सहयोग पाए दुई महिनाभित्र शान्ति र संविधान पुरा गर्ने प्रधानमन्त्रीको दावी

११ चैत्र २०६८, शनिबार १४:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ११ चैत । प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईले शान्ति र संविधान निर्माण प्रक्रियामा दलहरुले सहयोग गरे २ महिनामा सबैकाम सकिने बताउनु भएको छ । जनमोर्चा नेपालको नेतृत्वमा प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईलाई भेट्न प्रधानमन्त्री कार्यालय सिंहदरबार पुगेको १९ साना दलको टोलीसँग प्रधानमन्त्री भट्टराईले आफूले शान्ति प्रक्रिया पूरा गर्न हर सम्भव प्रयास गरिरहेको बताउनुभयो । संविधान सभामा रहेका ४ र बाहिरका १५ गरि १९ साना दलले शान्ति र संविधानमा विलम्ब भएको, कर्मचारी प्रशासनमा हस्तक्षेप भएकोभन्दै प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापनपत्र बुझाएका थिए । ज्ञापनपत्र बुझेपछि प्रधानमन्त्री भट्टराईले आफू प्रशानिक र राजनीतिक सुधारमा लागेकाले त्यसमा साथ दिन आग्रह गर्नु भएको थियो । हिजो पनि केही साना दलहरूसँग छलफलमा प्रधानमन्त्रीले केही दिनमै सरकार पुनर्गठन गर्ने बताउनुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसले पार्टीको १४औं महाधिवेशन भदौ १६ बाट गर्ने भएको छ । यो निर्धारित मितिभन्दा ९ दिन ढिलो

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर ३ हजार ३८४ जना कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। पाँच पूर्वप्रधानमन्त्रीले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सर्वोच्च अदालतलाई पार्टीको बैठकबाट मात्र होइन, महान्यायाधिवक्तामार्फत धम्क्याएको बताएका छन् । उनीहरूले शनिवार

पोखरा । गण्डकी प्रदेशको मुख्यमन्त्रीमा कृष्णचन्द्र नेपाली पोखरेल नियुक्त भएका छन् । प्रदेश प्रमुख सीताकुमारी पौडेलले संविधानको धारा १६८ (५)