तीनदलको बैठक आज पनि अन्यौल

९ चैत्र २०६८, बिहीबार ०८:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ९ चैत । शान्ति प्रक्रिया र संविधान निर्माणमा देखिएको विवादबारे सहमति जुटाउन मुख्य तीन दलका शीर्ष नेताहरूको बैठक आज पनि अन्यौलमा रहेको छ । अहिले सम्म दलहरुको बैठकको कार्यतालिका नबनाएका कारण बैठक अन्यौलमा रहेको हो । नेताहरुका व्याक्तिगत कार्यतालिका बनिसकेको र एमाले अध्यक्ष दिल्ली जाने भएकाले आज बैठक बस्ने नबस्ने अन्यौल रहेको एमालेका प्रमुख सचेतक भीम आचार्यले जानकारी दिनुभयो । अस्तीको सहमति अनुसार दलहरुले हिजो र आज सम्म शान्ति र संविधानका विवाद समाधानका लागि आधार तय गर्ने बताएका थिए । राज्यपुनर्संरचनाका विषयमा आईतबार बैठक बोलाउने गरि सभामुख सुवासचन्दै नेम्वाङ दलहरुको परामशृमा रहनु भएको छ । भोली राज्यपुनर्संचना तथा राज्यशक्ति बाँडफाँड समितिका सदस्यहरुसँग परामर्श गर्ने र आज नेताहरुसँग अनौपचारीक छलफल गर्ने सभामुखको सचिवालयले जनाएको छ । कार्यव्यवस्था परामर्श समितिले यही चैत १० गतेभित्र बाँकी विवादित विषयमा सहमति गरिसक्नुपर्ने कार्यतालिका बनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ