अमेरिकी बजारमा नयाँ आइप्याड सार्वजनिक

११ चैत्र २०६८, शनिबार ०४:०१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ११ चैत । गएको बुधबार राति अमेरिकाको सन फ्रान्सिस्कोमा ठुलो तामझाम साथ् नयाँ आइप्याड लन्च गरियो। गत वर्षको मार्चमा यस्तै सम्मेलनमा दिवंगत स्टिभ जब्सले आइप्याड टु सार्वजनिक गरे जस्तै यस पटक आइप्याड थ्री सार्वजनिक गरिने हल्ला भएपनि एप्पलले यसलाई आइप्याड थ्री नभनी नयाँ आइप्याड मात्र भनेको छ।

आइप्याडको क्रेज र यसको मिडिया कभरेजले आइप्याड भनेपछि सबैलाई लोभ्याइदिन्छ। निश्चिय पनि ट्याब्लेट बजारमा आइप्याडको प्रतिस्पर्धी अरु छैन। महंगो मूल्यका कारण यसलाई आफ्नो बनाउन नसक्ने धेरैका लागि यो खबर सुखद नहुन सक्छ ।
साह्रै महँगो मुल्यमा तामझाम साथ बजारमा ल्याइएको नयां आइप्याडको सबैभन्दा सस्तो संस्करण नै ५ सय अमेरिकी डलर पर्छ। र यो नेपाली बजारमा पुग्न अजाही केहि समय लाग्ने छ । र विदेशबाट आयात गरेर नेपालमा उपयोग गर्ने हो भने आइप्याडको सबैभन्दा सस्तो संस्करणको नेपाली मूल्य झण्डै ५७ हजार रुपैयाँ पर्न आउँछ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अमेरिकी अन्तरिक्ष निकाय नासाले मङ्गल ग्रहमा एक सानो हेलिकप्टर सफलतापूर्वक उडाएको छ। इन्जेन्युएटी नामको ड्रोन एक मिनेटभन्दा कम समय हावामा

काठमाडौं । सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री पार्वत गुरुङले नेपालमा ‘फाइभजी’ सेवा चाँडै नै परीक्षण गर्ने तयारी भइरहेको बताउनुभएको छ ।

काठमाडौँ । विदेशी वायुसेवा कम्पनीहरुले नेपाली आकाशमा उडान गर्दा अब दूरसञ्चार सेवा उपयोग गर्न पाउने भएका छन् । नेपाल दूरसञ्चार

नेपालको आफ्नै भू–उपग्रह (स्याटेलाइट) राख्न आवश्यक अध्ययनका लागि पाँच कम्पनी छनोट (सर्टलिस्ट) मा परेका छन् । स्याटेलाइटको अध्ययन गर्न नौ