मदिराले लट्ठीएर वितण्डा मच्चाउने स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीलाई कारबाही गराउन स्वास्थ्यकर्मीको आन्दोलन जारी

८ चैत्र २०६८, बुधबार ०९:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ८ चैत । अत्याधिक मादक पदार्थ सेवन गरी वीर अस्पतालका कर्मचारीलाई दुव्र्यवहार गर्ने स्वास्थ्य राज्यमन्त्री सरोजकुमार यादवलाई कारबाही गर्न वीर अस्पतालका १५ वटा कर्मचारी ट्रेड युनियनसँग आवद्ध स्वास्थ्यकर्मीहरूले आज दबाबस्वरुप आन्दोलन जारी राख्ने भएका छन् । उनीहरूले कारवाहीका लागि २४ घन्टे अल्टिमेटक दिएका थिए । आज आन्दोलन अन्तर्गत डेड घन्टा धर्ना दिइने र अस्पताल १५ वटै कर्मचारी संगठनले संयुक्त रूपमा प्रधानमन्त्री र स्वास्थ्यमन्त्रीलाई भेटेर ज्ञापन बुझाउने कार्यक्रम तय गरिएको छ । यसअघि नेपाल स्वास्थ्यकर्मी संघ, नेपाल पत्रकार महासंघ, नेपाल चिकित्सक संघलगायतले छुट्टाछुट्टै विज्ञप्ति जारी गरी स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीको दुव्र्यवहारको भत्र्सना तथा कारबाहीको माग गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को संसदीय दलको नेतामा उपेन्द्र यादव चयन हुनुभएको छ । सो पार्टीले नेता नवराज सुवेदीको

काठमाडौं । मदन पुरस्कार २०७७ को प्रारम्भिक सूचीमा ९ वटा पुस्तक परेका छन् । मदन पुरस्कार गुठीले शुक्रबार ९ वटा