सभामुखले राज्यपुनर्संरचनाबारे छलफल गर्ने

१० चैत्र २०६८, शुक्रबार ०८:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १० चैत । राज्यपुनर्संरचना सुझाव आयोगले पेस गरेको प्रतिवेदनको बारेमा सभामुख सुवास नेम्वाङ्ले आज आयोगका पदाधिकारीसँग छलफल गर्दै हुनुहुन्छ । विहान ११ बजेपछि सिंहदरमा हुने छलफलमा सुझाव आयोगले पेस गरेको प्रतवेदन र छलफल प्रक्रियाको बारेमा कुराकानी हुनेछ । यसअघि सभामुख नेम्वाङ् र प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरुबीचको छलफलमा आयोगको प्रतिवेदनमाथिको छलफलको बारेमा सुझाव आयोगका पधाधिकारीसँग सल्लाह लिने सहमति भएको थियो । आयोगको तर्फबाट पेस भएका २ छुट्टाछुट्टै प्रतिवेदनमा ११ र ६ राज्यको अवधारणा प्रस्तुत गरिएको थियो ।
यसैबीच सार्वजनिक लेखा समितिको बैठक आज बस्दैछ । पोखरा विमानस्थको स्तरबृद्विको लागि विदेशी कम्पनीसँग भएको सम्झौताको बारेमा जानकारी लिन अर्थमन्त्रालयका अधिकारीहरुलाई बैठकमा बोलाइएको समितिले जनाएको छ । सार्वजनिक लेखा समितिको बैठक बिहान ११ बजेपछि सिंहदरवारमा सुरु हुनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।

काठमाडौं । समाजसेवी उत्तम कार्कीले वडास्तरीय आइसोलेसन सेन्टरका लागि १८ थान अक्सिजन सिलिण्डर सहयोग गर्नुभएको छ । मुलुकमा अक्सिजन अभाव