बर्हिगमित लडाकुद्वारा पार्टी कार्यालय नियन्त्रणमा

९ चैत्र २०६८, बिहीबार १७:३८ मा प्रकाशित

सुर्खेत, ९ चैत । बर्हिगमनमा परेका माओवादी सेना लडाकुहरुले एकीकृत नेकपा माओवादी सुर्खतको पार्टी कार्यालय र भेरी कर्णाली सम्पर्ककार्यालय नियन्त्रणमा लिएका छन् । बहिर्गति जनमुक्ति सेना नेपालका केन्द्रिय उपाध्यक्ष राजु गहतराजले आफूहरुको मागप्रति पार्टी नेतृत्व र सरकार उदासिन रहेको भन्दै कार्यालय नियन्त्रणमा लिएको बताउनु भयो । गहतराजलोजले कार्यालयमा नेताहरुलाई प्रबेश गर्न नदिने भन्दै अव कार्यालय र्बिहगमित लडाकुहरुको कार्यालयलय हुने दावी गर्नुभयो । जनयुद्धका बेला प्रयोग गरेर अहिले पार्टी नेतृत्वले आफूहरुलाई बिचल्लीमा पारेको उनीहरुले गुनासो गरेका छन् । माओवादी सुर्खेतका सेक्रेटरी भीमबहादुर मल्लले बहिर्गति लडाकुका माग जायज भएपनि पार्टी कार्यालय नियन्त्रणमा लिने काम खेदजनक भएको प्रतिक्रिया दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तव आफ्नो कार्यकाल सम्हाल्न काठमाडौं आइपुगेका छन् । उनी शनिबार दिउसो ४ः ०० बजे

काठमाडौं । अन्तर–सरकारी वित्त व्यवस्थापन ऐन, २०७४ अनुसार स्थानीय तहले असार १० गतेभित्र नीति तथा कार्यक्रम र बजेट सार्वजनिक गरिसक्नुपर्छ

काठमाडौँ । भारतीय राजदूत नविन श्रीवास्तव आज काठमाडौंँ आउने भएका छन् । श्रीवास्तव आज अपरान्ह ४ बजे काठमाडौं आउन लागेका

काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पार्टी विभाजनका क्रममा एमालेमै बसेका १० स्थायी कमिटी सदस्यहरुलाई दासको संज्ञा दिएका