आफ्नै पार्टी र सरका विरुद्ध वैद्य पक्ष मोर्चाबन्दीमा

९ चैत्र २०६८, बिहीबार १७:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ९ चैत । एकीकृत नेकपा माओवादीका वरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन वैद्य समूहले विभिन्न साना दलहरूसँग सरकार विरुद्ध आन्दोलनका लागि मोर्चाबन्दी गरेको छ । विभिन्न साना दलहरूसँग आज छलफल गरी वैद्य समूहले सरकारविरुद्ध आन्न्दालनका लागि सहकार्य गर्ने बारे छलफल गरेको छ । छलफलमा माओवादी मातृका समूह, जनमुक्रि पार्टीसहित विभिन्न ११ वटा दलका प्रतिनिधिसँग सहकार्यका लागि कुराकानी भएको छ । एकीकृत माओवादी सचिव सीपी गजुरेलको नेतृत्वमा गठन गरिएको राष्ट्रिय जनपरिषद्मार्फत् सरकार विरुद्धको आन्दोलन अगाडि बढाइने विषयमा छलफल भएको छ । राजधानीमा भएको छलफलमा वर्तमान सरकारको नेतृत्वमा शान्ति र संविधानको काम पूरा हुन नसक्ने निस्कर्ष निकाल्दै सरकारको विकल्प खोजिने निस्कर्षमा दलहरू पुगेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अमेरिकामा सङ्क्रमण फैलिने क्रम चलिरहे पनि खोप लगाउने दर भने कम भएको छ । खोप लगाउनेहरुको सङ्ख्या बढाउन अमेरिकाले नयाँ

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ३ हजार ६११ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले माधवकुमार नेपाल पक्षलाई धेरै प्रतीक्षा गर्न उचित नहुने बताएका छन् । शुक्रबार पार्टी

काठमाडौं । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष एवं सांसद भीम रावलले मिलेनियम च्यालेन्स कर्पोरेसन (एमसीसी) सम्झौता संशोधनपछि मात्र पारित गर्न माग गर्नुभएको