जनकपुरमा हतियार देखाउँदै लाखौंको डकैती

११ चैत्र २०६८, शनिबार ०९:४८ मा प्रकाशित

जनकपुर, ११ चैत । जनकपुर नगरपालिका वडा नं. ८ स्थित बाल्मिकी युवा क्लब नजिकको एक घरमा गएराति डकैती भएको छ ।  राति करिब १ बजे जनकपुर ८ बस्ने रघुवीर रायको घरमा डकैती भएको हो ।  ८÷९ जनाको सँख्यामा रहेका डाँकाहरुको समूहले हतियार देखाएर करिब एक घण्टासम्म लुटपाट गरेको पीडित परिवारले जनाएको छ । डाँकाहरुले सुन  १४ तोला, नगद १ लाख ७५ हजार रुयौयाँ, ४ वटा मोबाईल सेट, भिडियो क्यामरा १ थानलगायतका सामनहरु लुटेर लगेको परिवारले जनाएको छ । नलकटुवा पेस्तोल तथा घरेलु हातहतियारसहित पुगेका डाँकाहरु घरमा प्रवेश गरेका हुन् । तर वडा प्रहरी कार्यालय मुजेलियालाई घटनाका बारेमा जानकारी गराउदा तपाईको घर हाम्रो कार्यक्षेत्रमा  नपर्ने भन्दै प्रहरी घटनास्थलमा पुगेर पनि केही गर्न नसकेको पीडित परिवारले दुखेसो गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । कर्मचारी समायोजनसम्बन्धी विवादमा सर्वोच्च अदालतको फैसला सार्वजनिक भएसँगै लोकसेवा आयोगलाई सम्पूर्ण परीक्षा सञ्चालन गर्न बाटो खुलेको छ ।

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रदीप गिरीको निधन भएको छ । क्यान्सर रोगबाट पीडित नेता गिरीको आज राति ९:३० बजे

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी