जनकपुरमा हतियार देखाउँदै लाखौंको डकैती

११ चैत्र २०६८, शनिबार ०९:४८ मा प्रकाशित

जनकपुर, ११ चैत । जनकपुर नगरपालिका वडा नं. ८ स्थित बाल्मिकी युवा क्लब नजिकको एक घरमा गएराति डकैती भएको छ ।  राति करिब १ बजे जनकपुर ८ बस्ने रघुवीर रायको घरमा डकैती भएको हो ।  ८÷९ जनाको सँख्यामा रहेका डाँकाहरुको समूहले हतियार देखाएर करिब एक घण्टासम्म लुटपाट गरेको पीडित परिवारले जनाएको छ । डाँकाहरुले सुन  १४ तोला, नगद १ लाख ७५ हजार रुयौयाँ, ४ वटा मोबाईल सेट, भिडियो क्यामरा १ थानलगायतका सामनहरु लुटेर लगेको परिवारले जनाएको छ । नलकटुवा पेस्तोल तथा घरेलु हातहतियारसहित पुगेका डाँकाहरु घरमा प्रवेश गरेका हुन् । तर वडा प्रहरी कार्यालय मुजेलियालाई घटनाका बारेमा जानकारी गराउदा तपाईको घर हाम्रो कार्यक्षेत्रमा  नपर्ने भन्दै प्रहरी घटनास्थलमा पुगेर पनि केही गर्न नसकेको पीडित परिवारले दुखेसो गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौंको पश्चिम उत्तरतर्फ पर्ने नागार्जुनको जंगलमा डढेलो लागेको छ । नागार्जुनस्थित शिवपुरी राष्ट्रिय निकुञ्जको जंगलमा लागेको डढेलो निभाउनका

काठमाडौं । प्रत्येक वर्ष चैत्र कृष्ण औँसीका दिन मनाइने घोडेजात्रा पर्व आज मनाइँदैछ । उपत्यकामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण फेरि बढ्न

काठमाडौं । नेपाल पत्रकार महासङ्घको बुधबार भएको २६ औं महाधिवेशनबाट विपुल पोखरेल नेतृत्वको प्यानलले जित हासिल गरेको छ । महासङ्घ

काठमाडौं । पूर्व महाराज ज्ञानेन्द्र शाहले भारतका गृहमन्त्री अमित शाहसँग भेटघाट गरेका छन् । उनी दुई दिनअघि भारतको हरिद्वारमा जारी