प्रधानमन्त्रीले आज पनि साना दलहरूसँग छलफल गर्नुहुँदै

११ चैत्र २०६८, शनिबार ०९:५० मा प्रकाशित

काठमाडौ, ११ चैत । प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले आज संविधानसभाका साना दलहरूसँग छलफल गर्दै हुनुहुन्छ । प्रधानमन्त्री कार्यालय सिंहदरबार दिउँसो सवा १२ बजे दलहरूसँग छलफल हुने प्रधानमन्त्रीका स्वकिय सचिव विश्वदीप पाण्डेले जानकारी दिनुभयो । साना दलहरूसँग प्रधानमन्त्रीले शान्ति प्रक्रिया, संविधान लेखन, सरकारको काम कारवाहीलगायतका विषयमा छलफल गर्नुहुने छ । आफ्नै पार्टीका वरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन वैद्य समूहले राजीनामा माग्दै आन्दोलनका कार्यक्रम घोषणा गरेपछि अप्ठेरोमा पर्नुभएका प्रधानमन्त्री भट्टराईले साना दलहरूसँग छलफल गर्न लाग्नुभएको हो । उहाँले सरकारलाई समर्थन गर्न आगह्र गर्नुहुने बताइएको छ । हिजो पनि केही साना दलहरूसँग छलफल गर्नुभएका प्रधानमन्त्रीले केही समयपछि सरकार पुनर्गठन गर्ने बताउनुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौँ । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) नेपालले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको शपथ बदर गर्न माग गरेको छ । जसपा नेपालका

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

प्रयागराज । भारतको उत्तर प्रदेशका प्रहरीहरु अहिले गङ्गा नदीका किनारामा बालुवाले अलिअलि छोपछाप पारिएका शवको अनुसन्धान गर्न खटिएको छ ।