मोफसलमा मापसे

२० आश्विन २०६९, शनिबार १२:४३ मा प्रकाशित

धादिङ, २० असोज । सदरमुकाम धादिङबेसीमा पहिलोपटक प्रहरीले सवारी चालकले मादक पदार्थ सेवन गरे(नगरेको जाँच सुरु गरेको छ। मादक पदार्थ सेवन गरी सवारी हाँक्नेहरुबाट सवारी दुर्घटना बढ्न थालेपछि ब्रेथलाइजर मेसिनको सहायताले शुक्रबारदेखि मापसे जाँच सुरु गरिएको जिल्ला प्रहरी नायव उपरीक्षक विकासराज खनालले बताए।
प्रहरीले शुक्रबार मात्रै मापसे जाँच गरी धादिङको विभिन्न स्थानबाट २० जनालाई पक्राउ गरेको छ। प्रहरीले धादिङबेसीस्थित पुछारबजारबाट ६ जना र पृथ्वीराजमार्गको विभिन्न स्थानबाट १४ जनालाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ पर्नेमध्ये १७ जना गाडी तथा मोटरसाइकल चालक रहेका छन्। पक्राउ परेकाहरुलाई ट्राफिक नियम अनुसार जरिवाना लगाइने धादिङका प्रहरी निरीक्षक जीवन बुढाथोकीले जानकारी दिएको राससले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । कर्मचारी समायोजनसम्बन्धी विवादमा सर्वोच्च अदालतको फैसला सार्वजनिक भएसँगै लोकसेवा आयोगलाई सम्पूर्ण परीक्षा सञ्चालन गर्न बाटो खुलेको छ ।

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रदीप गिरीको निधन भएको छ । क्यान्सर रोगबाट पीडित नेता गिरीको आज राति ९:३० बजे

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी