बर्हिगमित लडाकुद्वारा पार्टी कार्यालय नियन्त्रणमा

९ चैत्र २०६८, बिहीबार १७:३८ मा प्रकाशित

सुर्खेत, ९ चैत । बर्हिगमनमा परेका माओवादी सेना लडाकुहरुले एकीकृत नेकपा माओवादी सुर्खतको पार्टी कार्यालय र भेरी कर्णाली सम्पर्ककार्यालय नियन्त्रणमा लिएका छन् । बहिर्गति जनमुक्ति सेना नेपालका केन्द्रिय उपाध्यक्ष राजु गहतराजले आफूहरुको मागप्रति पार्टी नेतृत्व र सरकार उदासिन रहेको भन्दै कार्यालय नियन्त्रणमा लिएको बताउनु भयो । गहतराजलोजले कार्यालयमा नेताहरुलाई प्रबेश गर्न नदिने भन्दै अव कार्यालय र्बिहगमित लडाकुहरुको कार्यालयलय हुने दावी गर्नुभयो । जनयुद्धका बेला प्रयोग गरेर अहिले पार्टी नेतृत्वले आफूहरुलाई बिचल्लीमा पारेको उनीहरुले गुनासो गरेका छन् । माओवादी सुर्खेतका सेक्रेटरी भीमबहादुर मल्लले बहिर्गति लडाकुका माग जायज भएपनि पार्टी कार्यालय नियन्त्रणमा लिने काम खेदजनक भएको प्रतिक्रिया दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले सातवटै प्रदेशका सामाजिक विकास मन्त्रालयलाई कम्तीमा एक हजार दरले अक्सिजनका सिलिण्डर भरेर तयारी व्यवस्थापन

काठमाडौं । स्वास्थ्य मन्त्रालयले असोज मध्येदेखि कोरोना महामारीको तेस्रो लहर आउन सक्ने जनाएको छ । प्रतिनिधिसभाको शिक्षा तथा स्वास्थ्य समितिमा

काठमाडौँ । सत्ता समीकरणका दौरानमा दुई समूहमा विभाजन भएको जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले आज निर्वाचन आयोगबाट आधिकारिकता पाउँदैछ ।