सन्नी लियोनी सेक्सी भूत बन्ने

१७ मंसिर २०७८, शुक्रबार १५:०५ मा प्रकाशित

सन्नी लियोनीको करियरले बलिउडमा खासै प्रभाव पार्न सकेको छैन । उनी कहिलेकाहीँ दक्षिण भारतीय फिल्ममा देखिने गर्छिन् । उनले यसका केही शो र कार्यक्रमहरूमा भाग लिने मौका पनि पाउँछिन् किनभने सन्नीको नामले अझै पनि अर्थ राख्छ।

सन्नी लियोनीका लागि एक डरलाग्दो वेबसिरिजको योजना बनाइएको बताइएको छ । एक बलिउड स्रोतले भने- ‘यस सिरिजमा डर र हाँस्य दुवै हुनेछन् । सन्नी लियोनीसँग वार्ता चलिरहेको छ र उनी त्यसका लागि राजी भएकी छिन् । कतिपय कुरा टुंगो लाग्न बाँकी रहेकाले औपचारिक घोषणा भने भइसकेको छैन ।

जहाँसम्म सनी लियोनीको भूमिकाको सवाल छ, स्रोत भन्छ- ‘यसमा सन्नी भूतको भूमिकामा देखिनेछिन् र यो भूत निकै सेक्सी हुनेछ । उनी डराउने र हँसाउने पनि हुनेछिन् ।’ तर, सन्नी लियोनीले तमिल डरावनी फिल्म ‘ओह माई घोस्ट’ पनि गरिरहेकी छिन् र सन्नी लियोनले आफूलाई यो विधा मनपरेको बताउँछिन् । सनी मलयालम फिल्म ‘शेरो’ पनि गरिरहेकी छिन् । शेरोको तारिफ गर्दै सन्नीले यो आफ्नो करियरको सबैभन्दा रोचक फिल्म भएको बताएकी छिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अनुष्का शर्मा र विराट कोहलीकी छोरी वामिकाको फोटो हालै मात्र सोसल मिडियामा भाइरल भयो । अनुष्का आफ्नी छोरीलाई

एजेन्सी । बलिउडमा यस्ता धेरै अभिनेत्री छन्, जसले विवाहपछि आफ्नो करियरलाई अलविदा गरिसकेका छन् । यसका पछाडि विभिन्न कारणहरू थिए, जुन

काठमाडौं।बलिउडदेखि हलिउडसम्म यात्रा गरिसकेकी अभिनेत्री प्रियंका चोपडा र उनका पति निक जोनास सरोगेसीका माध्यमबाट आमाबाबु बनिसकेका छन् । प्रियंका र

काठमाडौँ । कोरोना संक्रमण दर बढेसँगै सरकारले फिल्म हल बन्द गरे पनि फिल्म छायांकनमा भने रोक लगाएको छैन । स्वास्थ्य