बहुप्रतिक्षित चलचित्र लुट हेर्न कतारमा टिकटको मारामार

११ चैत्र २०६८, शनिबार ०५:५८ मा प्रकाशित

रवि रोषी,कतार । नेपाली चलचित्र इतिहासमै पृथक कथाबस्तुमा निर्माण गरिएको चलचित्र लुट यहि आउँदो शुक्रवार कतारको दोहा सिनेमा हलमा प्रदर्शन हुन गईरहेको छ । प्रदर्शनको लागि मुख्य आयोजकको रुपमा रहेको स्यांङ्जा सहयोग समाजले हाल सम्म २४ सय टिकट बिक्री भईसकेको जानकारी गराएका छन् । कतारको हकमा चलचित्र प्रदर्शन गर्ने क्रममा यति धेरै टिकट बिक्री भएको पहिलो पटक हो, अर्का आयोजक लक्ष्मण खतिवडाले बताए । युवाहरुको नितान्त अन्र्तमनको वास्तविक गतिविधीलाई प्रतिनिधित्व गरी छर्लंङ्ग पार्न सक्नु र चलचित्र संवादमा नयाँपन भित्र्याउन सक्नु नै चलचित्र लुटको सफलताको राज भएको बताउने लुटका निर्देशक निश्चल बस्नेतले भेटक्रममा बताए । लुटमा आफ्नो आँशिक क्यारेक्टर रहेर पनि यति धेरै सन्तुष्टी कुनै चलचित्रबाट पनि पाएकी थिइनँ, लुटको बजार प्रोमोशनको लागि विगत १ सप्ताह देखि कतारमा रहँदै आएकी नायिका ऋचाले बताईन् । इजरायल अष्ट्रेलिया लगायत विभिन्न राष्ट्रमा भव्य प्रदर्शन गरी दर्शकको मन जित्न सफल चलचित्र लुटले कतारमा पनि राम्रो बजार पाउने निश्चित भईसकेको छ । नेपाली चलचित्र जगतमा अब पुराना शैलीमा चलचित्र निर्माण गरिएमा बजार पाउन सक्नेछैन भन्ने पुष्टि लुटले गरिदिएको छ, नायिका ऋचाले भनिन् । कतारमा आगामी २३ मार्चमा २ एकै दिनमा २ शो प्रदर्शन गर्न लागिएको चलचित्रमा कतारमा बस्ने नेपाली दर्शकहरुसंगै बसेर चलचित्र हेर्न पाउनुको मज्जा बेग्लै हुनेछ, आउनुहोस् प्रवेशद्धारमा म तपाईंको प्रतिक्षामा हुनेछु, ऋचाले अन्त्यमा भनिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भिएना । सन् २००९ मा स्कट ल्याण्ड पुगेर फोटोग्राफीलाई आफ्नो पेशा बनाएका सन्तोष भट्ट अहिले जर्मन शहर फ्रान्क फर्टको स्थानीय

भियना ।नेपाली साहित्यकार समूहले बिश्वभरका नेपालीभाषी साहित्यकारहरूलाई जोडेर रचना वाचन तथा सरस्वति सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न ग-यो। जुम प्रविधिको प्रयोग गरेर

पोर्चुगल । शम्भु सिलवाल छ वर्षयता पोर्चुगलमा हुनुहुन्छ । नेपालमा झ्याइँकुटी झ्याई टेलिशृङ्खलामा घिन्ताङे पात्रसँगै दोहोरी साँझ, भजन, लोकदोहोरी क्षेत्रमा

लन्डन । कोरोना सङ्क्रमणबाट अस्पताल भर्ना भएका एक नेपालीको उपचारकै क्रममा मस्तिष्काघातबाट मृत्यु भएको छ । ताप्लेजुङ जिल्ला सिकैँचामा स्थायी