्तक्षेप भएकोभन्दै प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापनपत्र बुझाएका थिए । ज्ञापनपत्र बुझेपछि प्रधानमन्त्री भट्टराईले आफू प्रशानिक र राजनीतिक सुधारमा लागेकाले त्यसमा साथ दिन आग्रह गर्नु भएको थियो । हिजो पनि केही साना दलहरूसँग छलफलमा प्रधानमन्त्रीले केही दिनमै सरकार पुनर्गठन गर्ने बताउनुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । वर्तमान राजनीतिको किंग मेकर मानिएको नेपाली कांग्रेसले अझै प्रष्ट धारणा सार्वजनिक गरेको छैन । हिजो संसदीय दलको बैठकपछि

हङकङ । चीनको उच्च कानून निर्माता निकाय नेशनल पिपुल्स कांग्रेस एनपीसीले हङकङमा राष्ट्रवादीले मात्रै शासन गर्न पाउने योजना सार्वजनिक गरेको

न्यूजिल्याण्ड भ्रमणमा रहेको अस्ट्रेलियाले पाँच खेलको ट्वान्टी–ट्वान्टी क्रिकेट सिरिजको चौथो खेलमा शानदार जित हात परेको छ । घरेलु टोलीलाई ५०

धनगढी उपमहानगरपालिकाका प्रमुख नृपबहादुर वडले नेपाल प्रेस युनियन डोटी शाखाले स्थापना गरेको ‘तेजु स्मृति अक्षय कोष’ स्थापनाका लागि आर्थिक सहयोग