हिमालयन लायन्स क्लब न्यु इन्ग्लेंडको बार्षिक उत्सव सम्पन्न

१० चैत्र २०६८, शुक्रबार १८:५२ मा प्रकाशित

बोस्टन: हिमालयन लायन्स क्लब न्यु इन्ग्लेंडले गत साता तेस्रो बार्षिक उत्सब सम्पन्न गरेको छ । लायन्स मल्टिपल डिस्ट्रिक “३३ के” का गवर्नर लगायत मुख्य पदाधिकारीहरु उपस्थितमा सम्पन्न भएको उक्त समारोहमा क्लबका सदस्यहरुका साथै नेपाली समुदायका अगुवाहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो । महेश्वर पन्तको नेतृत्वमा गठन भएको यस सँस्थाको नेतृत्व शिव प्रकाशले गर्नु भएको छ । हरेक दुई बर्षको कार्यकाल रहने यो सँस्थाको साधारण शभा पनि यसै मार्च महिनाको जन्म दिवसलाई मानिन्छ ।

उक्त कर्यक्रममा बार्षिक रिपोर्ट सचिब सन्तोष सुबेदीले प्रस्तुत गर्नु भएको थियो| बार्षिक रिपोर्टमा आकर्षक बिषय भने यस लायन्स क्लबको लाईब्रेरी प्रोजेक्ट थियो । नेपालको मोरंग जिल्लाको पचाम गाउँ, जुन ठाउँमा नेपालका पिछडिएका मुसहर जति को बसोबास छ, सोहि ठाउँको माध्यमिक बिद्यालयमा झन्डै दश हजार डलरको लागतमा तयार हुने उक्त प्रोजेक्टमा जनश्रमदानबाट पाँच हजार र हिमालयन लायेंस क्लबबाट पाँच हजार डलर प्राप्त भैसकेको छ ।

यसै अबसरमा गवर्नर लायन म्याथिउले हिमालयन लायेंस क्लबका नयाँ सदस्यहरु शेषराज खतिवडा, जालप्रसाद घिमिरे, निगम दिक्षित्, रुपा थापा साथै डम्मरबहादुर थापालाई लायेंस कोड अफ इथिक्सको सपथ गराउँदै पदस्थापन गराउनु भएको थियो । कार्यक्रममा उपस्थित सबै लायेंस पदाधिकारीहरुले हिमालयन लायेंस क्लबलाई शुभकामना दिनुभएको उक्त कर्यक्रम नेपाली रेस्टुरेन्ट फिष्टेल किचेनमा भएको थियो । कर्यक्रमको संचालन बोर्ड सदस्य संजना (सुबेदी)सथियाबंदनाले गर्नु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लस-एन्जलस । संयुक्तराज्य अमेरिकाको क्यालिफोर्निया राज्यको लस एन्जलस् काउन्टीमा अवस्थित पशुपतिनाथ बुद्ध मन्दिरको व्यवस्थापन, एवम् विभिन्न सांस्कृतिक, धार्मिक कार्यक्रमहरु सम्पन्न

न्यूयोर्क । न्युयोर्क राज्य संसदमा नेपाली मूलकी सराहना श्रेष्ठले उम्मेदवारी घोषणा गरेकी छिन् । सराहनाले न्युयोर्क राज्य संसदको तल्लो सदनमा

अमेरिका। अमेरिकाको मेरिल्याण्डमा अवस्थित मोर्गन स्टेट युनिभर्सिटीमा कार्यरत एक नेपाली मूलका प्राध्यापकले सो विश्वविद्यालयले प्रदान गर्ने रिसर्च एण्ड स्कलरसिप अवार्ड

न्युयोर्क। पत्रकारितामार्फत मानवताका क्षेत्रमा असाधारण सेवा गरेवापत न्युयोर्क निवासी पत्रकार किशोर पन्थीलाई अमेरिकाको विश्वविद्यालयले मानार्थ पीएचडी अर्थात् डाक्टर अफ फिलोसोफीबाट