यी ५ अभिनेत्रीसँग सुन्दरताको जादु

३ माघ २०७८, सोमबार १५:२३ मा प्रकाशित

काठमाडौं । दक्षिण भारतीय चलचित्र नेपाली दर्शकले खुब रुचाउने गरेका छन् ।

पर्दामा भन्दा पनि युट्यबमा हिन्दी डब गरिएका दक्षिण भारतीय चलचित्रहरु नेपालमा सधैं ट्रेन्डिङमा हुन्छन् ।

नाम चलेका धेरै दक्षिण भारतीय चलचित्रहरुमा धेरै सभ्य हुन्छन् । प्रायः चलचित्रहरुमा परिवारलाई देखाइएको हुन्छ, जसले गर्दा हेर्ने व्यक्तिले आफूलाई त्यसमा ढाल्न सक्छ ।

चलचित्र जगतमा राम्रो चलचित्र नाप्ने मापदण्ड फेरिएको छ । अहिले त्यही फिल्म राम्रो मानिन्छ जुन कमाईको हिसाबले पहिलो आउँछ । यस्तो अवस्थामा सिनेमामा अभिनय भन्दा अनुहारको मूल्य बढेको छ ।

चलचित्र उद्योगमा केही चर्चित अनुहार छन्, जसको उपस्थिति मात्र चलचित्रको सफलताको आधा कारण बन्न पुग्छ । यो बलिउडभन्दा दक्षिण भारतीय चलचित्रमा बढी देखिन्छ ।

टलिउडका कलाकार मात्रै नभई अभिनेत्रीहरुको जादू पनि धेरै चल्छ । उदाहरणका लागि, अल्लु अर्जुनको नयाँ फिल्म पुष्पा द राइज पार्ट वानको सफलतापछि अल्लु अर्जुन हावी छन् ।

उनीसँगै फिल्मकी अभिनेत्री रश्मिका मन्डन्ना पनि निकै चर्चामा छिन् । यस्तो अवस्थामा रश्मिका जस्ता दक्षिण भारतका अरु कुन अभिनेत्रीले दर्शकमाझ काम गरे र कसको चलचित्र सय करोडको आँकडा पार गर्न सफल भयो भन्ने विषयमा हामी चर्चा गर्न गइरहेका छौँ ।

रश्मिका मन्डन्ना
पुष्पा फिल्मकी नायिका तथा कन्नड चलचित्र अभिनेत्री रश्मिका मन्डन्नाको जादुले भारतसहित विश्वका अन्य क्षेत्रभरका सिनेप्रेमीहरूको मनमा राज गरेको छ । उनले छोटो समयमै निकै चर्चा कमाएकी छन् । फिल्म पुष्पा अघि पनि उनले धेरै चर्चित फिल्म दिएकी छिन् । महेश बाबुसँग गरेका फिल्महरूबाहेक उनको सुपरस्टार विजय देवरकोन्डाको फिल्म गीता गोविन्दमले पनि १०० करोडको आँकडा पार गरिसकेको छ ।

सामन्था रुथ प्रभु
नागार्जुनका छोरा नागा चैतन्यसँग सम्बन्धविच्छेद गरेपछि हालै चर्चामा आएकी टलिउडकी चर्चित अभिनेत्री सामन्थाले सय करोडको क्लबमा सामेल भइसकेका धेरै फिल्म गरिसकेकी छिन् । उनी बाहेक दक्षिण भारतका कुनै पनि अभिनेत्रीले १०० करोडभन्दा बढी कमाउने फिल्ममा काम गरेका छैनन् । ‘फ्यामिली म्यान २’ मा अभिनय गरेर हिन्दी क्षेत्रका दर्शकलाई मोहित पारेकी नायिकाले बक्स अफिसमा १०० करोडभन्दा बढीको व्यापार गरेका ८ वटा फिल्म गरिसकेकी छिन् । उनका चलचित्रहरू दोकड्ड, काठठी, थेरी, जनता ग्यारेज, अतरिन्टिकी, दरेधी, रंगस्थलम र मार्शल हुन्।

अनुष्का शेट्टी
चर्चित फिल्म बाहुबलीमा देवसेनाको भूमिका अहिले पनि धेरैले बिर्सन सकेका छैनन् । देवसेनाको भूमिका निर्वाह गरेकी अनुष्का शेट्टी अहिले टलिउडको मात्र नभई विश्वभर चर्चित अभिनेत्री बनेकी छिन् । उनले अभिनय गरेका जम्मा ६ वटा चलचित्रहरु १०० करोडको क्लबमा प्रवेश गरेका छन् । बाहुबलीका दुवै शृङ्खला बाहेक उनले लिङ्ग, सिंघम २, सिंघम ३ र येनै अरिन्धालमा अभिनय गरेकी थिइन् । कमाईको कुरा गर्दा यी सबै फिल्मले १०० करोड नाघेका थिए ।

नयनतारा
नयनथारा टलिउड उद्योगमा चर्चित नाम हो । यी सुन्दर अभिनेत्रीले बिगिल, दरबार, नरसिम्हा रेड्डी, विसावासम, आरम्भ र ओरुवान जस्ता ६ चलचित्रमा काम गरिसकेकी छन् । यी सबै चलचित्रहरुले बक्स अफिसमा १०० करोडभन्दा बढीको व्यापार गरेका छन् ।

पूजा हेगडे
केही दिनपछि यी सुन्दर नायिकाको नयाँ फिल्म राधे श्याम रिलिज हुँदैछ । त्यसमा पूजा प्रभासको नायिका हुनेछिन् । यसअघि पनि उनले दक्षिण भारतका धेरै चलचित्रहरुमा काम गरिसकेकी छिन् । उनले चारवटा चलचित्रहरुमा काम गरिसकेकी छिन्, जसले कमाईको कुरा गर्दा १०० करोडको आँकडा पार गर्न सफल भएका छन् ।

उनीहरुको चर्चा विश्वको ठूलो मानिएको बलिउडमा काम गर्ने अभिनेत्रीहरुको भन्दा धेरै हुन्छ । अहिले टलिउड चलचित्रले ठुलो बजार पाइरहेका छन् । तपाईंलाई जानकारी गराउ कि हामीले माथि उल्लेख गरेको १०० करोड रकम भारतीय रुपैयाँमा हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चर्चित टिभी शो लकअपबाट चर्चामा आएकी अभिनेत्री पायल रोहतगीले हालै सामाजिक सञ्जालमा कङ्गना राणावतको मजाक उडाएकी छिन् ।

काठमाडौ । नायिका सुरविना कार्की आजभोलि फिल्म क्षेत्रमा भन्दा बढी सामाजिक सञ्जालमा सक्रिय छिन् । नेपाली दर्शकले उनलाई फिल्म ‘लप्पन

काठमाडौं । इन्टरनेट पहुँचको सहजतापछि विश्वभर पोर्न उद्योगले धेरै ठूलो सफलता पाएको छ । पोर्न उद्योगले धेरै कलाकारहरूलाई सफलताको स्वाद

काठमाडौं । अहिले सामाजिक सञ्जालले नै कलाकारलाई स्टार बनाइरहेको छ । सामाजिक सञ्जालमा जम्न नसकेकाहरुलाई गुमनामपनि बनाइरहेको छ यो एक यस्तो

आजको प्रमुख समाचार