सभामुखले राज्यपुनर्संरचनाबारे छलफल गर्ने

१० चैत्र २०६८, शुक्रबार ०८:४८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १० चैत । राज्यपुनर्संरचना सुझाव आयोगले पेस गरेको प्रतिवेदनको बारेमा सभामुख सुवास नेम्वाङ्ले आज आयोगका पदाधिकारीसँग छलफल गर्दै हुनुहुन्छ । विहान ११ बजेपछि सिंहदरमा हुने छलफलमा सुझाव आयोगले पेस गरेको प्रतवेदन र छलफल प्रक्रियाको बारेमा कुराकानी हुनेछ । यसअघि सभामुख नेम्वाङ् र प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरुबीचको छलफलमा आयोगको प्रतिवेदनमाथिको छलफलको बारेमा सुझाव आयोगका पधाधिकारीसँग सल्लाह लिने सहमति भएको थियो । आयोगको तर्फबाट पेस भएका २ छुट्टाछुट्टै प्रतिवेदनमा ११ र ६ राज्यको अवधारणा प्रस्तुत गरिएको थियो ।
यसैबीच सार्वजनिक लेखा समितिको बैठक आज बस्दैछ । पोखरा विमानस्थको स्तरबृद्विको लागि विदेशी कम्पनीसँग भएको सम्झौताको बारेमा जानकारी लिन अर्थमन्त्रालयका अधिकारीहरुलाई बैठकमा बोलाइएको समितिले जनाएको छ । सार्वजनिक लेखा समितिको बैठक बिहान ११ बजेपछि सिंहदरवारमा सुरु हुनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले सातवटै प्रदेशका सामाजिक विकास मन्त्रालयलाई कम्तीमा एक हजार दरले अक्सिजनका सिलिण्डर भरेर तयारी व्यवस्थापन

काठमाडौं । स्वास्थ्य मन्त्रालयले असोज मध्येदेखि कोरोना महामारीको तेस्रो लहर आउन सक्ने जनाएको छ । प्रतिनिधिसभाको शिक्षा तथा स्वास्थ्य समितिमा