दक्षिण कोरियामा पदम पन्तले आत्महत्या गरे

११ चैत्र २०६८, शनिबार ०६:०४ मा प्रकाशित

राजिव भण्डारी, सिओल १० चैत । ईपिएस मार्फत दक्षिण कोरियामा आएका गुल्मी तम्घासका पदम पन्तले शुक्रबार सबेरै आत्महत्या गरेका छन । शुक्रबार बिहान करिव ४:३०मा उक्त घटना घटेको आशंका गरिएको छ । सुसाइड नोट समेत लेखेका पदम पन्तले कसैलाई कुनै आक्षेप भनी नलागाएको दुतवास स्रोतले बताएको छ । पत्रमा आफु संग केही सिमित पैसा रहेको र उक्त रकम भाई लाई दिन आग्रह समेत पत्र बाट मृतक पन्तले गरेका छन । सुसाइड नोटका अनुसार साथीभाईहरुले गरेको ब्यबहार बाट भने खिन्नता प्रकट गरेका थिए । आफ्नो बैंकमा जम्मा भएको करिव छायालिस लाख वन रहेको र निकाल्नको लागि पासवर्ड समेत लेखेका थिए ।
ईन्छन स्थित फुङजन कम्पनीमा काम गर्दै आएका मृतक पन्तको शब लाई नेपाल पठाउने चाँजो पाँजो सम्पूर्ण गरिसकेको जानकारी दुतावासले दिएको छ । घरपरिवार संग संपर्क भईसकेको र उता बाट शब लाई नेपालमा नै फिर्ता लग्ने प्रकृयागत तयारी हरु गरिराखेको जानकारी आएको छ । कम्पनीमा संगै काम गर्ने साथीहरुका अनुसार मृतक पन्तले विहिबार बेलुका मादक पदार्थको सेवन गरेका थिए । मृत्‍यु के,कस्तो कारणले भएको अझै जानकारीमा नआएपनी डिप्रेसनको सिकार भएको हुन सक्ने आशंका गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार