अमेरिकी बजारमा नयाँ आइप्याड सार्वजनिक

११ चैत्र २०६८, शनिबार ०४:०१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ११ चैत । गएको बुधबार राति अमेरिकाको सन फ्रान्सिस्कोमा ठुलो तामझाम साथ् नयाँ आइप्याड लन्च गरियो। गत वर्षको मार्चमा यस्तै सम्मेलनमा दिवंगत स्टिभ जब्सले आइप्याड टु सार्वजनिक गरे जस्तै यस पटक आइप्याड थ्री सार्वजनिक गरिने हल्ला भएपनि एप्पलले यसलाई आइप्याड थ्री नभनी नयाँ आइप्याड मात्र भनेको छ।

आइप्याडको क्रेज र यसको मिडिया कभरेजले आइप्याड भनेपछि सबैलाई लोभ्याइदिन्छ। निश्चिय पनि ट्याब्लेट बजारमा आइप्याडको प्रतिस्पर्धी अरु छैन। महंगो मूल्यका कारण यसलाई आफ्नो बनाउन नसक्ने धेरैका लागि यो खबर सुखद नहुन सक्छ ।
साह्रै महँगो मुल्यमा तामझाम साथ बजारमा ल्याइएको नयां आइप्याडको सबैभन्दा सस्तो संस्करण नै ५ सय अमेरिकी डलर पर्छ। र यो नेपाली बजारमा पुग्न अजाही केहि समय लाग्ने छ । र विदेशबाट आयात गरेर नेपालमा उपयोग गर्ने हो भने आइप्याडको सबैभन्दा सस्तो संस्करणको नेपाली मूल्य झण्डै ५७ हजार रुपैयाँ पर्न आउँछ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

एप्पल र सामसुङ इलेक्ट्रोनिक्सले ट्याब्लेट कम्प्युटरको बजारमा क्रमशः पहिलो र दोस्रो स्थान ओगट्न सफल भएका छन् । २१ औं काउन्टरपोइन्ट

काठमाडौं । जल तथा मौसम विज्ञान विभागले दूरसञ्चार सेवाप्रदायकसँग सहकार्य गरेर बाढीको पूर्वसूचना सर्वसाधारणको मोबाइलमा पठाउन थालेको छ । बाढी पूर्वानुमान

विश्वकै अग्रणी सूचना प्रविधि कम्पनी एप्पलले तार विना चार्ज गर्न मिल्ने आइप्याड चाडै नै बजारमा ल्याउने जनाएको छ । अहिले

काठमाडौँ । अमेरिकी अन्तरिक्ष निकाय नासाले यो दशकको अन्त्यसम्ममा शुक्रग्रहबारे जान्न दुईवटा अन्तरिक्ष मिसन सञ्चालन गर्ने जनाएको छ। सँगैको पृथ्वी