तीनदलको बैठक आज पनि अन्यौल

९ चैत्र २०६८, बिहीबार ०८:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ९ चैत । शान्ति प्रक्रिया र संविधान निर्माणमा देखिएको विवादबारे सहमति जुटाउन मुख्य तीन दलका शीर्ष नेताहरूको बैठक आज पनि अन्यौलमा रहेको छ । अहिले सम्म दलहरुको बैठकको कार्यतालिका नबनाएका कारण बैठक अन्यौलमा रहेको हो । नेताहरुका व्याक्तिगत कार्यतालिका बनिसकेको र एमाले अध्यक्ष दिल्ली जाने भएकाले आज बैठक बस्ने नबस्ने अन्यौल रहेको एमालेका प्रमुख सचेतक भीम आचार्यले जानकारी दिनुभयो । अस्तीको सहमति अनुसार दलहरुले हिजो र आज सम्म शान्ति र संविधानका विवाद समाधानका लागि आधार तय गर्ने बताएका थिए । राज्यपुनर्संरचनाका विषयमा आईतबार बैठक बोलाउने गरि सभामुख सुवासचन्दै नेम्वाङ दलहरुको परामशृमा रहनु भएको छ । भोली राज्यपुनर्संचना तथा राज्यशक्ति बाँडफाँड समितिका सदस्यहरुसँग परामर्श गर्ने र आज नेताहरुसँग अनौपचारीक छलफल गर्ने सभामुखको सचिवालयले जनाएको छ । कार्यव्यवस्था परामर्श समितिले यही चैत १० गतेभित्र बाँकी विवादित विषयमा सहमति गरिसक्नुपर्ने कार्यतालिका बनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस

म्याग्दी । म्याग्दीको मालिका गाउँपालिका–४ का विभिन्न स्थानमा पहिराका कारण ६ परिवार विस्थापित भएका छन् । छिपछिपेमा पाँच र महभिरमा

काठमाडौँ । निर्वाचन आयोगले नेपाल सरकारबाट तोकिएको आउँदो मङ्सिर ४ गते हुने सङ्घीय र प्रदेशसभा सदस्यको निर्वाचन एकै चरणमा सम्पन्न