एमाले महाधिवेशनः २१७५ जना प्रतिनिधि छनोट (नामसहित)

११ मंसिर २०७८, शनिबार ०९:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं । नेकपा एमाको १०औँ महाधिवेशनका लागि २१७५ जना महाधिवेशन प्रतिनिधि छनोट भएको छ ।

एमलेले आदिवासी, महिला, जनजाति समेटेर निर्वाचित र मनोनीत भएका प्रतिनिधिहरू छनौट गरेको हो । उनीहरुले महाधिवेशनमा नेतृत्व चयन गर्नेछन् ।

चितवनको सौराहामा जारी महाधिवेशनमा बन्द सत्र सकिए लगत्तै निर्वाचन प्रक्रिया अघि बढ्नेछ । यी प्रतिनिधिहरूले आगामी ५ वर्षका लागि एमालेको नेतृत्व चयन गर्नेछन् ।

नामावाली

क श पद नाम
अध्यक्ष केपी शर्मा ओली
महासचिव ईश्वर पोखरेल
स्थायी कमिटी सदस्य रामबहादुर थापा
स्थायी कमिटी सदस्य विष्णुप्रसाद पौडेल
स्थायी कमिटी सदस्य अष्टलक्ष्मी शाक्य बोहरा
स्थायी कमिटी सदस्य किरण गुरुङ
स्थायी कमिटी सदस्य गोकर्णराज विष्ट
स्थायी कमिटी सदस्य घनश्याम भुसाल
स्थायी कमिटी सदस्य छविलाल विश्वकर्मा
१० स्थायी कमिटी सदस्य टोपबहादुर रायमाझी
११ स्थायी कमिटी सदस्य प्रदीपकुमार ज्ञवाली
१२ स्थायी कमिटी सदस्य पृथ्वीसुब्बा गुरुङ
१३ स्थायी कमिटी सदस्य भीमप्रसाद आचार्य
१४ स्थायी कमिटी सदस्य भीमबहादुर रावल
१५ स्थायी कमिटी सदस्य मणीचन्द्र थापा
१६ स्थायी कमिटी सदस्य युवराज ज्ञवाली
१७ स्थायी कमिटी सदस्य योगेशकुमार भट्टराई
१८ स्थायी कमिटी सदस्य रघुजी पन्त
१९ स्थायी कमिटी सदस्य रघुवीर महासेठ
२० स्थायी कमिटी सदस्य लेखराज भट्ट
२१ स्थायी कमिटी सदस्य विष्णुप्रसाद रिमाल
२२ स्थायी कमिटी सदस्य सत्यनारायण मण्डल
२३ स्थायी कमिटी सदस्य सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे
२४ स्थायी कमिटी सदस्य सुवासचन्द्र नेम्वाङ
२५ स्थायी कमिटी सदस्य शंकर पोख्रेल
२६ स्थायी कमिटी सदस्य अमृतकुमार बोहरा
२७ स्थायी कमिटी सदस्य केशवप्रसाद बडाल
२८ स्थायी कमिटी सदस्य डा. पुष्पराज कँडेल
२९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य अईन्द्र सुन्दर नेम्वाङ
३० केन्द्रीय कमिटी सदस्य अग्नि खरेल
३१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य अच्युत प्रसाद मैनाली
३२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य अरुणप्रसाद नेपाल
३३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य आनन्द प्रसाद पोखरेल
३४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य ईश्वरबहादुर रिजाल
३५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य उमादेवी कोइराला
३६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य एकबहादुर राना मगर
३७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य एकराज विश्वकर्मा
३८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य कपिलदेव पोखरेल
३९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य कमलप्रसाद चौलागाईं
४० केन्द्रीय कमिटी सदस्य कमलादेवी महतो
४१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य कर्णबहादुर थापा
४२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य काशीनाथ अधिकारी
४३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य किशोरकुमार अधिकारी
४४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य कमलजंग राई दनुवार
४५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य कैलाशप्रसाद ढुङ्गेल
४६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य कृष्णबहादुर राई
४७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य कृष्णगोपाल श्रेष्ठ
४८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य खगराज अधिकारी
४९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य खगेन्द्र राई
५० केन्द्रीय कमिटी सदस्य खिमलाल भट्टराई
५१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य खेमप्रसाद लोहनी
५२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य खेममान खड्का
५३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गणेशकुमार पहाडी
५४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गणेशसिंह ठगुन्ना
५५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गिरीधारीलाल न्यौपाने
५६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गुरुप्रसाद बराल
५७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गुलाबजंग शाह
५८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गोकुलप्रसाद घर्तीमगर
५९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गोकुलप्रसाद बास्कोटा
६० केन्द्रीय कमिटी सदस्य गोविन्दबहादुर नेपाली
६१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गोविन्द बिक्रम शाह
६२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गोरखबहादुर बोगटी
६३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गोमा देवकोटा
६४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गौरीकुमारी ओली
६५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गौरीशंकर थारु चौधरी
६६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य गंगाप्रसाद यादव
६७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य चुडामणी खड्का
६८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य जगतबहादुर विश्वकर्मा
६९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य जगदिशप्रसाद कुसियैत
७० केन्द्रीय कमिटी सदस्य जीवनाथ घिमिरे
७१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य जुलीकुमारी महतो
७२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य ज्वालाकुमारी साह
७३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य झपटबहादुर बोहरा
७४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य झपटबहादुर रावल
७५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य टेकबहादुर बलम्पाकी मगर
७६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य टंकप्रसाद कार्की
७७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य टंक आङ्बुहाङ (लिम्बू)
७८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य ठाकुरप्रसाद गैरे
७९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य डम्बरसिं सम्बाहाम्फे (लिम्बू)
८० केन्द्रीय कमिटी सदस्य डोरमणी पौडेल
८१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य तिलबहादुर महत क्षत्री
८२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य तिलकुमार मेन्याङ्वो लिम्बू
८३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य तिलबहादुर विश्वकर्मा
८४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य तैयव हुसेन मिया
८५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य थममाया थापा
८६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य दधिराम न्यौपाने
८७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य दलबहादुर राना
८८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य दावा तामाङ
८९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य दिनेश पन्थी
९० केन्द्रीय कमिटी सदस्य दीपकप्रसाद देवकोटा
९१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य देवराज घिमिरे
९२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य देवीप्रसाद ज्ञवाली
९३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य देवेन्द्र दाहाल
९४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य धर्मराज निरौला
९५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य धर्मराज रेग्मी
९६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य धर्मनाथ यादव
९७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य नजीर मियाँ
९८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य नवीन रोका मगर
९९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य नरुलाल चौधरी
१०० केन्द्रीय कमिटी सदस्य नरेश खरेल
१०१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य नारदमुनी राना थारु
१०२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य नारायणबहादुर सिलवाल
१०३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य निरजप्रसाद आचार्य
१०४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य निरुदेवी पाल
१०५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य निर्मला देवकोटा
१०६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य पद्मा कुमारी अर्याल
१०७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य परशुराम मेघी गुरुङ
१०८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य पार्वत गुरुङ
१०९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य पासाङ शेर्पा
११० केन्द्रीय कमिटी सदस्य पुरनसिंह दयाल
१११ केन्द्रीय कमिटी सदस्य प्रकाशबहादुर साह
११२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य प्रभु साह
११३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य प्रमोदनारायण यादव
११४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बद्रीप्रसाद न्यौपाने
११५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बलवीरप्रसाद चौधरी
११६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बिन्दा पाण्डे
११७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बिनाकुमारी श्रेष्ठ
११८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बिनोदप्रसाद ढकाल
११९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बिनोद श्रेष्ठ
१२० केन्द्रीय कमिटी सदस्य बैजनाथ चौधरी
१२१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बोमबहादुर विश्वकर्मा
१२२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बिमला घिमिरे
१२३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बिशाल भट्टराई
१२४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य बिषमलाल अधिकारी
१२५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य भगवती चौधरी
१२६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य भानुभक्त ढकाल
१२७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य भानुभक्त जोशी
१२८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य भाष्कर काफ्ले
१२९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य भीमबहादुर कार्की
१३० केन्द्रीय कमिटी सदस्य भुपेन्द्रबहादुर थापा
१३१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य भैरवबहादुर सिंह
१३२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य भैरवसुन्दर श्रेष्ठ
१३३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य मनकुमारी जि.सी.
१३४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य ममता गिरी
१३५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य मनोजजंग थापा
१३६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य महेश बस्नेत
१३७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य महेश्वर पाठक
१३८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य मञ्जुकुमारी चौधरी
१३९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य माधवप्रसाद अर्याल
१४० केन्द्रीय कमिटी सदस्य माधवप्रसाद ढुंगेल
१४१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य मानबहादुर जि.सी.
१४२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य मायानाथ अधिकारी
१४३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य मोहन बानियाँ
१४४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य मोहम्मद हारुन हलुवाई
१४५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य यज्ञराज सुनवार
१४६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य यमलाल कँडेल
१४७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य युवराज कार्की
१४८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य रचना खड्का
१४९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य रवीन कोईराला
१५० केन्द्रीय कमिटी सदस्य रविन्द्र अधिकारी (नवलपरासी)
१५१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य राजबहादुर बुढा क्षेत्री
१५२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य डा. राजन भट्टराई
१५३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य राजेन्द्रप्रसाद गौतम
१५४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य राजेन्द्रसिंह रावल
१५५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य राधाकुमारी ज्ञवाली
१५६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य रामचन्द्र मण्डल
१५७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य रामदयाल मण्डल
१५८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य रामरतीदेवी राम
१५९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य रामशरण बस्नेत
१६० केन्द्रीय कमिटी सदस्य रामेश्वर फुयाँल
१६१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य रामेश्वर राना मगर
१६२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य रुपनारायण श्रेष्ठ
१६३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य लक्ष्मीप्रसाद पोख्रेल
१६४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य लक्ष्मणराज ज्ञवाली
१६५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य लालबहादुर थापा
१६६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य लालबाबु पण्डित
१६७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य लालबाबु प्रसाद यादव
१६८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य लालबहादुर विश्वकर्मा
१६९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य लिला गिरी
१७० केन्द्रीय कमिटी सदस्य लिलानाथ श्रेष्ठ
१७१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य लिलबहादुर थापा मगर
१७२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य लिलाकुमारी भण्डारी
१७३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य विजय सुब्बा
१७४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य विष्णु रिजाल
१७५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सराज अहमद फारुकी
१७६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सरोजकुमार यादव
१७७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सिता गिरी (ओली)
१७८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सिताकुमारी सुन्दास
१७९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सिता पौडेल
१८० केन्द्रीय कमिटी सदस्य सुजिता शाक्य
१८१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सुमनराज प्याकुरेल
१८२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सुरेन्द्र मानन्धर
१८३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सूर्यबहादुर थापा क्षत्री
१८४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य सोमप्रसाद मिश्र
१८५ केन्द्रीय कमिटी सदस्य शान्ता चौधरी
१८६ केन्द्रीय कमिटी सदस्य डा. शिवमाया तुम्वाहाम्फे
१८७ केन्द्रीय कमिटी सदस्य शुसिला नेपाल
१८८ केन्द्रीय कमिटी सदस्य शेरधन राई
१८९ केन्द्रीय कमिटी सदस्य शेरबहादुर तामाङ
१९० केन्द्रीय कमिटी सदस्य हरिनारायण महतो
१९१ केन्द्रीय कमिटी सदस्य हरिबहादुर राई
१९२ केन्द्रीय कमिटी सदस्य हरिबहादुर राजवंशी
१९३ केन्द्रीय कमिटी सदस्य हिक्मतकुमार कार्की
१९४ केन्द्रीय कमिटी सदस्य ज्ञानबहादुर भुजेल
१९५ केन्द्रीय अनुशाशन आयोग अमृतकुमार बोहरा
१९६ उपाध्यक्ष भोजराज जोशी
१९७ सचिव डा. भरत पहारी
१९८ सदस्य अमर गिरी
१९९ अगम वान्तवा
२०० अर्जुन राई
२०१ कर्ण घले
२०२ गणेश पौडेल
२०३ चक्रबहादुर पराजुली
२०४ डम्बर बहादुर अर्याल
२०५ बालाराम शर्मा
२०६ लालमणी चौधरी
२०७ मित्रकुमारी सुवेदी गुरुङ
२०८ केन्द्रीय अनुशाशन आयोग शान्तिदेवी खनाल
२०९ डा. भरत प्रधान
२१०  केन्दीय निर्वाचन आयोग डा विजय सुव्वा
२११  केन्दीय निर्वाचन आयोग सानुराज पोखरेल
२१२  केन्दीय निर्वाचन आयोग महेश नेपाल
२१३  केन्दीय निर्वाचन आयोग वावुराम दहाल
२१४  केन्दीय निर्वाचन आयोग कुन्साग लामा
२१५  केन्दीय निर्वाचन आयोग रिता सिंखरा
२१६  केन्दीय निर्वाचन आयोग रन्जु ठाकुर
२१७  केन्दीय निर्वाचन आयोग भरत पोखरेल
२१८  केन्दीय निर्वाचन आयोग टंक उप्रेति
२१९  केन्दीय निर्वाचन आयोग सुमित्रा विसी
२२०  केन्दीय निर्वाचन आयोग पवित्रा निरौला
२२१  केन्दीय निर्वाचन आयोग केवालाल चौधरी
२२२  केन्दीय निर्वाचन आयोग विमला विक
२२३  केन्दीय निर्वाचन आयोग हिमकला गैरे
२२४  केन्दीय निर्वाचन आयोग लोक वहादूर थापा
२२५ लेखा आयोग पुष्पराज कंडेल
२२६ लेखा आयोग विष्णु बहादुर राउत
२२७ लेखा आयोग शिव अधिकारी
२२८ लेखा आयोग इश्वरी प्रसाद खरेल
२२९ लेखा आयोग कोमल भट्टराई
२३० लेखा आयोग खम्ब बहादुर खत्री
२३१ लेखा आयोग ढाकाराम अर्याल
२३२ लेखा आयोग धनेन्द्र घिमिरे
२३३ लेखा आयोग फटक बहादुर गोले
२३४ लेखा आयोग मस्त बहादुर गरञ्‍जा
२३५ लेखा आयोग मालती कुमारी लिम्बु
२३६ लेखा आयोग मिनराज कंडेल
२३७ लेखा आयोग विष्णुमाँया बि क
२३८ लेखा आयोग शंकर बहादुर कार्की
क्र.स. जिल्ला प्रदेश लिङ्ग नाम/थर
ताप्लेजुङ पुरुष भूपेन्द्र थेबे
ताप्लेजुङ पुरुष डम्बरध्वज तुम्बाहाङफे
ताप्लेजुङ पुरुष गोपाल थोप्रा
ताप्लेजुङ पुरुष छत्रपति प्याकुरेल
ताप्लेजुङ पुरुष ओङदी शेर्पा
ताप्लेजुङ पुरुष बलबहादुर साम्सोहाङ
ताप्लेजुङ पुरुष दीपेन पोमु
ताप्लेजुङ पुरुष आसलाल केदेम
ताप्लेजुङ महिला उर्मिला थेबे
१० १० ताप्लेजुङ महिला भीमादेबी ओझा
११ ११ ताप्लेजुङ महिला मीनाकुमारी केदेम
१२ १२ ताप्लेजुङ महिला टीकादेवी दाहाल
१३ १३ ताप्लेजुङ द पुरुष मनकुमार नेपाली
१४ पाँचथर पुरुष बसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
१५ पाँचथर पुरुष श्री प्रसाद जवेगू
१६ पाँचथर पुरुष राजकुमार भण्डारी
१७ पाँचथर पुरुष भुवानी प्रसाद लिंग्देन
१८ पाँचथर महिला आशा रत्न जवेगू
१९ पाँचथर महिला सिता आर्चय
२० पाँचथर पुरुष नारायण प्रसाद खाती
२१ पाँचथर महिला करुणा नेम्वाङ्ग राई
२२ इलाम पुरुष ध्रुव श्रेष्ठ
२३ इलाम पुरुष उमेश गुरूङ
२४ इलाम पुरुष उदय राई
२५ इलाम पुरुष नरेश तामाङ
२६ इलाम पुरुष निर्मल राई
२७ इलाम पुरुष मणिकुमार लिम्बू
२८ इलाम पुरुष जयप्रकाश राई
२९ इलाम पुरुष गणेशप्रसाद बराल
३० इलाम पुरुष कृष्णप्रसाद श्रेष्ठ
३१ १० इलाम पुरुष राजकुमार थापा
३२ ११ इलाम पुरुष राम राना
३३ १२ इलाम पुरुष महेश बस्नेत
३४ १३ इलाम पुरुष नरेन्द्रनाथ भट्टराई
३५ १४ इलाम महिला कमला तामाङ
३६ १५ इलाम महिला शोभा पराजुली
३७ १६ इलाम महिला विष्णुमाया आचार्य रिमाल
३८ १७ इलाम महिला तारा गुरूङ
३९ १८ इलाम महिला सरस्वती राई
४० १९ इलाम म.दलित बिन्दु विश्वकर्मा
४१ २० इलाम म.दलित सावित्रा शिवा
४२ २१ इलाम पु. दलित देवेन्द्र विश्वकर्मा
४३ झापा पुरुष हरिचरण बानिया
४४ झापा पुरुष श्रीप्रसाद मैनाली
४५ झापा पुरुष गोपाल बुढाथोकी
४६ झापा पुरुष निलकण्ठ तिवारी
४७ झापा पुरुष असारु राजवंशी
४८ झापा पुरुष राजु कार्की
४९ झापा पुरुष मिना उप्रेती
५० झापा पुरुष मिरा भुर्तेल
५१ झापा पुरुष चिन्तन पाठक
५२ १० झापा पुरुष प्रेम गिरी
५३ ११ झापा पुरुष उमानाथ ओली
५४ १२ झापा पुरुष एकराज कार्की
५५ १३ झापा पुरुष बद्री भट्टराई
५६ १४ झापा पुरुष क. सन्त कुमार राई
५७ १५ झापा पुरुष क. बृहस्पती उप्रेती
५८ १६ झापा पुरुष क. रोमणी भट्टराई
५९ १७ झापा पुरुष क. बिष्णुमाया भट्टराई
६० १८ झापा पुरुष क. पवित्रा महतरा प्रसाई
६१ १९ झापा पुरुष क. अनिता कन्दङ्वा
६२ २० झापा पुरुष क. बसन्त बानिया
६३ २१ झापा पुरुष क. जिवन कुमार श्रेष्ठ
६४ २२ झापा पुरुष क. डम्बर गिरी
६५ २३ झापा पुरुष क. लक्ष्मण पाठक
६६ २४ झापा पुरुष क. तिल बहादुर राई
६७ २५ झापा पुरुष क. मोहनचन्द्र रेग्मी
६८ २६ झापा पुरुष क. हरी तिम्सिना
६९ २७ झापा पुरुष क. शुभलक्ष्मी राई
७० २८ झापा पुरुष क. चन्द्रमाया श्रेष्ठ
७१ २९ झापा पुरुष क. राजेन्द्र पोख्रेल
७२ ३० झापा पुरुष क. खेमनाथ मिश्र
७३ ३१ झापा पुरुष क. चन्द्र कुमार शेर्मा
७४ ३२ झापा पुरुष क. राधाकृष्ण खनाल
७५ ३३ झापा पुरुष क. भैरव श्रेष्ठ
७६ ३४ झापा पुरुष क. धन बहादुर थेबे
७७ ३५ झापा महिला क. चम्पा देवी खनाल
७८ ३६ झापा महिला क. अमृता राई
७९ ३७ झापा महिला क .इन्दीरा बस्नेत
८० ३८ झापा महिला क. रोमनाथ ओली
८१ ३९ झापा महिला क. होम बहादुर थापा
८२ ४० झापा महिला क. दिपक कार्की
८३ ४१ झापा महिला क. मदन प्रसाद अधिकारी
८४ ४२ झापा महिला क. सर्वतलाल राजवंशी
८५ ४३ झापा महिला क. अम्बिका प्रसाद खनाल
८६ ४४ झापा महिला क. नारायण प्रसाद गौतम
८७ ४५ झापा महिला क. बिष्णु खड्का
८८ ४६ झापा महिला क. मेनुका काफ्ले
८९ ४७ झापा महिला क. लिला कट्टेल कार्की
९० ४८ झापा द. पुरुष क. सोमनाथ पोर्तेल
९१ ४९ झापा द. महिला क. जसमाया गजमेर
९२ ५० झापा द. पुरुष क. छविलाल विश्वकर्मा
९३ संखुवासभा पुरुष तुलसी प्रसाद न्यौपाने
९४ संखुवासभा पुरुष मुरारी प्रसाद खतिवडा
९५ संखुवासभा पुरुष वीरेन्द्र केसी
९६ संखुवासभा पुरुष जितबहादुर घिमिरे
९७ संखुवासभा पुरुष भविश्वर गुरूङ
९८ संखुवासभा पुरुष विदुर लिङथेप
९९ संखुवासभा पुरुष भीम लिंखा
१०० संखुवासभा पुरुष विपिन तामाङ
१०१ संखुवासभा महिला सीता दाहाल
१०२ १० संखुवासभा महिला मनमाया तामाङ
१०३ ११ संखुवासभा महिला भीमादेवी राई
१०४ १२ संखुवासभा महिला रिता घिमिरे कटुवाल
१०५ १३ संखुवासभा द. पुरुष खड्गबहादुर विश्वकर्मा
१०६ १४ संखुवासभा महिला गोमादेवी कटुवाल
१०७ १५ संखुवासभा पुरुष लेखनाथ वुढाथोकी
१०८ तेह्रथुम पुरुष लक्ष्मण तिवारी
१०९ तेह्रथुम पुरुष शिवप्रसाद ढुंगाना
११० तेह्रथुम पुरुष सञ्जयकुमार तुम्बाहाम्फे
१११ तेह्रथुम पुरुष  किशोरचन्द्र दुलाल
११२ तेह्रथुम पुरुष रामचन्द्र थपलिया
११३ तेह्रथुम पुरुष रामप्रसाद तिम्सिना
११४ तेह्रथुम महिला रेनुका भट्टराई
११५ तेह्रथुम महिला रूपा कन्दङ्वा
११६ तेह्रथुम द. पुरुष अनुभूति बम नेपाली
११७ भोजपुर पुरुष प्रेमकुमार राई
११८ भोजपुर पुरुष शरणकुमार राई
११९ भोजपुर पुरुष मक्करबहादुर खड्का
१२० भोजपुर पुरुष सुरेन्द्र उदास
१२१ भोजपुर पुरुष किरण राई
१२२ भोजपुर पुरुष खड्गबहादुर कार्की (प्रेम)
१२३ भोजपुर महिला सिर्जना राई
१२४ भोजपुर महिला कविता राई
१२५ भोजपुर द. महिला सजना परियार
१२६ धनकुटा पुरुष राजेन्द्र राई
१२७ धनकुटा पुरुष टीकाराम चेम्जोङ
१२८ धनकुटा पुरुष इन्द्रमणी पराजुली
१२९ धनकुटा पुरुष निरन राई
१३० धनकुटा पुरुष भीमबहादुर राई
१३१ धनकुटा पुरुष शिव आङ्गला लिम्बू
१३२ धनकुटा पुरुष सन्दीप रायमाझी
१३३ धनकुटा पुरुष दीपक बुढाथोकी
१३४ धनकुटा पुरुष चिन्तन तामाङ
१३५ १० धनकुटा १० पुरुष गणेशकुमार राई
१३६ ११ धनकुटा ११ महिला सकुन्तला बस्नेत
१३७ १२ धनकुटा १२ महिला घुममाया(सीमा) राई
१३८ १३ धनकुटा १३ महिला गोमा कार्की
१३९ १४ धनकुटा १४ महिला निर्मला इवा लिम्बु
१४० १५ धनकुटा १५ द. पुरुष मदन बसेल
१४१ १६ धनकुटा १६ द. पुरुष नैन विश्वकर्मा
१४२ मोरङ पुरुष खड्गबहादुर बस्नेत
१४३ मोरङ पुरुष अग्नि भट्टराई
१४४ मोरङ पुरुष नरेन्द्रप्रसाद ढुङ्गेल
१४५ मोरङ पुरुष घनश्याम खतिवडा
१४६ मोरङ पुरुष उमाकान्त गौतम
१४७ मोरङ पुरुष भूपेन्द्रकुमार लावती
१४८ मोरङ पुरुष ऋषिकेश पोखरेल
१४९ मोरङ पुरुष मेघनाथ शर्मा कट्टेल
१५० मोरङ पुरुष लीलाबल्लभ अधिकारी
१५१ १० मोरङ पुरुष गोपाल थापा
१५२ ११ मोरङ पुरुष पर्शुराम कटुवाल
१५३ १२ मोरङ पुरुष डिल्ली दाहाल
१५४ १३ मोरङ पुरुष  मोहमदहसन इमाम बक्स
१५५ १४ मोरङ पुरुष इर्जालाल राजवंशी
१५६ १५ मोरङ पुरुष राजकुमार ओझा
१५७ १६ मोरङ पुरुष केदार गुरागाई
१५८ १७ मोरङ पुरुष ज्ञानेन्द्र सुवेदी
१५९ १८ मोरङ पुरुष डिपी राई
१६० १९ मोरङ पुरुष ताराबहादुर काफ्ले
१६१ २० मोरङ पुरुष रामकुमार बस्नेत
१६२ २१ मोरङ पुरुष देवराज भण्डारी
१६३ २२ मोरङ पुरुष दिलिप किशोर राई
१६४ २३ मोरङ पुरुष  नन्दराज गिरी
१६५ २४ मोरङ पुरुष कुमार आचार्य
१६६ २५ मोरङ पुरुष धर्मलाल सिंह
१६७ २६ मोरङ पुरुष रामबहादुर घिमिरे
१६८ २७ मोरङ पुरुष महेशप्रसाद भट्टराई
१६९ २८ मोरङ पुरुष बाबुराम कार्की
१७० २९ मोरङ पुरुष डिल्लीराम घिमिरे
१७१ ३० मोरङ पुरुष मनोज अग्रवाल
१७२ ३१ मोरङ पुरुष धर्मानन्द सञ्जेल
१७३ ३२ मोरङ पुरुष ज्ञानेश्वर राजवंशी
१७४ ३३ मोरङ पुरुष योगेन्द्र मण्डल
१७५ ३४ मोरङ पुरुष नरेश पोखरेल
१७६ ३५ मोरङ पुरुष हरि प्रसाद घिमिरे
१७७ ३६ मोरङ पुरुष सत्यनारायण चौधरी
१७८ ३७ मोरङ पुरुष नारायणी भण्डारी
१७९ ३८ मोरङ पुरुष रामलाल साह
१८० ३९ मोरङ पुरुष पर्शुराम बस्नेत
१८१ ४० मोरङ महिला लक्ष्मीदेवी भण्डारी
१८२ ४१ मोरङ महिला निर्मला राई
१८३ ४२ मोरङ महिला शान्तिकुमारी लिम्वु
१८४ ४३ मोरङ महिला चन्द्रकला भण्डारी
१८५ ४४ मोरङ महिला खेमकुमारी निरौला दाहाल
१८६ ४५ मोरङ महिला धनमाया तामाङ
१८७ ४६ मोरङ महिला ढाकाकुमारी पराजुली
१८८ ४७ मोरङ महिला राजकुमारी इङनाम
१८९ ४८ मोरङ महिला विमला दाहाल घिमिरे
१९० ४९ मोरङ महिला गुणवती देवी थारु
१९१ ५० मोरङ महिला मीनादेवी यादव
१९२ ५१ मोरङ महिला यशोदा अधिकारी
१९३ ५२ मोरङ महिला तारा राई
१९४ ५३ मोरङ महिला मीरा देवी दास
१९५ ५४ मोरङ द. पुरुष खेम नेपाली
१९६ ५५ मोरङ द. पुरुष कृष्ण बर्देवा
१९७ ५६ मोरङ द. पुरुष  जितनारायण सरदार
१९८ ५७ मोरङ द. महिला  गीतादेवी शिवा
१९९ सुनसरी पुरुष मिनकुमार सुव्वा लिम्बु
२०० सुनसरी पुरुष विजय कुमार राई
२०१ सुनसरी पुरुष राम आङबुहाङ्ग
२०२ सुनसरी पुरुष रमेश कुमार बस्नेत
२०३ सुनसरी पुरुष योग्यराज खड्का
२०४ सुनसरी पुरुष जयकुमार राई
२०५ सुनसरी पुरुष खेमराज पोखरेल
२०६ सुनसरी पुरुष रेवतीरमण भण्डारी
२०७ सुनसरी सरोजकुमार पोखरेल
२०८ १० सुनसरी पोष्टकुमार नेपाल
२०९ ११ सुनसरी पशुराम यादव
२१० १२ सुनसरी गुणराज काफ्ले
२११ १३ सुनसरी द्धवारिक लाल चौधरी
२१२ १४ सुनसरी सर्वध्वज साँवा
२१३ १५ सुनसरी मिलन बस्नेत
२१४ १६ सुनसरी भिम प्रसाद सुवेदी
२१५ १७ सुनसरी भुवन पोखरेल
२१६ १८ सुनसरी भुमिनारायण चौधरी
२१७ १९ सुनसरी खड्कनारायण उराव
२१८ २० सुनसरी रामदेव यादव
२१९ २१ सुनसरी निलम खनाल
२२० २२ सुनसरी बद्री नाथ घिमिरे
२२१ २३ सुनसरी लम्करी अनसारी
२२२ २४ सुनसरी अजय कुसैसित
२२३ २५ सुनसरी ललितकुमार थापा
२२४ २६ सुनसरी कालुराम गुरुङ्ग
२२५ २७ सुनसरी महरुमाया जिसी
२२६ २८ सुनसरी विषा खनाल
२२७ २९ सुनसरी सफिना राई गुरुङ्ग
२२८ ३० सुनसरी लक्ष्मी गौतम
२२९ ३१ सुनसरी निरा खनाल
२३० ३२ सुनसरी अमृता सुव्वा
२३१ ३३ सुनसरी निर्मला काफ्ले
२३२ ३४ सुनसरी सञ्‍जुला गुरुङ्ग
२३३ ३५ सुनसरी दुर्गा शर्दानी
२३४ ३६ सुनसरी कौशिल्या माझी
२३५ ३७ सुनसरी होमकुमारी श्रेष्ठ
२३६ ३८ सुनसरी सकुन्तला भण्डारी
२३७ ३९ सुनसरी धनबहादुर बिश्वकर्मा
२३८ ४० सुनसरी गणश्याम मगराती
२३९ ४१ सुनसरी पार्वता बराईली
२४० ४२ सुनसरी लालबहादुर सेन्चुरी
२४१ सोलुखुम्बु पुरुष मानवीर राई
२४२ सोलुखुम्बु पुरुष महेस किराँती
२४३ सोलुखुम्बु पुरुष सोनाम ग्याल्जेन शेर्पा
२४४ सोलुखुम्बु पुरुष बुद्धिकुमार राजभण्डारी
२४५ सोलुखुम्बु महिला कल्पना राई
२४६ सोलुखुम्बु महिला सुर्यकुमारी सुनुवार
२४७ सोलुखुम्बु द. महिला डिनी रानपाल
२४८ खोटाङ पुरुष हरिकुमार पोखरेल
२४९ खोटाङ पुरुष पाँचकर्ण(पीके)राई
२५० खोटाङ पुरुष रामप्रसाद दंगाल
२५१ खोटाङ पुरुष इन्द्रप्रसाद दंगाल,
२५२ खोटाङ पुरुष खगेन्द्र साम्पाङ राई
२५३ खोटाङ पुरुष देवविक्रम राई
२५४ खोटाङ पुरुष कुमारप्रसाद आचार्य
२५५ खोटाङ पुरुष दीपनारायण रिजाल
२५६ खोटाङ पुरुष चक्रबहादुर(दिलचक्र)राई
२५७ १० खोटाङ १० महिला उषाकला राई
२५८ ११ खोटाङ ११ महिला विनादेवी राई
२५९ १२ खोटाङ १२ महिला गोमा मगर
२६० १३ खोटाङ १३ महिला पुष्पकला भुजेल
२६१ १४ खोटाङ १४ द. पुरुष चर्चबहादुर विश्वकर्मा
२६२ ओखलढुङ्गा पुरुष अमिरबाबु गुरुङ
२६३ ओखलढुङ्गा पुरुष नानीबाबु बुढाथोकी
२६४ ओखलढुङ्गा पुरुष सीताराम गुरुङ
२६५ ओखलढुङ्गा पुरुष सुरेश थापा
२६६ ओखलढुङ्गा पुरुष मोहन श्रेष्ठ
२६७ ओखलढुङ्गा पुरुष हर्कबोल राई
२६८ ओखलढुङ्गा महिला शान्ता ढुङ्गेल
२६९ ओखलढुङ्गा महिला शकुन्तला राजभण्डारी
२७० ओखलढुङ्गा महिला तारा कार्की
२७१ १० ओखलढुङ्गा महिला तिर्थ सुवेदी
२७२ ११ ओखलढुङ्गा द. पुरुष ओम दयाल
२७३ १२ ओखलढुङ्गा उत्तम राई
२७४ उदयपुर पुरुष शैलेस लामा
२७५ उदयपुर पुरुष अम्बर रायमाझी
२७६ उदयपुर पुरुष  ज्ञानेन्द्र श्रेष्ठ
२७७ उदयपुर पुरुष उद्दवसिं थापा
२७८ उदयपुर पुरुष दुर्गाकुमार थापा
२७९ उदयपुर पुरुष प्रमेश्वर घिमिरे
२८० उदयपुर पुरुष ईश्वरमणि राउत
२८१ उदयपुर पुरुष विमल कार्की
२८२ उदयपुर पुरुष कुशलबाबु बस्नेत
२८३ १० उदयपुर पुरुष कालु लामा
२८४ ११ उदयपुर महिला भीमकुमारी राउत
२८५ १२ उदयपुर महिला कला घले
२८६ १३ उदयपुर महिला सिर्जना दनुवार
२८७ १४ उदयपुर महिला महेश्वरी राई
२८८ १५ उदयपुर द. पुरुष खड्कबहादुर परियार
२८९ १६ उदयपुर द. पुरुष गिरी परियार
२९० सप्तरी उत्तमकुमार गौतम
२९१ सप्तरी बच्चु लाल चौधरी
२९२ सप्तरी वौद्यराज सुवेदी
२९३ सप्तरी देवनाथ यादव
२९४ सप्तरी शैलेन्द्र चन्द्र झा
२९५ सप्तरी सरिता गिरी
२९६ सप्तरी ईश्वरी पोखरेल
२९७ सप्तरी अखलेश झा
२९८ सप्तरी सुकराम यादव
२९९ १० सप्तरी जय प्रकाश ठाकुर
३०० ११ सप्तरी अम्बिका मण्डल
३०१ १२ सप्तरी विश्वनाथ मण्डल
३०२ १३ सप्तरी तारा कान्त चौधरी
३०३ १४ सप्तरी अवदुल मजिद साकीर
३०४ १५ सप्तरी मिन्तु चौधरी
३०५ १६ सप्तरी दुर्गा नन्द ठाकुर
३०६ १७ सप्तरी देव नारायण चौधरी
३०७ १८ सप्तरी दिनेश्वर प्रसाद यादव
३०८ १९ सप्तरी राधा कुमारी श्रेष्ठ पासवान
३०९ २० सप्तरी पंचदेव मण्डल
३१० सिरहा राजेन्द्र प्रसाद चौधरी
३११ सिरहा रामशंकर यादव
३१२ सिरहा रामओैतार यादव
३१३ सिरहा नरेन्द्रराज पोखरेल
३१४ सिरहा रामईश्वर साह
३१५ सिरहा चन्द्रेश्वर मण्डल
३१६ सिरहा डा. नवीनकुमार यादव
३१७ सिरहा पुष्पलाल पाख्रिन
३१८ सिरहा रामपुकार साह
३१९ १० सिरहा प्रदीप महासेठ
३२० ११ सिरहा गीता चौधरी
३२१ १२ सिरहा निर्मला बाँस्तोला
३२२ १३ सिरहा सम्झना थपलिया
३२३ १४ सिरहा कल्याणी ढुंगाना
३२४ १५ सिरहा रामप्रित राम
३२५ १६ सिरहा रामस्वरूप सदा
३२६ धनुषा राज किसोर यादव (राकेश)
३२७ धनुषा लक्ष्मी नारायण यादव
३२८ धनुषा तेज नारायण यादव
३२९ धनुषा असर्फि भिन्वार यादव
३३० धनुषा हरि किसोर यादव
३३१ धनुषा देव नारायण राय
३३२ धनुषा केदार कुमार अधिकारी
३३३ धनुषा योग कुमार यादव
३३४ धनुषा दिपेन्द्र कुमार यादव
३३५ १० धनुषा सविता देवी यादव
३३६ ११ धनुषा उर्मिला पासमान
३३७ १२ धनुषा फुल कुमारी देवी महतो
३३८ १३ धनुषा निलु देवी कापर ९केवट०
३३९ १४ धनुषा संजिव कुमार झा सुरज
३४० १५ धनुषा सुशिल कुमार दास
३४१ १६ धनुषा जय प्रकाश सुनरैत यादव
३४२ १७ धनुषा राम चन्द्र मंडल
३४३ १८ धनुषा उमा शंकर साह
३४४ १९ धनुषा बेचन दास
३४५ २० धनुषा सुरेश प्रसाद यादव
३४६ २१ धनुषा हलखोरी कापर
३४७ २२ धनुषा प्रतिक्षा तिवारी
३४८ २३ धनुषा नन्द कुमारी ठाकुर
३४९ २४ धनुषा मिना देवी साह
३५० २५ धनुषा महोमद कैस
३५१ २६ धनुषा शिव शंकर साह ूहिराू
३५२ २७ धनुषा श्याम पुर्वे
३५३ २८ धनुषा राम बाबु पंजियार
३५४ २९ धनुषा सिता सरन यादव
३५५ ३० धनुषा राम बाबु साह
३५६ ३१ धनुषा संजित कुमार मंडल
३५७ ३२ धनुषा सुशिल यादव
३५८ ३३ धनुषा रिंकु कुमारी मंडल
३५९ ३४ धनुषा मंजु महतो
३६० ३५ धनुषा इन्दिला यादव
३६१ ३६ धनुषा रेनु देवी साह
३६२ ३७ धनुषा टंक प्रसाद बराल
३६३ ३८ धनुषा भोज बहादुर बरुवाल
३६४ ३९ धनुषा राम खेलाउन महतो
३६५ ४० धनुषा हिरा लाल महतो
३६६ ४१ धनुषा दिलिप लामा
३६७ ४२ धनुषा महेन्द्र यादव
३६८ ४३ धनुषा राम कुमार महतो
३६९ ४४ धनुषा कमल किसोर चौधरी
३७० ४५ धनुषा भोला यादव
३७१ ४६ धनुषा अनिल कुमार यादव
३७२ ४७ धनुषा लिला देवी शर्मा
३७३ ४८ धनुषा तारा बस्नेत लामा
३७४ ४९ धनुषा संयोगिता साह
३७५ ५० धनुषा भारती सिंह
३७६ ५१ धनुषा द महिला पल्टी देवी महरा
३७७ ५२ धनुषा द महिला अम्बिका बिश्वकर्मा
३७८ ५३ धनुषा द पुरुष सुमन बिश्वकर्मा
३७९ महोत्तरी दुर्गा कुमारी दाहाल
३८० महोत्तरी नर बहादुर स्याङतान
३८१ महोत्तरी चन्द्रलाल काप्छाकी
३८२ महोत्तरी फाल्गुन सुशालिङ्ग
३८३ महोत्तरी शारदादेवी थापा
३८४ महोत्तरी श्याम शाह शंकर
३८५ महोत्तरी वुद्धिनीदेवी महत्तो
३८६ महोत्तरी नागेन्द्र चौधरी
३८७ महोत्तरी मोहन महत्तो
३८८ १० महोत्तरी बिनोद पासवान
३८९ ११ महोत्तरी जितेन्द्र चौधरी
३९० १२ महोत्तरी बलिदान यादव
३९१ १३ महोत्तरी लालो देवी मण्डल
३९२ १४ महोत्तरी खोजीदा खातुन
३९३ १५ महोत्तरी कालीचन्द्र शाह
३९४ १६ महोत्तरी रामआधार कापड
३९५ १७ महोत्तरी सिताराम झा
३९६ १८ महोत्तरी ईलिया अन्सारी
३९७ १९ महोत्तरी देवीनी देवी मण्डल
३९८ २० महोत्तरी गिता महत्तो
३९९ २१ महोत्तरी राजेन्द्र शाह
४०० २२ महोत्तरी नरेश राय यादव
४०१ २३ महोत्तरी हेमन्ती देवी यादव
४०२ २४ महोत्तरी इशराग कुमारी
४०३ २५ महोत्तरी रामलाल शाह
४०४ २६ महोत्तरी रामकेवल यादव
४०५ २७ महोत्तरी रेखा कुमारी झा
४०६ २८ महोत्तरी खालीद वनकुमाल
४०७ २९ महोत्तरी कादिन हुसेन
४०८ ३० महोत्तरी दिपनारायण शाह
४०९ ३१ महोत्तरी फेकन राम
४१० ३२ महोत्तरी जितेन्द्र पासवान
४११ ३३ महोत्तरी सन्त परियार
४१२ सर्लाही पुरुष मनोज देवकोटा
४१३ सर्लाही पुरुष रामबहादुर खड्का
४१४ सर्लाही पुरुष राजनारायण साह
४१५ सर्लाही पुरुष जयप्रकाश यादव
४१६ सर्लाही पुरुष हरि उप्रेती
४१७ सर्लाही पुरुष रामबहादुर यादव
४१८ सर्लाही पुरुष रेवती पन्त
४१९ सर्लाही पुरुष राजकुमार उप्रेती
४२० सर्लाही महिला रञ्जना सरकार
४२१ १० सर्लाही महिला रेखा साह
४२२ ११ सर्लाही महिला ममतादेवी सिंह
४२३ १२ सर्लाही महिला कल्पना कटुवाल
४२४ १३ सर्लाही द. पुरुष शम्भु पासवान
४२५ रौतहट उपेन्द्र साह
४२६ रौतहट राजकिशोर यादव
४२७ रौतहट उमाशंकर साह
४२८ रौतहट रेखा झा
४२९ रौतहट गितादेवी साह
४३० रौतहट कुमारी वविता साह
४३१ रौतहट मनोज कुमार यादव
४३२ रौतहट अबुल कलाम आजाद
४३३ रौतहट त्रिभुवन साह
४३४ १० रौतहट कपिल देव पटेल
४३५ ११ रौतहट पुरनिया देवी
४३६ १२ रौतहट शैलेन्द्र साह
४३७ १३ रौतहट सियाराम कुसवाह
४३८ १४ रौतहट मनिशंकर निधी
४३९ १५ रौतहट पलट चौधरी
४४० १६ रौतहट नरेश साह नुरहा
४४१ १७ रौतहट विजय यादव
४४२ १८ रौतहट रिना साहा
४४३ १९ रौतहट कान्ती देवी महत्तो
४४४ २० रौतहट तुलसी राज गिरी
४४५ २१ रौतहट उद्धब प्रसाद रेग्मी
४४६ २२ रौतहट बिना शाहा
४४७ २३ रौतहट राजु धामी
४४८ २४ रौतहट वैद्यनाथ सहनी
४४९ २५ रौतहट रामनाथ माझी
४५० २६ रौतहट चन्द्रेश्वर बैठा
४५१ २७ रौतहट दगा दास
४५२ २८ रौतहट मन्तुकिया देवी
४५३ बारा  पुरुष केशब प्रसाद चौधरी
४५४ बारा  पुरुष त्रिलोकि चौधरी
४५५ बारा  पुरुष महेन्द्र जैसवाल
४५६ बारा एक बहादुर श्रेष्ठ
४५७ बारा  पुरुष गणेश लामा
४५८ बारा  पुरुष अञ्जु नेपाली
४५९ बारा  पुरुष भरत बहादुर भण्डारी
४६० बारा  पुरुष झंक कुमारी केसी
४६१ बारा  पुरुष चन्द्र देव चौधरी
४६२ १० बारा  पुरुष सुरेश प्रसाद यादब
४६३ ११ बारा  पुरुष मंखन पासवान
४६४ १२ बारा  पुरुष बन्दना सिंह
४६५ १३ बारा  पुरुष कल्पतिया देवी कन्युयिन
४६६ १४ बारा  पुरुष अमरदेव यादव
४६७ १५ बारा  पुरुष श्रीकाजी मोक्तान
४६८ १६ बारा  पुरुष अदया नन्द पाण्ढे
४६९ १७ बारा  पुरुष बिनोद शाह
४७० १८ बारा  पुरुष रबिन्द्रदास श्रेष्ठ
४७१ १९ बारा  पुरुष यम मसिउल्लाह
४७२ २० बारा  पुरुष तुलसा मैनाली
४७३ २१ बारा  पुरुष टिना सुवेदी
४७४ २२ बारा महिला पुरुषोतम कुमार शाह
४७५ २३ बारा महिला चैन गुरुङ्ग
४७६ २४ बारा महिला देवनारायण चौधरी
४७७ २५ बारा महिला ई. मोविन आलम
४७८ २६ बारा महिला सोचन यादव
४७९ २७ बारा मनोज पौडेल
४८० २८ बारा महिला भरत घले
४८१ २९ बारा उमेश कुशवाहा
४८२ ३० बारा पुरुष धुर्ब प्रसाद यादव
४८३ ३१ बारा महिला कमला घिमिरे
४८४ ३२ बारा सुगन्धी देवी कानु
४८५ ३३ बारा सरस्वती चौधरी
४८६ ३४ बारा लक्ष्मी नेपाली
४८७ ३५ बारा रामनाथ बैठा
४८८ पर्सा पुरुष इश्लाम हवारी
४८९ पर्सा पुरुष वसरुदिन अन्सारी
४९० पर्सा पुरुष अरविन्द सिंह
४९१ पर्सा पुरुष नवराज शर्मा
४९२ पर्सा पुरुष शम्भु गुप्ता
४९३ पर्सा महिला मुना दहाल
४९४ पर्सा महिला सुभद्रा बन्जारा
४९५ पर्सा पुरुष गोकर्ण पाठक
४९६ पर्सा पुरुष महेश दास
४९७ १० पर्सा पुरुष केदार तिवारी
४९८ ११ पर्सा महिला विणा शर्मा
४९९ १२ पर्सा पुरुष राजकुमार गुप्ता
५०० १३ पर्सा पुरुष प्रधुम्न चौहान
५०१ १४ पर्सा पुरुष फरमान अन्सारी
५०२ १५ पर्सा पुरुष वासुदेव महतो
५०३ १६ पर्सा पुरुष तेज प्रकाश निषाद
५०४ १७ पर्सा पुरुष संजिव मिश्र
५०५ १८ पर्सा महिला मिना साह
५०६ १९ पर्सा पुरुष लक्ष्मी कुशवाह
५०७ २० पर्सा पुरुष जय प्रकाश थारु
५०८ २१ पर्सा पुरुष मनोज गुप्ता
५०९ २२ पर्सा पुरुष जोगीन्द्र साह
५१० २३ पर्सा पुरुष ठाकुर न्यौपाने
५११ २४ पर्सा महिला मिना गिरी
५१२ २५ पर्सा पुरुष प्रभु हजरा
५१३ २६ पर्सा पुरुष हरेन्द्र हजरा
५१४ २७ पर्सा पुरुष अमिताभ वच्चन दास
५१५ २८ पर्सा पुरुष दिनानाथ पासवान
५१६ २९ पर्सा महिला नविया गोसाई
५१७ दोलखा वाग्मती पुरुष ईश्वरचन्द्र पोखरेल
५१८ दोलखा वाग्मती पुरुष भरत दुलाल
५१९ दोलखा वाग्मती पुरुष डबल पाण्डे
५२० दोलखा वाग्मती पुरुष हर्कमान तमाङ्ग
५२१ दोलखा वाग्मती पुरुष कृष्ण भुजेल
५२२ दोलखा वाग्मती पुरुष नरबहादुर श्रेष्ठ
५२३ दोलखा वाग्मती पुरुष बालकृष्ण शिवाकोटी
५२४ दोलखा वाग्मती पुरुष भरत केसी
५२५ दोलखा वाग्मती पुरुष जिवसराज खड्का
५२६ १० दोलखा वाग्मती पुरुष मित्र जिरेल
५२७ ११ दोलखा वाग्मती पुरुष हेमन्त चौलागाईं
५२८ १२ दोलखा वाग्मती पुरुष धनबहादुर तामाङ
५२९ १३ दोलखा वाग्मती पुरुष ठूला थामी
५३० १४ दोलखा वाग्मती पुरुष शुभ शेर्पा
५३१ १५ दोलखा वाग्मती महिला शान्ति पाख्रिन
५३२ १६ दोलखा वाग्मती महिला कालिका पाठक
५३३ १७ दोलखा वाग्मती महिला कमला बस्नेत
५३४ १८ दोलखा वाग्मती महिला उर्मिला थामी
५३५ १९ दोलखा वाग्मती महिला गायत्री आचार्य
५३६ २० दोलखा वाग्मती महिला गोमा केसी
५३७ २१ दोलखा वाग्मती महिला शान्तिकुमारी तामाङ
५३८ २२ दोलखा वाग्मती द. पुरुष सुन्दर लामीछाने
५३९ २३ दोलखा वाग्मती द. पुरुष टेक घतानी
५४० रामेछाप वाग्मती पुरुष शान्तिप्रसाद पौडेल
५४१ रामेछाप वाग्मती पुरुष तुलप्रसाद कंडेल
५४२ रामेछाप वाग्मती पुरुष रत्नप्रसाद गौतम
५४३ रामेछाप वाग्मती पुरुष आनन्द कुमार श्रेष्ठ
५४४ रामेछाप वाग्मती पुरुष धुर्व कुमार कार्की
५४५ रामेछाप वाग्मती पुरुष चित्रबहादुर कार्की
५४६ रामेछाप वाग्मती पुरुष होतराज ढकाल
५४७ रामेछाप वाग्मती पुरुष शम्भुकुमार श्रेष्ठ
५४८ रामेछाप वाग्मती पुरुष प्रेमबहादुर तामाङ
५४९ १० रामेछाप वाग्मती पुरुष प्रेमबहादुर खड्का
५५० ११ रामेछाप वाग्मती पुरुष ज्ञानकुमार योञ्जन
५५१ १२ रामेछाप वाग्मती पुरुष पुरुषोत्तम कडरीया
५५२ १३ रामेछाप वाग्मती महिला माया कार्की
५५३ १४ रामेछाप वाग्मती महिला दिपशिखा दाहाल
५५४ १५ रामेछाप वाग्मती महिला गीता कार्की
५५५ १६ रामेछाप वाग्मती महिला गंगा कार्की
५५६ १७ रामेछाप वाग्मती महिला हेमकुमारी तामाङ
५५७ १८ रामेछाप वाग्मती द. पुरुष मानबहादुर विश्वकर्मा
५५८ १९ रामेछाप वाग्मती द. पुरुष गणेश विक
५५९ सिन्धुली वाग्मती पुरुष केशव देवकोटा
५६० सिन्धुली वाग्मती पुरुष प्रदिप कटुवाल क्षेत्री
५६१ सिन्धुली वाग्मती पुरुष छत्रबहादुर दाहाल
५६२ सिन्धुली वाग्मती पुरुष प्रलादकुमार पोखरेल
५६३ सिन्धुली वाग्मती पुरुष नारायण बराल
५६४ सिन्धुली वाग्मती पुरुष शंकर बराल
५६५ सिन्धुली वाग्मती पुरुष राजु बराल
५६६ सिन्धुली वाग्मती पुरुष सुवास देबकोटा
५६७ सिन्धुली वाग्मती पुरुष हेमबहादुर लामा
५६८ १० सिन्धुली वाग्मती पुरुष पुर्ण खत्री
५६९ ११ सिन्धुली वाग्मती पुरुष डम्बर कार्की
५७० १२ सिन्धुली वाग्मती पुरुष हेमबहादुर भुजेल
५७१ १३ सिन्धुली वाग्मती पुरुष महेन्द्रदेव श्रेष्ठ
५७२ १४ सिन्धुली वाग्मती पुरुष कौशल कोइराला
५७३ १५ सिन्धुली वाग्मती पुरुष कमलप्रसाद दाहाल
५७४ १६ सिन्धुली वाग्मती पुरुष रामकृष्ण श्रेष्ठ
५७५ १७ सिन्धुली वाग्मती पुरुष हिराबहादुर लामा
५७६ १८ सिन्धुली वाग्मती पुरुष गोविन्दलाल माझी
५७७ १९ सिन्धुली वाग्मती पुरुष चतुरमान लो
५७८ २० सिन्धुली वाग्मती पुरुष खड्गबहादुर खत्री
५७९ २१ सिन्धुली वाग्मती पुरुष शान्तिमान कार्की
५८० २२ सिन्धुली वाग्मती महिला ललिमाया पुलामी
५८१ २३ सिन्धुली वाग्मती महिला पार्बती सुनुवार
५८२ २४ सिन्धुली वाग्मती महिला डोरकुमारी कार्की
५८३ २५ सिन्धुली वाग्मती महिला मिना कार्की
५८४ २६ सिन्धुली वाग्मती महिला मन्जुकुमारी देवकोटा
५८५ २७ सिन्धुली वाग्मती महिला अम्बिकाकुमारी राई
५८६ २८ सिन्धुली वाग्मती महिला निरु कुमारी दर्लामी
५८७ २९ सिन्धुली वाग्मती महिला पार्वती भट्टराई
५८८ ३० सिन्धुली वाग्मती महिला रमा कार्की
५८९ ३१ सिन्धुली वाग्मती द. पुरुष केशरबहादुर नेपाली
५९० रसुवा वाग्मती पुरुष कर्णेल लामा
५९१ रसुवा वाग्मती पुरुष छोवाङ तेञ्जिङ तामाङ
५९२ रसुवा वाग्मती पुरुष अशोक घिमिरे
५९३ रसुवा वाग्मती पुरुष कुलप्रसाद भट्ट
५९४ रसुवा वाग्मती पुरुष जनार्दन ढकाल
५९५ रसुवा वाग्मती महिला सुभद्रा देवकोटा
५९६ रसुवा वाग्मती द. महिला चमेली सुनार
५९७ धादिङ वाग्मती पुरुष भुमि त्रिपाठी
५९८ धादिङ वाग्मती पुरुष देवप्रसाद त्रिपाठी
५९९ धादिङ वाग्मती पुरुष लक्ष्मण शर्मा
६०० धादिङ वाग्मती पुरुष दीपक खतिवडा
६०१ धादिङ वाग्मती पुरुष नरेश खतिवडा
६०२ धादिङ वाग्मती पुरुष रामकुमार आचार्य
६०३ धादिङ वाग्मती पुरुष देवराज लुइँटेल
६०४ धादिङ वाग्मती पुरुष रामप्रसाद अधिकारी
६०५ धादिङ वाग्मती पुरुष अर्जुन श्रेष्ठ
६०६ १० धादिङ वाग्मती पुरुष सुवर्ण रिमाल
६०७ ११ धादिङ वाग्मती पुरुष पदम कुमार श्रेष्ठ
६०८ १२ धादिङ वाग्मती पुरुष धनबहादुर घले
६०९ १३ धादिङ वाग्मती पुरुष मंग तामाङ
६१० १४ धादिङ वाग्मती पुरुष प्रेम तामाङ
६११ १५ धादिङ वाग्मती महिला कमला शर्मा
६१२ १६ धादिङ वाग्मती महिला राधा लामिछाने
६१३ १७ धादिङ वाग्मती महिला उर्मिला रेग्मी
६१४ १८ धादिङ वाग्मती महिला जानुका सिंखडा
६१५ १९ धादिङ वाग्मती महिला राधिका सापकोटा
६१६ २० धादिङ वाग्मती महिला शान्ता पाण्डे
६१७ २१ धादिङ वाग्मती द. पुरुष रामचन्द्र मिजार
६१८ २२ धादिङ वाग्मती द. पुरुष बेगबहादुर सुनार
६१९ नुवाकोट वाग्मती पुरुष बद्री मैनाली
६२० नुवाकोट वाग्मती पुरुष बिन्दा ढुङ्गाना
६२१ नुवाकोट वाग्मती पुरुष काशीराज अधिकारी
६२२ नुवाकोट वाग्मती पुरुष पुर्णलाल श्रेष्ठ
६२३ नुवाकोट वाग्मती पुरुष जितबहादुर घले
६२४ नुवाकोट वाग्मती पुरुष केशवराज पाण्डे
६२५ नुवाकोट वाग्मती पुरुष नारायण प्र खतिवडा
६२६ नुवाकोट वाग्मती पुरुष रामशरण प्याकुरेल
६२७ नुवाकोट वाग्मती पुरुष बुद्धिबहादुर प्रधान
६२८ १० नुवाकोट वाग्मती महिला शर्मिला थपलिया
६२९ ११ नुवाकोट वाग्मती महिला मंगलमाया प्रजापति
६३० १२ नुवाकोट वाग्मती महिला सावित्री प्याकुरेल
६३१ १३ नुवाकोट वाग्मती महिला मेन्चुङ लामा
६३२ १४ नुवाकोट वाग्मती महिला गीता दाहाल
६३३ १५ नुवाकोट वाग्मती महिला उषाकिरण तिम्सेना
६३४ १६ नुवाकोट वाग्मती गणेश कुमार श्रेष्ठ
६३५ १७ नुवाकोट वाग्मती द. पुरुष केशव सेञ्चुरी
६३६ १८ नुवाकोट वाग्मती अनितमान तमाङ्ग
६३७ १९ नुवाकोट वाग्मती ठाकुर गजुरेल
६३८ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष गणेश दुलाल
६३९ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष नारायण भण्डारी
६४० काठमाडौँ वाग्मती पुरुष रामप्रसाद अमगाई
६४१ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष बुद्धभक्त चित्रकार
६४२ काठमाडौँ वाग्मती महिला शर्मिला कार्की
६४३ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष श्यामकृष्ण भण्डारी
६४४ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष कृष्ण बजगाई
६४५ काठमाडौँ वाग्मती महिला सात्रानी लामा
६४६ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष रामशरण ढुंगाना
६४७ १० काठमाडौँ वाग्मती महिला सरिता न्यौपाने
६४८ ११ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष पंचकृष्ण श्रेष्ठ
६४९ १२ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष उद्धब भण्डारी
६५० १३ काठमाडौँ वाग्मती महिला विन्दा कुमारी गौतम
६५१ १४ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष निर्मल कुईकेल
६५२ १५ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष तेज प्रसाद ढकाल
६५३ १६ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष विदुर बिक्रम खड्का
६५४ १७ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष नवराज भट्टराई
६५५ १८ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष रत्न गुरुङ्ग
६५६ १९ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष दिपक निरौला
६५७ २० काठमाडौँ वाग्मती पुरुष हरी अधिकारी
६५८ २१ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष नारायण श्रेष्ठ
६५९ २२ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष दिपक के सी
६६० २३ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष बत्तिस महर्जन
६६१ २४ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष योगेन्द्र संग्रौला
६६२ २५ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष केशव स्थापित
६६३ २६ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष लरेखनाथ फुयल
६६४ २७ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष तिलक सुनुवार
६६५ २८ काठमाडौँ वाग्मती महिला रचना राज उपाध्याय
६६६ २९ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष श्याम घिमिरे
६६७ ३० काठमाडौँ वाग्मती पुरुष राम ब्रिकम महान्धर
६६८ ३१ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष प्रकाश श्रेष्ठ
६६९ ३२ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष विश्वराम सापकोटा
६७० ३३ काठमाडौँ वाग्मती महिला तारादेवी मानधर
६७१ ३४ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष सिव सुन्दर राजवैद्य
६७२ ३५ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष राजेश शाक्य
६७३ ३६ काठमाडौँ वाग्मती महिला मिना काफ्ले
६७४ ३७ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष विद्यासुन्दर शाक्य
६७५ ३८ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष हरिशरण थापा
६७६ ३९ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष अजय क्रान्ती शाक्य
६७७ ४० काठमाडौँ वाग्मती पुरुष केशव प्रशाद पोखरेल
६७८ ४१ काठमाडौँ वाग्मती महिला विन्दु महर्जन
६७९ ४२ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष जनक रिजाल
६८० ४३ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष रामशरण आलेमगर
६८१ ४४ काठमाडौँ वाग्मती पुरुष श्याम के सी
६८२ ४५ काठमाडौँ वाग्मती द. पुरुष सानु रम्तेल
६८३ ४६ काठमाडौँ वाग्मती द. पुरुष तारा रोका
६८४ भक्तपुर वाग्मती पुरुष शम्भु दाहाल
६८५ भक्तपुर वाग्मती पुरुष परासर सापकोटा
६८६ भक्तपुर वाग्मती पुरुष निरन्जन बजगाईं
६८७ भक्तपुर वाग्मती पुरुष मिलन सुवाल
६८८ भक्तपुर वाग्मती पुरुष राजेन्द्र राजथला
६८९ भक्तपुर वाग्मती पुरुष निर्मल भट्टराई
६९० भक्तपुर वाग्मती पुरुष भास्कर प्रधानांग
६९१ भक्तपुर वाग्मती पुरुष बचन देउजा
६९२ भक्तपुर वाग्मती पुरुष वासुदेव थापा
६९३ १० भक्तपुर वाग्मती पुरुष शशीजंग थापा
६९४ ११ भक्तपुर वाग्मती पुरुष मदनसुन्दर श्रेष्ठ
६९५ १२ भक्तपुर वाग्मती महिला बिना वास्तोला
६९६ १३ भक्तपुर वाग्मती महिला नारायणी फुयाल
६९७ १४ भक्तपुर वाग्मती महिला तारा खड्का बस्नेत
६९८ १५ भक्तपुर वाग्मती महिला भागिरथा सिटौला
६९९ १६ भक्तपुर वाग्मती महिला उत्तरा नेपाल
७०० १७ भक्तपुर वाग्मती द. पुरुष दीपक विसुङ्खे
७०१ ललितपुर वाग्मती पुरुष नवराज सिलवाल
७०२ ललितपुर वाग्मती पुरुष मधुसूदन पौडेल
७०३ ललितपुर वाग्मती पुरुष चेतनाथ संजेल
७०४ ललितपुर वाग्मती पुरुष रामचन्द्र दाहाल
७०५ ललितपुर वाग्मती पुरुष पुरुषोत्तम आचार्य
७०६ ललितपुर वाग्मती पुरुष तारा संजेल
७०७ ललितपुर वाग्मती पुरुष अन्नपूर्ण बस्नेत
७०८ ललितपुर वाग्मती पुरुष हरिकृष्ण ब्यन्जनकार
७०९ ललितपुर वाग्मती पुरुष रामेश्वर श्रेष्ठ
७१० १० ललितपुर वाग्मती पुरुष चिरञ्जीवी आचार्य
७११ ११ ललितपुर वाग्मती पुरुष राम राउत
७१२ १२ ललितपुर वाग्मती पुरुष बाबुकाजी प्रधान
७१३ १३ ललितपुर वाग्मती पुरुष राजेन्द्र श्रेष्ठ
७१४ १४ ललितपुर वाग्मती पुरुष अमृत खड्का
७१५ १५ ललितपुर वाग्मती पुरुष रघुनाथ महर्जन
७१६ १६ ललितपुर वाग्मती महिला मन्जरी शाक्य
७१७ १७ ललितपुर वाग्मती महिला कमला थापा
७१८ १८ ललितपुर वाग्मती द. पुरुष दिनेश अछामी
७१९ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष अशोक व्यान्जु
७२० काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष नारायण पाण्डे
७२१ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष कुमार थापा
७२२ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष रेशमवहादुर लामा
७२३ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष राजन भुर्तेल
७२४ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष चन्द्र लामा
७२५ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष कञ्चन अधिकारी
७२६ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष विदुरप्रसाद सापकोटा
७२७ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष दिलिप तामाङ
७२८ १० काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष चुणामणि गौतम
७२९ ११ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष रामशरण दाहाल
७३० १२ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष जेनिश लामा (जेन)
७३१ १३ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष प्रेम लामा
७३२ १४ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष दिलिप घिसिङ
७३३ १५ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष कृष्णवहादुर खुलाल
७३४ १६ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष नकुलप्रसाद पराजुली
७३५ १७ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष राधाकृष्ण वस्ताकोटी
७३६ १८ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष राजकुमार सापकोटा
७३७ १९ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष वेदप्रसाद तिमल्सिना
७३८ २० काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष श्यामसुन्दर श्रेष्ठ
७३९ २१ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती पुरुष केशव बडाल
७४० २२ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला गोमा भुर्तेल
७४१ २३ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला निर्मला शाही
७४२ २४ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला कमला काफ्ले
७४३ २५ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला गीता बन्जारा
७४४ २६ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला शान्ता न्यौपाने
७४५ २७ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला रिता ढकाल
७४६ २८ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला बिमला शर्मा
७४७ २९ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला सुभद्रा अधिकारी
७४८ ३० काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला बिमला दाहाल
७४९ ३१ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती महिला भक्तकुमारी लामा
७५० ३२ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती द. पुरुष तेज नेपाली
७५१ ३३ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती द. पुरुष बिष्णु ब मिजार
७५२ ३४ काभ्रेपलाञ्चोक वाग्मती द. महिला गीता सुनार
७५३ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष निमफुञ्जो शेर्पा
७५४ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष भुपेन्द्र श्रेष्ठ
७५५ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष सूर्यबहादुर लामा
७५६ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष कार्केल लामा
७५७ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष जेपी सिलवाल
७५८ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष टपिन्द्र तिमिल्सिना
७५९ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष कमल नेपाल
७६० सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष होमनारायण श्रेष्ठ
७६१ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष केदार क्षेत्री
७६२ १० सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष  सागर घिमिरे
७६३ ११ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष हस्त पण्डित
७६४ १२ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष झम्क नेपाल
७६५ १३ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष बालकृष्ण देउजा
७६६ १४ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष सुभाष कर्माचार्य
७६७ १५ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष नेत्रप्रसाद दंगाल
७६८ १६ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष माधव पाण्डे
७६९ १७ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष कृष्णगोपाल तामाङ
७७० १८ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष इन्द्र नेपाल
७७१ १९ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष इश्वरीप्रसाद श्रेष्ठ
७७२ २० सिन्धुपाल्चोक वाग्मती पुरुष मित्रलाल चौलागाई
७७३ २१ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती महिला हेमगंगा मोक्तान
७७४ २२ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती महिला सुशिला पाख्रिन
७७५ २३ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती महिला सपना थापा
७७६ २४ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती महिला सकुन्तला माझी
७७७ २५ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती महिला सीता थापा
७७८ २६ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती महिला डोल्मा तामाङ
७७९ २७ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती महिला बालकुमारी सापकोटा
७८० २८ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती महिला सुनिता अधिकारी
७८१ २९ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती महिला उमा प्रधान
७८२ ३० सिन्धुपाल्चोक वाग्मती द. पुरुष चन्द्रबहादुर धिमालकोटी
७८३ ३१ सिन्धुपाल्चोक वाग्मती द. पुरुष रामबहादुर सुनार
७८४ मकवानपुर वाग्मती पुरुष कृष्णप्रसाद दाहाल
७८५ मकवानपुर वाग्मती पुरुष रामचन्द्र राई
७८६ मकवानपुर वाग्मती पुरुष बद्रीप्रसाद लम्साल
७८७ मकवानपुर वाग्मती पुरुष दिलबहादुर घिसिङ फुर्वा
७८८ मकवानपुर वाग्मती पुरुष कमल बिष्ट
७८९ मकवानपुर वाग्मती पुरुष फुर्बा दोर्जे लामा
७९० मकवानपुर वाग्मती पुरुष सुवासचन्द्र ठकुरी
७९१ मकवानपुर वाग्मती पुरुष एकालाल श्रेष्ठ
७९२ मकवानपुर वाग्मती पुरुष महेश बर्तौला
७९३ १० मकवानपुर वाग्मती पुरुष लालबहादुर थापा
७९४ ११ मकवानपुर वाग्मती पुरुष हिदम लामा
७९५ १२ मकवानपुर वाग्मती पुरुष बिष्णुप्रसाद ढकाल
७९६ १३ मकवानपुर वाग्मती महिला जुनेलीमाया श्रेष्ठ
७९७ १४ मकवानपुर वाग्मती महिला सीता विष्ट
७९८ १५ मकवानपुर वाग्मती महिला बरिना बल
७९९ १६ मकवानपुर वाग्मती महिला सुमित्रा काफ्ले
८०० १७ मकवानपुर वाग्मती द. पुरुष नारायण बहादुर रिजाल
८०१ चितवन वाग्मती पुरुष जेएन थपलिया
८०२ चितवन वाग्मती पुरुष दावा लामा
८०३ चितवन वाग्मती पुरुष झगरु चौधरी
८०४ चितवन वाग्मती पुरुष प्रकाश खनाल(शैलेश)
८०५ चितवन वाग्मती पुरुष नारायण वन
८०६ चितवन वाग्मती पुरुष यादव पाठक
८०७ चितवन वाग्मती पुरुष कमल पाठक
८०८ चितवन वाग्मती पुरुष कृष्णभक्त पोखरेल
८०९ चितवन वाग्मती पुरुष विजय सुवेदी
८१० १० चितवन वाग्मती पुरुष बाबुराम खरेल
८११ ११ चितवन वाग्मती पुरुष टीका रिजाल
८१२ १२ चितवन वाग्मती पुरुष तेजेन्द्रबहादुर खड्का
८१३ १३ चितवन वाग्मती पुरुष पुरुषोत्तम न्यौपाने
८१४ १४ चितवन वाग्मती पुरुष हरिप्रसाद सापकोटा
८१५ १५ चितवन वाग्मती पुरुष रामप्रसाद न्यौपाने
८१६ १६ चितवन वाग्मती पुरुष कृष्णप्रसाद भुर्तेल
८१७ १७ चितवन वाग्मती पुरुष विष्णुहरि तिमिल्सेना
८१८ १८ चितवन वाग्मती पुरुष प्रकाश ढुंगाना
८१९ १९ चितवन वाग्मती महिला प्रभा वराल
८२० २० चितवन वाग्मती महिला सुनिमाया चेपाङ
८२१ २१ चितवन वाग्मती महिला विमला दवाडी
८२२ २२ चितवन वाग्मती महिला सूर्यवदना हमाल
८२३ २३ चितवन वाग्मती महिला शान्ति अधिकारी
८२४ २४ चितवन वाग्मती महिला माया सिलवाल
८२५ २५ चितवन वाग्मती महिला पार्वती रावल
८२६ २६ चितवन वाग्मती महिला सरस्वती बिष्ट
८२७ २७ चितवन वाग्मती द. महिला शिवकुमारी गोतामे
८२८ २८ चितवन वाग्मती द.पुरुष श्यामलाल विक
८३० 1 नवलपुर गण्डकी पुरुष छत्रराज पौडेल
८३१ 2 नवलपुर गण्डकी पुरुष कृष्णप्रसाद पौडेल
८३२ 3 नवलपुर गण्डकी पुरुष दीपक अधिकारी
८३३ 4 नवलपुर गण्डकी पुरुष मुक्तिराम पाण्डे
८३४ 5 नवलपुर गण्डकी पुरुष कृष्णप्रसाद घिमिरे
८३५ 6 नवलपुर गण्डकी पुरुष हरिप्रसाद न्यौपाने
८३६ 7 नवलपुर गण्डकी पुरुष रोशनबहादुर गाहा मगर
८३७ 8 नवलपुर गण्डकी पुरुष श्याम सुन्दर श्रेष्ठ
८३८ 9 नवलपुर गण्डकी पुरुष इन्द्रबहादुर पौडेल क्षेत्री
८३९ 10 नवलपुर गण्डकी पुरुष मेघराज पाण्डे
८४० 11 नवलपुर गण्डकी पुरुष मझिलाल थारु थनेत
८४१ 12 नवलपुर गण्डकी पुरुष जीवन कुमार श्रेष्ठ
८४२ 13 नवलपुर गण्डकी पुरुष श्याम बहादुर थापा
८४३ 14 नवलपुर गण्डकी महिला रेखा कँडेल
८४४ 15 नवलपुर गण्डकी महिला सीता खड्का
८४५ 16 नवलपुर गण्डकी महिला पार्वता तिवारी
८४६ 17 नवलपुर गण्डकी महिला पद्मा जीसी श्रेष्ठ
८४७ 18 नवलपुर गण्डकी महिला चन्द्रकुमारी पुन
८४८ 19 नवलपुर गण्डकी महिला सुनिता गहतराज सुनार
८४९ 20 नवलपुर गण्डकी द. पुरुष बाबुराम विश्वकर्मा
८५१ गोरखा गण्डकी पुरुष सुरेन्द्रबहादुर थापा
८५२ गोरखा गण्डकी पुरुष गोपाल पाण्डे
८५३ गोरखा गण्डकी पुरुष सुरेश श्रेष्ठ
८५४ गोरखा गण्डकी पुरुष मोहन भट्टराई
८५५ गोरखा गण्डकी पुरुष विशाल थापा
८५६ गोरखा गण्डकी पुरुष प्रेम गुरुङ
८५७ गोरखा गण्डकी पुरुष बावुराम थापा
८५८ गोरखा गण्डकी पुरुष हरि काफ्ले
८५९ गोरखा गण्डकी पुरुष कमल दानी
८६० १० गोरखा गण्डकी महिला सम्झना देवकोटा
८६१ ११ गोरखा गण्डकी महिला मिना बरामु
८६२ १२ गोरखा गण्डकी महिला पार्वती पाठक
८६३ १३ गोरखा गण्डकी महिला रुपा पन्त
८६४ १४ गोरखा गण्डकी द. पुरुष कृष्ण नेपाली
८६५ १५ गोरखा गण्डकी द. पुरुष काजीराम रोका
८६७ मनाङ गण्डकी पुरुष मनबहादुर गुरूङ
८६८ मनाङ गण्डकी पुरुष चीन घले
८६९ मनाङ गण्डकी महिला रत्नकुमारी गुरूङ
८७० मनाङ गण्डकी द. पुरुष मनबहादुर परियार
८७२ लमजुङ गण्डकी पुरुष धनञ्जय दवाडी
८७३ लमजुङ गण्डकी पुरुष जमिन्द्रमान घले
८७४ लमजुङ गण्डकी पुरुष गुमानसिंह अर्याल
८७५ लमजुङ गण्डकी पुरुष कृष्णप्रसाद अधिकारी
८७६ लमजुङ गण्डकी पुरुष प्रेमबहादुर घले
८७७ लमजुङ गण्डकी पुरुष मोहनहरि पौडेल
८७८ लमजुङ गण्डकी महिला लक्ष्मी अधिकारी
८७९ लमजुङ गण्डकी महिला दीपा गुरूङ
८८० लमजुङ गण्डकी महिला यशोदा रिमाल
८८१ १० लमजुङ गण्डकी द. पुरुष विवश बुढाथोकी
८८२ ११ लमजुङ गण्डकी द. पुरुष हिरालाल विश्वकर्मा
८८३ कास्की गण्डकी पुरुष वैनवहादुर क्षेत्री
८८४ कास्की गण्डकी पुरुष पुष्पज्योती ढुङ्गाना
८८५ कास्की गण्डकी पुरुष वेदवहादुर गुरुङ श्याम
८८६ कास्की गण्डकी पुरुष नवराज ओझा
८८७ कास्की गण्डकी पुरुष शंकरनाथ पौडेल
८८८ कास्की गण्डकी पुरुष दिलिप न्यौपाने
८८९ कास्की गण्डकी पुरुष गंगा कुँवर
८९० कास्की गण्डकी पुरुष विजया सुवेदी
८९१ कास्की गण्डकी पुरुष नारायणी भट्टराई
८९२ १० कास्की गण्डकी पुरुष कृष्ण थापा
८९३ ११ कास्की गण्डकी पुरुष रश्मि आचार्य
८९४ १२ कास्की गण्डकी पुरुष तेजनारायण अधिकारी
८९५ १३ कास्की गण्डकी पुरुष युवराज पौडेल
८९६ १४ कास्की गण्डकी पुरुष रामप्रसाद खनाल
८९७ १५ कास्की गण्डकी पुरुष भेषराज वराल
८९८ १६ कास्की गण्डकी पुरुष विद्या भट्टराई
८९९ १७ कास्की गण्डकी पुरुष प्रभा कोइराला
९०० १८ कास्की गण्डकी पुरुष मञ्जु गुरुङ
९०१ १९ कास्की गण्डकी पुरुष दिपक पौडेल
९०२ २० कास्की गण्डकी पुरुष पुण्यप्रसाद पौडेल
९०३ २१ कास्की गण्डकी पुरुष राजिव पहारी
९०४ २२ कास्की गण्डकी महिला दामोदर वैरागी
९०५ २३ कास्की गण्डकी महिला विष्णुवहादुर के.सी.
९०६ २४ कास्की गण्डकी महिला जगन्नाथ वास्तोला
९०७ २५ कास्की गण्डकी महिला शोभा वराल पहारी
९०८ २६ कास्की गण्डकी महिला सुशिला पराजुली
९०९ २७ कास्की गण्डकी महिला सन्तु सुवेदी
९१० २८ कास्की गण्डकी द.पुरुष दामवहादुर वि.क.
९११ २९ कास्की गण्डकी द.पुरुष अर्जुनकुमार सुनाम
९१२ ३० कास्की गण्डकी द.पुरुष धनवहादुर नेपाली
९१३ ३१ कास्की गण्डकी द.पुरुष मनवुजा वि.क.
९१४ तनहुँ गण्डकी पुरुष हरिराज कँडेल
९१५ तनहुँ गण्डकी पुरुष इन्द्रबहादुर कुँवर
९१६ तनहुँ गण्डकी पुरुष बाबुराम अधिकारी
९१७ तनहुँ गण्डकी पुरुष कलावती ढकाल
९१८ तनहुँ गण्डकी पुरुष केदार सिग्देल
९१९ तनहुँ गण्डकी पुरुष रामचन्द्र उपाध्याय
९२० तनहुँ गण्डकी पुरुष श्रीप्रसाद श्रेष्ठ
९२१ तनहुँ गण्डकी पुरुष धर्म खनाल
९२२ तनहुँ गण्डकी पुरुष विष्णुभक्त सिग्देल
९२३ १० तनहुँ गण्डकी महिला भगवती न्यौपाने
९२४ ११ तनहुँ गण्डकी महिला राधा महत
९२५ १२ तनहुँ गण्डकी महिला सविता रसाइली
९२६ १३ तनहुँ गण्डकी द.पुरुष बाबुराम सुनार
९२७ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष मोहनप्रसाद रेग्मी
९२८ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष भूपराज अधिकारी
९२९ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष  मुक्तिप्रसाद पाठक
९३० स्याङ्जा गण्डकी पुरुष सूर्यप्रसाद गैह्रे (पारस)
९३१ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष  खिम थापा
९३२ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष  किशोरविक्रम मल्ल
९३३ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष  उदयराज श्रेष्ठ
९३४ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष मिनप्रसाद गुरूङ
९३५ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष नारायण मरासिनी
९३६ १० स्याङ्जा गण्डकी पुरुष सुधीरकुमार पौडेल
९३७ ११ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष विश्वनाथ पौडेल
९३८ १२ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष दीपक लम्साल
९३९ १३ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष इस्लाम मियाँ
९४० १४ स्याङ्जा गण्डकी पुरुष सन्तोष केसी
९४१ १५ स्याङ्जा गण्डकी महिला देवीसरा थापा
९४२ १६ स्याङ्जा गण्डकी महिला  सरस्वती भट्टराई
९४३ १७ स्याङ्जा गण्डकी महिला खगिसरा थापा
९४४ १८ स्याङ्जा गण्डकी महिला तारा शर्मा
९४५ १९ स्याङ्जा गण्डकी महिला  सीमाकुमारी क्षेत्री
९४६ २० स्याङ्जा गण्डकी महिला  देवी थापा
९४७ २१ स्याङ्जा गण्डकी द. पुरुष टेकु नेपाली
९४८ २२ स्याङ्जा गण्डकी द. पुरुष धनमाया विक
९४९ २३ स्याङ्जा गण्डकी द. पुरुष  दिपक विक
९५० २४ स्याङ्जा गण्डकी द. पुरुष मेघ प्रनेश
९५१ मुस्ताङ गण्डकी पुरुष चन्द्रमोहन गौचन
९५२ मुस्ताङ गण्डकी पुरुष प्रेम तुलाचन
९५३ मुस्ताङ गण्डकी महिला शर्मिला गुरूङ
९५४ मुस्ताङ गण्डकी द. पुरुष विनोद विसी
९५५ म्याग्दी गण्डकी पुरुष हरिकृष्ण श्रेष्ठ
९५६ म्याग्दी गण्डकी पुरुष नवराज शर्मा
९५७ म्याग्दी गण्डकी पुरुष देवेन्द्र केसी
९५८ म्याग्दी गण्डकी पुरुष बालकृष्ण सुवेदी
९५९ म्याग्दी गण्डकी पुरुष देवबहादुर घले
९६० म्याग्दी गण्डकी महिला नरदेवी पुन
९६१ म्याग्दी गण्डकी महिला थमसरा पुन
९६२ म्याग्दी गण्डकी द. पुरुष पुष्कर विक
९६३ म्याग्दी गण्डकी द. महिला खरमाया बिटालु
९६४ बाग्लुङ गण्डकी पुरुष इन्द्रलाल सापकोटा
९६५ बाग्लुङ गण्डकी पुरुष सूर्यप्रसाद पाठक
९६६ बाग्लुङ गण्डकी पुरुष जनकराज पौडेल
९६७ बाग्लुङ गण्डकी पुरुष हिराबहादुर केसी
९६८ बाग्लुङ गण्डकी पुरुष मोहनलाल शर्मा
९६९ बाग्लुङ गण्डकी पुरुष सञ्जय शेरचन सुनिल
९७० बाग्लुङ गण्डकी पुरुष तुल्सी अर्याल
९७१ बाग्लुङ गण्डकी महिला सावित्रा राना
९७२ बाग्लुङ गण्डकी महिला गीता शर्मा
९७३ १० बाग्लुङ गण्डकी महिला यमुना राना
९७४ ११ बाग्लुङ गण्डकी द. पुरुष देवकुमार नेपाली
९७५ १२ बाग्लुङ गण्डकी द. पुरुष धनबहादुर परियार
९७६ पर्वत गण्डकी पुरुष गोविन्द पहाडी
९७७ पर्वत गण्डकी पुरुष  पदम गिरी
९७८ पर्वत गण्डकी पुरुष पदमपाणी शर्मा
९७९ पर्वत गण्डकी पुरुष  विकास लम्साल
९८० पर्वत गण्डकी पुरुष  भक्तबहादुर कुँवर
९८१ पर्वत गण्डकी पुरुष  मित्रलाल बस्याल
९८२ पर्वत गण्डकी पुरुष  राजुप्रसाद पौडेल
९८३ पर्वत गण्डकी महिला अनिताकुमारी रेग्मी
९८४ पर्वत गण्डकी महिला कमलाकुमारी पन्त
९८५ १० पर्वत गण्डकी महिला शारदाकुमारी शर्मा
९८६ ११ पर्वत गण्डकी द. पुरुष मनोहर बि. क
९८७ १२ पर्वत गण्डकी द. पुरुष  शिवलाल सार्की
९८८ १३ पर्वत गण्डकी द. महिला  शर्मिला नेपाली
९८९ गुल्मी लुम्बिनी पुरुष मधुकृष्ण पन्त
९९० गुल्मी लुम्बिनी पुरुष बालसिंङ काउछा
९९१ गुल्मी लुम्बिनी पुरुष सोमनाथ सापकोटा
९९२ गुल्मी लुम्बिनी पुरुष अमर सिंजापति
९९३ गुल्मी लुम्बिनी पुरुष कृष्ण भुसाल
९९४ गुल्मी लुम्बिनी पुरुष प्रेम पराजुली
९९५ गुल्मी लुम्बिनी पुरुष खिमानन्द पाण्डे
९९६ गुल्मी लुम्बिनी पुरुष रितबहादुर थापा
९९७ गुल्मी लुम्बिनी पुरुष चक्रबन्धु भुसाल
९९८ १० गुल्मी लुम्बिनी महिला नर्मदा भन्डारी
९९९ ११ गुल्मी लुम्बिनी महिला लक्ष्मी पन्त
१००० १२ गुल्मी लुम्बिनी महिला सीता भन्डारी
१००१ १३ गुल्मी लुम्बिनी महिला ललिता गौतम
१००२ १४ गुल्मी लुम्बिनी द. पुरुष जंग नेपाली
१००३ १५ गुल्मी लुम्बिनी द. पुरुष कृष्ण सुनार
१००४ १६ गुल्मी लुम्बिनी द. पुरुष धर्म विश्वकर्मा
१००५ १७ गुल्मी लुम्बिनी द. महिला जुना विश्कर्मा
१००६ पाल्पा लुम्बिनी पुरुष झपेन्द्रबहादुर जिसी
१००७ पाल्पा लुम्बिनी पुरुष राधाकृष्ण कडेल
१००८ पाल्पा लुम्बिनी पुरुष देवीलाल लामिछाने
१००९ पाल्पा लुम्बिनी पुरुष विमलप्रसाद काफ्ले
१०१० पाल्पा लुम्बिनी पुरुष अशोककुमार शाही
१०११ पाल्पा लुम्बिनी पुरुष राम बहादुर राउत
१०१२ पाल्पा लुम्बिनी पुरुष मोहन थापा मगर
१०१३ पाल्पा लुम्बिनी पुरुष ओमबहादुर घर्ती मगर
१०१४ पाल्पा लुम्बिनी पुरुष नवीन थापा
१०१५ १० पाल्पा लुम्बिनी महिला कुबिजा अर्याल
१०१६ ११ पाल्पा लुम्बिनी महिला सरस्वती भट्टराई
१०१७ १२ पाल्पा लुम्बिनी महिला नारायणी शर्मा
१०१८ १३ पाल्पा लुम्बिनी महिला गीता पाण्डे
१०१९ १४ पाल्पा लुम्बिनी द. पुरुष ठाकुरप्रसाद लोहागुन
१०२० १५ पाल्पा लुम्बिनी द. पुरुष दिपक बिश्वकर्मा
१०२१ अर्घाखाँची लुम्बिनी पुरुष चेतनारायण आचार्य
१०२२ अर्घाखाँची लुम्बिनी पुरुष रामजीप्रसाद घिमिरे
१०२३ अर्घाखाँची लुम्बिनी पुरुष कुटमदिन मियाँ
१०२४ अर्घाखाँची लुम्बिनी पुरुष जनार्दन खनाल
१०२५ अर्घाखाँची लुम्बिनी पुरुष पिताम्बर भुसाल
१०२६ अर्घाखाँची लुम्बिनी पुरुष प्रकाश ज्ञवाली
१०२७ अर्घाखाँची लुम्बिनी पुरुष तोजबहादुर रायमाझी
१०२८ अर्घाखाँची लुम्बिनी पुरुष काशिराम आचार्य
१०२९ अर्घाखाँची लुम्बिनी पुरुष खगिश्वर पन्थी
१०३० १० अर्घाखाँची लुम्बिनी महिला जालपा भुसाल
१०३१ ११ अर्घाखाँची लुम्बिनी महिला प्रमिला क्षेत्री
१०३२ १२ अर्घाखाँची लुम्बिनी महिला बिजुला रायमाझी
१०३३ १३ अर्घाखाँची लुम्बिनी महिला बिष्णु आचार्य
१०३४ १४ अर्घाखाँची लुम्बिनी द. पुरुष भोज बहादुर गन्धर्व
१०३५ १५ अर्घाखाँची लुम्बिनी द. पुरुष लिलबहादुर बिक
१०३६ १६ अर्घाखाँची लुम्बिनी द. पुरुष शिवकला बिक
१०३७ नवलपरासी लुम्बिनी पुरुष दीपेन्द्रकुमार अधिकारी
१०३८ नवलपरासी लुम्बिनी पुरुष  धिरज बस्याल
१०३९ नवलपरासी लुम्बिनी पुरुष रामप्रसाद अर्याल
१०४० नवलपरासी लुम्बिनी पुरुष  बद्रीनाथ खनाल
१०४१ नवलपरासी लुम्बिनी पुरुष डोलराज भण्डारी
१०४२ नवलपरासी लुम्बिनी पुरुष थानप्रसाद गैरे
१०४३ नवलपरासी लुम्बिनी पुरुष केशव भण्डारी
१०४४ नवलपरासी लुम्बिनी पुरुष लेखनाथ खरेल
१०४५ नवलपरासी लुम्बिनी महिला सरिता खनाल
१०४६ १० नवलपरासी लुम्बिनी महिला सिन्धु जलेसा
१०४७ ११ नवलपरासी लुम्बिनी महिला विमला अर्याल
१०४८ १२ नवलपरासी लुम्बिनी महिला लक्ष्मी खत्री क्षत्री
१०४९ १३ नवलपरासी लुम्बिनी द. महिला तुलसी पासी
१०५० १४ नवलपरासी लुम्बिनी द. पुरुष राज हरिजन
१०५१ १५ नवलपरासी लुम्बिनी
१०५२ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष शिवराज सुवेदी
१०५३ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष भोजप्रसाद श्रेष्ठ
१०५४ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष डा.कृष्ण न्यौपाने
१०५५ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष धुव्रप्रसाद खरेल
१०५६ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष ऋषिराम सापकोटा
१०५७ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष यज्ञ गैरे
१०५८ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष बलबहादुर आचार्य
१०५९ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष बाबुराम भट्टराई
१०६० रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष गोपाल राना
१०६१ १० रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष चित्रबहादुर कार्की
१०६२ ११ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष बासुदेव घिमिरे
१०६३ १२ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष मोहन चापागाई
१०६४ १३ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष हितराज पन्थी
१०६५ १४ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष विश्वराज बराल
१०६६ १५ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष तुलसीप्रसाद चौधरी
१०६७ १६ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष रामप्रसाद रेग्मी
१०६८ १७ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष भूमिलाल सापकोटा
१०६९ १८ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष रामचन्द्र यादव
१०७० १९ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष जीवनाथ पाण्डे
१०७१ २० रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष शिव पौडेल
१०७२ २१ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष बाबुलाल यादव
१०७३ २२ रुपन्देही लुम्बिनी पुरुष साधुशरण साहनी
१०७४ २३ रुपन्देही लुम्बिनी महिला गोमादेवी आचार्य
१०७५ २४ रुपन्देही लुम्बिनी महिला  विद्यालक्ष्मी गुरुङ्ग
१०७६ २५ रुपन्देही लुम्बिनी महिला जागेश्वरदेवी चौधरी
१०७७ २६ रुपन्देही लुम्बिनी महिला सावित्रा अर्याल
१०७८ २७ रुपन्देही लुम्बिनी महिला ज्ञानु केसी
१०७९ २८ रुपन्देही लुम्बिनी महिला ममता पौडेल
१०८० २९ रुपन्देही लुम्बिनी महिला उमा अधिकारी
१०८१ ३० रुपन्देही लुम्बिनी महिला कल्पना हरिजन
१०८२ ३१ रुपन्देही लुम्बिनी महिला कमला भण्डारी
१०८३ ३२ रुपन्देही लुम्बिनी द. पुरुष जोगलाल बिश्वकर्मा
१०८४ ३३ रुपन्देही लुम्बिनी द. पुरुष सुरेन्द्र श्री
१०८५ ३४ रुपन्देही लुम्बिनी द. महिला कमला बिक
१०८६ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष विष्णु पन्थी
१०८७ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष झविलाल पोख्रेल
१०८८ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष विश्राम चौधरी
१०८९ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष डम्मर शर्मा
१०९० कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष विश्व कार्की
१०९१ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष घरभरण यादव
१०९२ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष टेकराज पौडेल
१०९३ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष आजाद अहमद दर्जी
१०९४ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष बाबुराम खनाल
१०९५ १० कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष उपेन्द्र खनाल
१०९६ ११ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष मोहम्मद मुस्तफा
१०९७ १२ कपिलवस्तु लुम्बिनी पुरुष टोपलाल पोखरेल
१०९८ १३ कपिलवस्तु लुम्बिनी महिला शान्ति पाण्डे
१०९९ १४ कपिलवस्तु लुम्बिनी महिला प्रभा पौडेल
११०० १५ कपिलवस्तु लुम्बिनी महिला लक्ष्मी न्यौपाने
११०१ १६ कपिलवस्तु लुम्बिनी महिला कमला भुसाल
११०२ १७ कपिलवस्तु लुम्बिनी द. महिला शान्तिदेवी चमार
११०३ १८ कपिलवस्तु लुम्बिनी द. पुरुष चन्द्रबहादुर गहतराज
११०४ प्युठान लुम्बिनी पुरुष हरि रिजाल
११०५ प्युठान लुम्बिनी पुरुष तुल्सीराम शर्मा
११०६ प्युठान लुम्बिनी पुरुष धनबहादुर रायमाझी
११०७ प्युठान लुम्बिनी पुरुष टेकुलाल गिरी
११०८ प्युठान लुम्बिनी पुरुष विजयविराज बिष्ट
११०९ प्युठान लुम्बिनी पुरुष डिलबहादुर थापा मगर
१११० प्युठान लुम्बिनी महिला कुमारी कमला रिजाल
११११ प्युठान लुम्बिनी महिला गोमा रेग्मी
१११२ प्युठान लुम्बिनी द. पुरुष झगबहादुर विश्वकर्मा
१११३ दाङ लुम्बिनी पुरुष रेवतीरमण शर्मा
१११४ दाङ लुम्बिनी पुरुष राममणी पाण्डे
१११५ दाङ लुम्बिनी पुरुष कुलबहादुर केसी
१११६ दाङ लुम्बिनी पुरुष सहजराम यादव
१११७ दाङ लुम्बिनी पुरुष टिकाराम खड्का
१११८ दाङ लुम्बिनी पुरुष लक्ष्मण आचार्य
१११९ दाङ लुम्बिनी पुरुष टोपेन्द्रबहादुर केसी
११२० दाङ लुम्बिनी पुरुष भेषराज खत्री
११२१ दाङ लुम्बिनी पुरुष बलिभद्र राना
११२२ १० दाङ लुम्बिनी पुरुष हुकुमबहादुर बस्नेत
११२३ ११ दाङ लुम्बिनी पुरुष घनश्याम पाण्डे
११२४ १२ दाङ लुम्बिनी पुरुष रामजी चौधरी
११२५ १३ दाङ लुम्बिनी पुरुष भुवनेश्वर पौडेल
११२६ १४ दाङ लुम्बिनी पुरुष मनोहर बुढाथोकी
११२७ १५ दाङ लुम्बिनी पुरुष कृष्णप्रसाद भुसाल
११२८ १६ दाङ लुम्बिनी महिला सरस्वती गौतम
११२९ १७ दाङ लुम्बिनी महिला गंगा थारु सतगौवा (चौधरी)
११३० १८ दाङ लुम्बिनी महिला तुलसा केसी
११३१ १९ दाङ लुम्बिनी महिला हुमा डिसी
११३२ २० दाङ लुम्बिनी महिला कोमल वली
११३३ २१ दाङ लुम्बिनी महिला माया आचार्य
११३४ २२ दाङ लुम्बिनी महिला धमकली चौधरी
११३५ २३ दाङ लुम्बिनी द. पुरुष जितेन्द्रमान नेपाली
११३६ २४ दाङ लुम्बिनी द. पुरुष मानबहादुर विक
११३७ २५ दाङ लुम्बिनी द.महिला निर्मला विक
११३८ बाँके लुम्बिनी पुरुष देवराज भार
११३९ बाँके लुम्बिनी पुरुष सूर्य ढकाल
११४० बाँके लुम्बिनी पुरुष प्रेम भुषाल
११४१ बाँके लुम्बिनी पुरुष घननाथ खनाल
११४२ बाँके लुम्बिनी पुरुष किस्मत कक्षपती
११४३ बाँके लुम्बिनी पुरुष रत्न खत्री
११४४ बाँके लुम्बिनी पुरुष निरक गुरुङ
११४५ बाँके लुम्बिनी पुरुष अशोक कर्माचार्य
११४६ बाँके लुम्बिनी पुरुष हलिम साह
११४७ १० बाँके लुम्बिनी महिला भूमिसरा धिताल
११४८ ११ बाँके लुम्बिनी महिला विजया धिताल
११४९ १२ बाँके लुम्बिनी महिला वसन्ती अधिकारी
११५० १३ बाँके लुम्बिनी महिला भारती खनाल
११५१ १४ बाँके लुम्बिनी द. पुरुष नन्द बिश्वकर्मा
११५२ १५ बाँके लुम्बिनी द. पुरुष पूजन बिश्वकर्मा
११५३ बर्दिया लुम्बिनी पुरुष लालबहादुर श्रेष्ठ
११५४ बर्दिया लुम्बिनी पुरुष शालिकराम अधिकारी
११५५ बर्दिया लुम्बिनी पुरुष खडकबहादुर खड्का
११५६ बर्दिया लुम्बिनी पुरुष आनन्द ढुंगाना
११५७ बर्दिया लुम्बिनी पुरुष पदम ढकाल
११५८ बर्दिया लुम्बिनी पुरुष पूर्ण शर्मा
११५९ बर्दिया लुम्बिनी पुरुष भीम केसी
११६० बर्दिया लुम्बिनी पुरुष लहानु थारु
११६१ बर्दिया लुम्बिनी पुरुष खगेन्द्र खनाल
११६२ १० बर्दिया लुम्बिनी पुरुष पहाडी थारु
११६३ ११ बर्दिया लुम्बिनी पुरुष पंकजसिंह राठौर
११६४ १२ बर्दिया लुम्बिनी महिला कृष्णकुमारी गुरुङ
११६५ १३ बर्दिया लुम्बिनी महिला शोभा ज्ञवाली
११६६ १४ बर्दिया लुम्बिनी महिला लीला राना
११६७ १५ बर्दिया लुम्बिनी महिला मेनकाकुमारी पोख्रेल
११६८ १६ बर्दिया लुम्बिनी महिला सीतामैया शाही
११६९ १७ बर्दिया लुम्बिनी द. महिला सम्झना बिक
११७० १८ बर्दिया लुम्बिनी द. पुरुष भक्तबहादुर बिक
११७१ रुकुम पू लुम्बिनी पुरुष नन्दलाल शर्मा
११७२ रुकुम पू लुम्बिनी पुरुष टोप वहादुर ओली
११७३ रुकुम पू लुम्बिनी पुरुष लिलामणि गौतम
११७४ रुकुम पू लुम्बिनी पुरुष निर्माण वुढा (रवि)
११७५ रुकुम पू लुम्बिनी महिला आशा स्वर्णकार
११७६ रुकुम पू लुम्बिनी द. पुरुष मस्तबहादुर विश्वकर्मा (समाल)
११७७ रोल्पा लुम्बिनी पुरुष कुमार दशौंदी
११७८ रोल्पा लुम्बिनी पुरुष पूर्ण बुढामगर
११७९ रोल्पा लुम्बिनी पुरुष बालाराम बुढामगर
११८० रोल्पा लुम्बिनी पुरुष शान्तकुमार ओली
११८१ रोल्पा लुम्बिनी महिला जुनमाया बुढा
११८२ रोल्पा लुम्बिनी महिला इश्वरी जिएम
११८३ रोल्पा लुम्बिनी द. महिला रिमा नेपाली
११८४ रूकुम पश्चिम कर्णाली पुरुष टंकप्रसाद ओली
११८५ रूकुम पश्चिम कर्णाली पुरुष नन्दराम देवकोटा
११८६ रूकुम पश्चिम कर्णाली पुरुष नारायण कुमार शाह
११८७ रूकुम पश्चिम कर्णाली पुरुष मनवीर घर्ती
११८८ रूकुम पश्चिम कर्णाली महिला तीर्था गौतम
११८९ रूकुम पश्चिम कर्णाली द. पुरुष चन्द्रबहादुर विश्वकर्मा
११९० रूकुम पश्चिम कर्णाली द. पुरुष शशीराम नेपाली
११९१ रूकुम पश्चिम कर्णाली पुरुष गोविन्द के सी
११९२ सल्यान कर्णाली पुरुष गोविन्दकुमार पुन
११९३ सल्यान कर्णाली पुरुष भिमबहादुर सेन
११९४ सल्यान कर्णाली पुरुष दानबहादुर खत्री
११९५ सल्यान कर्णाली पुरुष लोकबहादुर डाँगी
११९६ सल्यान कर्णाली पुरुष तिलक मल्ल
११९७ सल्यान कर्णाली महिला पुष्पा कुमारी वोहोरा
११९८ सल्यान कर्णाली महिला शनसिल्ता ओली डिसी
११९९ सल्यान कर्णाली द. पुरुष जनक विक
१२०० डोल्पा कर्णाली पुरुष तुलाचन्द बुढा
१२०१ डोल्पा कर्णाली पुरुष विष्णु रोकाया
१२०२ डोल्पा कर्णाली पुरुष शेरबहादुर बुढा
१२०३ डोल्पा कर्णाली पुरुष नरबहादुर बुढा
१२०४ डोल्पा कर्णाली पुरुष लंकबहादुर शाही
१२०५ डोल्पा कर्णाली पुरुष लंकबहादुर रोकाया
१२०६ डोल्पा कर्णाली महिला बदमी क्वारी बुढा
१२०७ डोल्पा कर्णाली महिला चन्द्राकुमारी बुढा
१२०८ डोल्पा कर्णाली महिला सविता कुमारी रोकाया
१२०९ १० डोल्पा कर्णाली द. पुरुष प्रेम लाल कामी
१२१० मुगु कर्णाली पुरुष जितबहादुर मल्ल
१२११ मुगु कर्णाली पुरुष डम्बर रावल
१२१२ मुगु कर्णाली पुरुष राजबहादुर कार्की
१२१३ मुगु कर्णाली पुरुष मथुरा कार्की
१२१४ मुगु कर्णाली पुरुष कर्ण बहादुर मल्ल
१२१५ मुगु कर्णाली पुरुष पूर्ण बहादुर रोकाय
१२१६ मुगु कर्णाली पुरुष उब्जनबहादुर शाही
१२१७ मुगु कर्णाली महिला कर्णशीला मल्ल
१२१८ मुगु कर्णाली द. पुरुष दानसिंह परियार
१२१९ १० मुगु कर्णाली द. महिला सिमाकुमारी सुनार
१२२० ११ मुगु कर्णाली सोनाम छेजोम लामा
१२२१ जुम्ला कर्णाली पुरुष शान्तिलाल महत
१२२२ जुम्ला कर्णाली पुरुष बलबहादुर महत
१२२३ जुम्ला कर्णाली पुरुष रतननाथ योगी
१२२४ जुम्ला कर्णाली पुरुष टेकराज पछाई
१२२५ जुम्ला कर्णाली महिला मेनका पछाई
१२२६ जुम्ला कर्णाली महिला चुक्की शाही
१२२७ जुम्ला कर्णाली द. पुरुष राम नेपाली
१२२८ कालीकोट कर्णाली पुरुष नगेन्द्र शाही ‘नेशनल’
१२२९ कालीकोट कर्णाली पुरुष रमेश कुमार शाही
१२३० कालीकोट कर्णाली पुरुष दक्षिणा शाही
१२३१ कालीकोट कर्णाली पुरुष भरतराज धिताल
१२३२ कालीकोट कर्णाली पुरुष राजेन्द्र बहादुर थापा
१२३३ कालीकोट कर्णाली पुरुष वीरेन्द्र बहादुर वोगटी
१२३४ कालीकोट कर्णाली पुरुष टेकबहादुर बुढा
१२३५ कालीकोट कर्णाली पुरुष वकिल बम
१२३६ कालीकोट कर्णाली महिला पार्वती सिंह
१२३७ १० कालीकोट कर्णाली महिला तारा शाही
१२३८ ११ कालीकोट कर्णाली द. पुरुष नरपति लुहार
१२३९ १२ कालीकोट कर्णाली द. पुरुष कर्णजीत विक
१२४० १३ कालीकोट कर्णाली पुरुष जसीप्रसाद पाण्डे
१२४१ १४ कालीकोट कर्णाली द. महिला गोमा नेपाली
१२४२ हुम्ला कर्णाली पुरुष दल रावल
१२४३ हुम्ला कर्णाली पुरुष दल फडेरा
१२४४ हुम्ला कर्णाली पुरुष ज्ञामी बुमी
१२४५ हुम्ला कर्णाली पुरुष डबल रावत
१२४६ हुम्ला कर्णाली पुरुष पूर्णप्रसाद ढकाल
१२४७ हुम्ला कर्णाली पुरुष कलबहादुर हमाल
१२४८ हुम्ला कर्णाली पुरुष नुरजङ तामाङ
१२४९ हुम्ला कर्णाली महिला सौमती ऐडी
१२५० हुम्ला कर्णाली महिला रुपा शाही
१२५१ १० हुम्ला कर्णाली महिला सुनमती दमाई
१२५२ ११ हुम्ला कर्णाली द. पुरुष कालीबहादुर नेपाली
१२५३ जाजरकोट कर्णाली पुरुष करवीर शाही
१२५४ जाजरकोट कर्णाली पुरुष डम्बरबहादुर सिंह
१२५५ जाजरकोट कर्णाली पुरुष लालबहादुर महतारा
१२५६ जाजरकोट कर्णाली पुरुष बेदबहादुर शाही
१२५७ जाजरकोट कर्णाली पुरुष सीपी घर्ती
१२५८ जाजरकोट कर्णाली पुरुष प्रेमप्रसाद घर्ती
१२५९ जाजरकोट कर्णाली महिला कौशिला खत्री शाही
१२६० जाजरकोट कर्णाली महिला हरिकला जैशी
१२६१ जाजरकोट कर्णाली द. पुरुष नवेन्द्र नेपाली
१२६२ दैलेख कर्णाली पुरुष रविन्द्रराज शर्मा
१२६३ दैलेख कर्णाली पुरुष प्रेमबहादुर थापा
१२६४ दैलेख कर्णाली पुरुष तेजबहादुर चन्द
१२६५ दैलेख कर्णाली पुरुष रत्नबहादुर खड्का
१२६६ दैलेख कर्णाली पुरुष लोमन शर्मा
१२६७ दैलेख कर्णाली पुरुष टोपबहादुर विसी
१२६८ दैलेख कर्णाली पुरुष विनोद कुमार शाह
१२६९ दैलेख कर्णाली पुरुष धीरबहादुर शाही
१२७० दैलेख कर्णाली पुरुष सुर्यबहादुर शाही
१२७१ १० दैलेख कर्णाली पुरुष योगेन्द्रबहादुर शाही
१२७२ ११ दैलेख कर्णाली पुरुष सर्वराज महतारा
१२७३ १२ दैलेख कर्णाली पुरुष रुद्रबहादुर शाही
१२७४ १३ दैलेख कर्णाली पुरुष गंगाराम दाहाल
१२७५ १४ दैलेख कर्णाली महिला लक्ष्मी शाही
१२७६ १५ दैलेख कर्णाली महिला विना कार्की
१२७७ १६ दैलेख कर्णाली महिला विष्णु थापा
१२७८ १७ दैलेख कर्णाली महिला मिनासिंह रखाल
१२७९ १८ दैलेख कर्णाली महिला सुर्यकुमारी श्रेष्ठ
१२८० १९ दैलेख कर्णाली द. पुरुष अमर नेपाली
१२८१ २० दैलेख कर्णाली द. पुरुष गोपाल नेपाली
१२८२ २१ दैलेख कर्णाली द. पुरुष दयाराम कामी
१२८३ २२ दैलेख कर्णाली द. पुरुष हिक्मत विक
१२८४ २३ दैलेख कर्णाली द महिला गोमता विक
१२८५ सुर्खेत कर्णाली पुरुष ध्रुवकुमार शाही
१२८६ सुर्खेत कर्णाली पुरुष खड्क बहादुर खत्री
१२८७ सुर्खेत कर्णाली पुरुष खडग् बहादुर घर्ती
१२८८ सुर्खेत कर्णाली पुरुष डण्डी प्रसाद शर्मा
१२८९ सुर्खेत कर्णाली पुरुष बोधविक्रम जिसी
१२९० सुर्खेत कर्णाली पुरुष कुलमणि देवकोटा
१२९१ सुर्खेत कर्णाली पुरुष अमृत विसी
१२९२ सुर्खेत कर्णाली पुरुष नवराज रावत
१२९३ सुर्खेत कर्णाली पुरुष गंगाराम तिमिल्सिना
१२९४ १० सुर्खेत कर्णाली पुरुष नन्दराम अधिकारी
१२९५ ११ सुर्खेत कर्णाली महिला शान्ति कुमारी छन्तेल
१२९६ १२ सुर्खेत कर्णाली महिला कोकिला सिंह
१२९७ १३ सुर्खेत कर्णाली महिला चन्द्र विसी
१२९८ १४ सुर्खेत कर्णाली महिला गंगा दाहाल
१२९९ १५ सुर्खेत कर्णाली महिला मोहनमाया ढकाल
१३०० १६ सुर्खेत कर्णाली महिला निर्मला राना
१३०१ १७ सुर्खेत कर्णाली महिला नन्दा गुरुङ
१३०२ १८ सुर्खेत कर्णाली द. पुरुष तेजकुमार विक ‘तोरण’
१३०३ १९ सुर्खेत कर्णाली द. पुरुष गगनसिंह सुनार
१३०४ २० सुर्खेत कर्णाली द. पुरुष राजु गुइदेल नेपाली
१३०५ २१ सुर्खेत कर्णाली द. महिला सुशीला विश्वकर्मा
१३०६ २२ सुर्खेत कर्णाली द. महिला लक्ष्मी विक
१३०७ डडेलधुरा सुदुरपश्चिम पुरुष गजेन्द्रबहादुर शाही
१३०८ डडेलधुरा सुदुरपश्चिम पुरुष  पठानसिंह बोहरा
१३०९ डडेलधुरा सुदुरपश्चिम पुरुष पदमराज जोशी
१३१० डडेलधुरा सुदुरपश्चिम पुरुष  पदम पाल
१३११ डडेलधुरा सुदुरपश्चिम महिला तारा खाती
१३१२ डडेलधुरा सुदुरपश्चिम महिला  कृष्ण ओझा
१३१३ डडेलधुरा सुदुरपश्चिम महिला ज्ञानुदेवी गैरे
१३१४ डडेलधुरा सुदुरपश्चिम द. पुरुष करण ताम्राकार
१३१५ डडेलधुरा सुदुरपश्चिम द. पुरुष  सुन्दर जैरू
१३१६ बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष रंगमान शाही
१३१७ बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष अज बहादुर मल्ल
१३१८ बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष सहदेब बोगटि
१३१९ बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष कालीबहादुर शाहीखुला
१३२० बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष भरतबहादुर बुढा
१३२१ बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष भरतबहादुर थापा
१३२२ बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष जनक कुमार बोहरा
१३२३ बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष अम्मरबहादुर खडका
१३२४ बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष हरीबहादुर रोकाया
१३२५ १० बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष मनलाल खत्री
१३२६ ११ बाजुरा सुदुरपश्चिम पुरुष बल्देब रेग्मि
१३२७ १२ बाजुरा सुदुरपश्चिम महिला राजकला सार्की
१३२८ १३ बाजुरा सुदुरपश्चिम महिला बसन्ति गुरुङ्ग
१३२९ १४ बाजुरा सुदुरपश्चिम महिला बसुन्धरा रोकाय
१३३० १५ बाजुरा सुदुरपश्चिम महिला मनदेबी ओली
१३३१ १६ बाजुरा सुदुरपश्चिम महिला ऐना गिरी
१३३२ १७ बाजुरा सुदुरपश्चिम महिला माया कुवर
१३३३ १८ बाजुरा सुदुरपश्चिम द. पुरुष काँसी बिक
१३३४ १९ बाजुरा सुदुरपश्चिम द. पुरुष पदम नेपाली
१३३५ २० बाजुरा सुदुरपश्चिम द. पुरुष मोहन नेपाली
१३३६ अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष कृष्णप्रसाद जैसी
१३३७ अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष हर्कबहादुर कुँवर (गोविन्द)
१३३८ अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष प्रकाश शाह
१३३९ अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष भरत अयडी
१३४० अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष डिबी साउद
१३४१ अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष पशुपति कुँवर
१३४२ अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष यज्ञबहादुर बोगटी
१३४३ अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष बमबहादुर विसी
१३४४ अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष भरत साउद
१३४५ १० अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष शिवप्रसाद उपाध्याय
१३४६ ११ अछाम सुदुरपश्चिम पुरुष भीम जनाला
१३४७ १२ अछाम सुदुरपश्चिम महिला दुधकला विष्ट
१३४८ १३ अछाम सुदुरपश्चिम महिला राधिका भुजेल
१३४९ १४ अछाम सुदुरपश्चिम द पुरुष रामबहादुर आउजी
१३५० बझाङ सुदुरपश्चिम पुरुष ऐनबहादुर महर
१३५१ बझाङ सुदुरपश्चिम पुरुष दमन भण्डारी
१३५२ बझाङ सुदुरपश्चिम पुरुष खडक बहादुर खड्का
१३५३ बझाङ सुदुरपश्चिम पुरुष प्रयागराज जोशी
१३५४ बझाङ सुदुरपश्चिम पुरुष एलबी रावल
१३५५ बझाङ सुदुरपश्चिम पुरुष लालबहादुर बिष्ट
१३५६ बझाङ सुदुरपश्चिम पुरुष वीरेन्द्रबहादुर खड्का
१३५७ बझाङ सुदुरपश्चिम पुरुष जनकराज जोशी
१३५८ बझाङ सुदुरपश्चिम पुरुष पदम धामी
१३५९ १० बझाङ सुदुरपश्चिम महिला भागिरथी सिंह
१३६० ११ बझाङ सुदुरपश्चिम महिला जुना जाग्री
१३६१ १२ बझाङ सुदुरपश्चिम महिला भगवती बोहरा
१३६२ १३ बझाङ सुदुरपश्चिम महिला धनदेवी कुँवर
१३६३ १४ बझाङ सुदुरपश्चिम द. पुरुष अफिलाल ओखेडा
१३६४ १५ बझाङ सुदुरपश्चिम द. पुरुष आनन्दलाल विक
१३६५ १६ बझाङ सुदुरपश्चिम द. महिला आशा कुमारी विक
१३६६ डोटी सुदुरपश्चिम पुरुष चक्रबहादुर मल्ल
१३६७ डोटी सुदुरपश्चिम पुरुष दुर्गादत्त ओझा
१३६८ डोटी सुदुरपश्चिम पुरुष शेरबहादुर मल्ल
१३६९ डोटी सुदुरपश्चिम पुरुष पदमराज भट्ट
१३७० डोटी सुदुरपश्चिम पुरुष लक्ष्मण मलासी
१३७१ डोटी सुदुरपश्चिम पुरुष कृष्णकुमार खड्का
१३७२ डोटी सुदुरपश्चिम पुरुष दीपक धामी
१३७३ डोटी सुदुरपश्चिम पुरुष बमबहादुर बम
१३७४ डोटी सुदुरपश्चिम पुरुष गणेश बिष्ट
१३७५ १० डोटी सुदुरपश्चिम महिला मन्जु मलासी
१३७६ ११ डोटी सुदुरपश्चिम महिला अर्चना गहतराज
१३७७ १२ डोटी सुदुरपश्चिम महिला भागरती धामी
१३७८ १३ डोटी सुदुरपश्चिम द. पुरुष धनबहादुर नेपाली
१३७९ १४ डोटी सुदुरपश्चिम द. महिला सीता बिक
१३८० १५ डोटी सुदुरपश्चिम द. पुरुष प्रेम नेपाली
१३८१ १६ डोटी सुदुरपश्चिम द. पुरुष धर्म सिहं बि.क
१३८२ कैलाली सुदुरपश्चिम तपेन्द्र रावल
१३८३ कैलाली सुदुरपश्चिम श्याम खत्री
१३८४ कैलाली सुदुरपश्चिम द्धारिका न्यौपाने
१३८५ कैलाली सुदुरपश्चिम सोमबहादुर थापा
१३८६ कैलाली सुदुरपश्चिम कमला शाही
१३८७ कैलाली सुदुरपश्चिम रतन थापा
१३८८ कैलाली सुदुरपश्चिम डेजी पाण्डे
१३८९ कैलाली सुदुरपश्चिम नरबहादुर खड्का
१३९० कैलाली सुदुरपश्चिम दलबहादुर विष्ट
१३९१ १० कैलाली सुदुरपश्चिम कमला ओली
१३९२ ११ कैलाली सुदुरपश्चिम टीका थापा
१३९३ १२ कैलाली सुदुरपश्चिम पदमपुरा साउद
१३९४ १३ कैलाली सुदुरपश्चिम गजेन्द्र स्वाँर (लल्लाकाजी)
१३९५ १४ कैलाली सुदुरपश्चिम धरमबहादुर थापामगर
१३९६ १५ कैलाली सुदुरपश्चिम रतन रेग्मी
१३९७ १६ कैलाली सुदुरपश्चिम छाया देवकोटा
१३९८ १७ कैलाली सुदुरपश्चिम विष्णु चौधरी
१३९९ १८ कैलाली सुदुरपश्चिम मनराज शाही
१४०० १९ कैलाली सुदुरपश्चिम नरेन्द्र वटाला
१४०१ २० कैलाली सुदुरपश्चिम धबहादुर रोक्कामगर
१४०२ २१ कैलाली सुदुरपश्चिम मोहनसिंह साउद
१४०३ २२ कैलाली सुदुरपश्चिम रामप्रसाद चौधरी
१४०४ २३ कैलाली सुदुरपश्चिम पदमसिंह सिंगाल
१४०५ २४ कैलाली सुदुरपश्चिम किशनसिंह साउद विशाल
१४०६ २५ कैलाली सुदुरपश्चिम भागरथी विष्ट
१४०७ २६ कैलाली सुदुरपश्चिम निर्मला भट्ट
१४०८ २७ कैलाली सुदुरपश्चिम रणवहादुर चन्द
१४०९ २८ कैलाली सुदुरपश्चिम धर्मराज पाठक
१४१० २९ कैलाली सुदुरपश्चिम जीवन वम
१४११ ३० कैलाली सुदुरपश्चिम राजेश खाती
१४१२ ३१ कैलाली सुदुरपश्चिम डिल्लीराज खड्का
१४१३ ३२ कैलाली सुदुरपश्चिम नेपालू चौधरी
१४१४ ३३ कैलाली सुदुरपश्चिम दुर्गाप्रसाद जोशी
१४१५ ३४ कैलाली सुदुरपश्चिम छाया थापा (सन्तोष)
१४१६ ३५ कैलाली सुदुरपश्चिम झुमा अधिकारी चौधरी
१४१७ ३६ कैलाली सुदुरपश्चिम रुक्मिणी देवकोटा
१४१८ ३७ कैलाली सुदुरपश्चिम देवबहादुर वम
१४१९ ३८ कैलाली सुदुरपश्चिम जीतबहादुर मल्ल
१४२० ३९ कैलाली सुदुरपश्चिम कृष्णराज जोशी
१४२१ ४० कैलाली सुदुरपश्चिम कर्णबहादुर हमाल
१४२२ ४१ कैलाली सुदुरपश्चिम कमलादेवी देवकोटा
१४२३ ४२ कैलाली सुदुरपश्चिम लक्ष्मीदेवी जोशी
१४२४ ४३ कैलाली सुदुरपश्चिम शोभा रावल
१४२५ ४४ कैलाली सुदुरपश्चिम दानबहादुर विक चित्रण
१४२६ ४५ कैलाली सुदुरपश्चिम सत्यराज स्नेही
१४२७ ४६ कैलाली सुदुरपश्चिम विजयसिंह मयाल
१४२८ ४७ कैलाली सुदुरपश्चिम ललित परियार
१४२९ ४८ कैलाली सुदुरपश्चिम मोतिसिंह विश्वकर्मा
१४३० ४९ कैलाली सुदुरपश्चिम चन्द्रबहादुर दमाई
१४३१ ५० कैलाली सुदुरपश्चिम हिरा विक
१४३२ ५१ कैलाली सुदुरपश्चिम सरिता सिजापति
१४३३ दार्चुला सुदुरपश्चिम पुरुष रामदत्त जोशी
१४३४ दार्चुला सुदुरपश्चिम पुरुष ज्ञानेन्द्र घर्ती
१४३५ दार्चुला सुदुरपश्चिम पुरुष गेल्बुसिंह बोहरा
१४३६ दार्चुला सुदुरपश्चिम पुरुष हरदेव जोशी
१४३७ दार्चुला सुदुरपश्चिम पुरुष  प्रेमसिंह धामी
१४३८ दार्चुला सुदुरपश्चिम पुरुष देवसिंह महर
१४३९ दार्चुला सुदुरपश्चिम महिला दुर्गा धामी
१४४० दार्चुला सुदुरपश्चिम महिला पुष्पा अवस्थी
१४४१ दार्चुला सुदुरपश्चिम महिला गौरी बडाल
१४४२ १० दार्चुला सुदुरपश्चिम महिला उर्मिला बोहरा
१४४३ ११ दार्चुला सुदुरपश्चिम द. पुरुष लालबहादुर बिक
१४४४ १२ दार्चुला सुदुरपश्चिम द. पुरुष दानीराम पार्की
१४४५ बैतडी सुदुरपश्चिम पुरुष दामोदर भण्डारी
१४४६ बैतडी सुदुरपश्चिम पुरुष सुरेन्द्रबहादुर पाल
१४४७ बैतडी सुदुरपश्चिम पुरुष लिलाधर भट्ट
१४४८ बैतडी सुदुरपश्चिम पुरुष मोहन थापा
१४४९ बैतडी सुदुरपश्चिम पुरुष पुष्करराज जोशी
१४५० बैतडी सुदुरपश्चिम पुरुष जसवीर बोहरा
१४५१ बैतडी सुदुरपश्चिम पुरुष भरत मडै
१४५२ बैतडी सुदुरपश्चिम पुरुष गोरखबहादुर चन्द
१४५३ बैतडी सुदुरपश्चिम महिला जानकी अवस्थी
१४५४ १० बैतडी सुदुरपश्चिम महिला जानकी ऐर बम
१४५५ ११ बैतडी सुदुरपश्चिम महिला हेमा भट्ट (कपाडी)
१४५६ १२ बैतडी सुदुरपश्चिम महिला लिला विष्ट
१४५७ १३ बैतडी सुदुरपश्चिम द.पुरुष नरेश विश्वकर्मा
१४५८ १४ बैतडी सुदुरपश्चिम द.महिला सरस्वती नेपाली
१४५९ १५ बैतडी सुदुरपश्चिम द. पुरुष धाना पहरी
१४६० कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम वीरबहादुर थापा (पाताल)
१४६१ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम पल्लवराज भट्ट
१४६२ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम भक्तबहादुर अधिकारी
१४६३ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम हिरा विष्ट
१४६४ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम कमला बोहरा
१४६५ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम नरबहादुर धामी
१४६६ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम वचनबहादुर सिंह
१४६७ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम अशोक चन्द
१४६८ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम रणबहादुर महरा
१४६९ १० कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम चाँदनी धामी
१४७० ११ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम डा. दीपकप्रसाद भट्ट
१४७१ १२ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम सुरेन्द्र विष्ट जिल्ला सचिव
१४७२ १३ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम कृष्णदेव पन्त
१४७३ १४ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम खिमा चन्द
१४७४ १५ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम भारमल सुनार
१४७५ १६ कञ्चनपुर सुदुरपश्चिम नन्द बहादुर विक
१४७६ उपत्यका विशेष उपत्यका विशेष पुरुष समिर नेपाल
१४७७ उपत्यका विशेष पुरुष मोहनराज रेग्मी
१४७८ उपत्यका विशेष पुरुष कविन्द्र शेखर रिमाल
१४७९ उपत्यका विशेष पुरुष विन्दिया कार्की
१४८० उपत्यका विशेष महिला भवानी दहाल
१४८१ उपत्यका विशेष महिला इश्वरी थापा
१४८२ उपत्यका विशेष पुरुष विजया खडका
१४८३ उपत्यका विशेष पुरुष कृष्ण प्रसाद रिमाल
१४८४ उपत्यका विशेष पुरुष सीता लामा
१४८५ १० उपत्यका विशेष पुरुष फुलमाया लामा
१४८६ ११ उपत्यका विशेष पुरुष अर्जुन प्रसाद अधिकारी (अर्जुन शर्मा)
१४८७ १२ उपत्यका विशेष पुरुष यूवराज जिरेल
१४८८ १३ उपत्यका विशेष पुरुष शान्ता बस्नेत
१४८९ १४ उपत्यका विशेष महिला जितेन्द्र श्रेष्ठ
१४९० १५ उपत्यका विशेष महिला गोपाल कार्की
१४९१ १६ उपत्यका विशेष महिला नरनाथ लुइटेल
१४९२ १७ उपत्यका विशेष पुरुष बिष्णु लामा
१४९३ १८ उपत्यका विशेष पुरुष विदुर कार्की
१४९४ १९ उपत्यका विशेष पुरुष ठाकुर कुमार श्रेष्ठ
१४९५ २० उपत्यका विशेष पुरुष रामकृष्ण न्यौपाने
१४९६ २१ उपत्यका विशेष पुरुष सुमन प्रसाद पराजुली
१४९७ २२ उपत्यका विशेष पुरुष सार्की तामाङ
१४९८ २३ उपत्यका विशेष पुरुष महेन्द्रलाल श्रेष्ठ
१४९९ २४ उपत्यका विशेष पुरुष कमला देवी तामाङ
१५०० २५ उपत्यका विशेष पुरुष बलराम खत्री
१५०१ २६ उपत्यका विशेष पुरुष माया गुरुङ
१५०२ २७ उपत्यका विशेष पुरुष राज कुमार श्रेष्ठ
१५०३ २८ उपत्यका विशेष पुरुष ज्ञानुमाया क्षेत्री
१५०४ २९ उपत्यका विशेष पुरुष केशव प्रसाद दुवाडी
१५०५ ३० उपत्यका विशेष पुरुष तुलसी प्रसाद सिवाकोटी
१५०६ ३१ उपत्यका विशेष पुरुष चन्द्रसागर लामा
१५०७ ३२ उपत्यका विशेष पुरुष गणेश श्रेष्ठ
१५०८ ३३ उपत्यका विशेष पुरुष क. माया माया देवी पोडे
१५०९ ३४ उपत्यका विशेष पुरुष बंशीधर भट्टराइ
१५१० ३५ उपत्यका विशेष पुरुष रन्जु थापा
१५११ ३६ उपत्यका विशेष महिला प्रेम प्रसाद पराजुली
१५१२ ३७ उपत्यका विशेष महिला कूलबहादुर आचार्य
१५१३ ३८ उपत्यका विशेष महिला प्रेम कुमार पराजुली
१५१४ ३९ उपत्यका विशेष महिला केदार देबकोटा
१५१५ ४० उपत्यका विशेष महिला प्रकाश भट्टराई
१५१६ ४१ उपत्यका विशेष महिला विनोद जोशी
१५१७ ४२ उपत्यका विशेष महिला गुरुभक्त निरौला
१५१८ ४३ उपत्यका विशेष महिला लक्ष्मी कार्की
१५१९ ४४ उपत्यका विशेष महिला लक्ष्मी भुषाल
१५२० ४५ उपत्यका विशेष महिला जानुका श्रेष्ठ
१५२१ ४६ उपत्यका विशेष द. महिला चन्द्र प्रसाद रिजाल
१५२२ ४७ उपत्यका विशेष गोविन्द भट्टराई
१५२३ ४८ उपत्यका विशेष राजेन्द्र प्रसाद सापकोटा
१५२४ ४९ उपत्यका विशेष सुबर्ण श्रेष्ठ
१५२५ ५० उपत्यका विशेष नविना लामा
१५२६ ५१ उपत्यका विशेष कल्पना वाइवा
१५२७ ५२ उपत्यका विशेष मोति वि.क.
१५२८ ५३ उपत्यका विशेष चिरन्जीवि पौडेल
१५२९ ५४ उपत्यका विशेष रामजी सापकोटा
१५३० ५५ उपत्यका विशेष प्रकाश भुजेल
१५३१ नेपाल ट्रेड युनियन महासंघ (जिफन्ट) रमेश बडाल
१५३२ गुणराम आचार्य
१५३३ जनक चौधरी
१५३४ स्मृति लामा
१५३५ माया भण्डारी
१५३६ अखिल नेपाल किसान महासंघ प्रेम दंगाल
१५३७ कमलराज श्रेष्ठ
१५३८ बेनुप्रसाद शिवाकोटी
१५३९ जिवन्ती पौडेल
१५४० सरिता भुसाल
१५४१ अखिल नेपाल महिला संघ तुलसा दाहाल
१५४२ टुका हमाल
१५४३ पेम्बा लामा
१५४४ सरस्वती बस्नेत
१५४५ रूक्मणी राना (अस्मिता)
१५४६ अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन पुरुष आरसी लामिछाने
१५४७ पुरुष झपेन्द्र खत्री
१५४८ पुरुष समिक बढाल
१५४९ महिला सुनिता बराल
१५५० महिला निशा अधिकारी
१५५१ युवा संघ नेपाल किरण पौडेल
१५५२ रमेश आर्चय
१५५३ पुष्पराज श्रेष्ठ
१५५४ अञ्‍जना अधिकारी
१५५५ कान्ती बुर्लाकोटी
१५५६ राष्ट्रिय जनसाँस्कृतिक महासंघ पुरुष डा. जिवेन्द्रदेव गिरी
१५५७ पुरुष प्रेमनाथ अधिकारी
१५५८ पुरुष आरसी न्यौपाने
१५५९ महिला रत्न देवी गुरूङ
१५६० महिला भूमिका सुब्बा
१५६१ लोकतान्त्रिक मधेसी संगठन रामचरित्र साह
१५६२ सुन्दर कुर्मी
१५६३ सुशील श्रीवास्तव
१५६४ उषादेवी चौधरी
१५६५ तिलकुमारी गिरी
१५६६ नेपाल खेलकुद महासंघ पुरुषोत्तम पौडेल
१५६७ रमेश पौडेल
१५६८ मेघराज पौडेल
१५६९ सन्तमाया परियार
१५७० सन्जु महर्जन
१५७१ आदिवासी जनजाती महासंघ मिना कुमारी गुरुङ्ग
१५७२ विजयसिंह लामा लोचन
१५७३ पेम्बा गुरूङ भोटे
१५७४ कल्पना लिम्बू योङहाङ
१५७५ ज्योती लामा
१५७६ पेसागत महासंघ, नेपाल बावुराम थापा
१५७७ दयाराम बस्याल
१५७८ सुरज ढकाल
१५७९ सरस्वती खड्का
१५८० गोमादेवी कटुवाल (ढुंगाना)
१५८१  नेपाल उत्पीडित जातीय मुक्ति समाज निर्मल देउला
१५८२ रामलखन हरिजन
१५८३ डिल्लीध्वज बराइली
१५८४ मैना अछामी
१५८५ सुनिता अधिकारी
१५८६ नेपाल मुस्लिम इत्तेहाद संगठन सफर मियाँ
१५८७ लालबाबु शेख
१५८८ शकिल अहमद खाँ
१५८९ साजिदा खातुन सिद्धिकी
१५९० मुन्नी खातुन
१५९१ प्रेस चौतारी नेपाल पुरुष गणेश बस्नेत
१५९२ पुरुष गगन विष्ट
१५९३ पुरुष राजेन्द्र अर्याल
१५९४ महिला निर्मला शर्मा
१५९५ महिला टीका विष्ट
१५९६ नेपाल भुमिहिन सुकुम्बासी संगठन सरेश नेपाल
१५९७ लीलाबहादुर तामाङ
१५९८ इन्द्र लामा
१५९९ लीला विश्वकर्मा
१६०० रचना कुमाल
१६०१ लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय अपाङ्ग संगठन मित्रलाल शर्मा
१६०२ जगदीसप्रसाद अधिकारी
१६०३ कृष्ण गौतम
१६०४ लोचन अधिकारी
१६०५ निर्मला धिताल
१६०६ नेपाल बुद्धिजीवी परिषद् पुरुष दिनेश चन्द देवकोटा
१६०७ पुरुष गजेन्द्र थपलिया
१६०८ पुरुष विधान आचार्य
१६०९ महिला कविता लुईंटेल
१६१० महिला विमला केसी
१६११ प्रगतिशील पेशागत कानुन व्यवसायिक संगठन ईश्वरी भट्टराई
१६१२ भोजराज आचार्य
१६१३ डिल्लीप्रसाद मैनाली
१६१४ शोभा बुढाथोकी
१६१५ हिमादेवी बस्नेत
१६१६ नेपाल राष्ट्रिय भूतपूर्व सैनिक तथा प्रहरी संगठन लालकाजी गुरुङ
१६१७ पुर्ण बहादुर श्रेष्ठ
१६१८ चन्द्रकुमार महतारा
१६१९ चरित्रबहादुर खडका
१६२० देवराज राई
१६२१ नेपाल राष्ट्रिय उद्योग तथा व्यवसायी महासंघ एलपी साँवा लिम्बु
१६२२ भीमलाल पौडेल
१६२३ भगिरथ सापकोटा
१६२४ मनिषा सुब्बा नाल्बो
१६२५ बिन्दु श्रेष्ठ
१६२६ प्रगतिशील इन्जिनीयर एशोसिएसन, नेपाल पुरुष शम्भुबहादुर श्रेष्ठ
१६२७ पुरुष सुरज लामिछाने
१६२८ पुरुष सन्जिब रोकाहा
१६२९ महिला सौम्य भट्ट
१६३० महिला ज्योती थापा
१६३१ मानव अधिकार एलाइन्स मीनबहादुर शाही
१६३२ विदुर सुवेदी
१६३३ डा.पद्मप्रसाद खतिवडा
१६३४ नानीमाया थापा
१६३५ सूर्यकुमारी शाही
१६३६ राष्ट्रिय स्वास्थ्यकर्मी संघ नेपाल रामबहादुर चन्द
१६३७ डा.झलक गौतम
१६३८ डा. सन्तोष पौडेल
१६३९ अन्जु बस्नेत
१६४० शारदा खनाल
१६४१ केन्द्रिय कार्यलय विभाग l/gf g]kfnL
१६४२ zfGtL >]i7
१६४३ s]=aL= pk]|tL
१६४४ v8\uaxfb’/ a:g]t
१६४५ lzjs’df/ u’?ª
१६४६ प्रदेश नम्बर १ कमिटी प्रदेश नम्बर १ पुरुष तेजमान कन्दडवा
१६४७ प्रदेश नम्बर २ पुरुष युपराज बास्कोटा
१६४८ प्रदेश नम्बर ३ पुरुष खगेन्द्र नेपाल
१६४९ प्रदेश नम्बर ४ महिला अम्बिका थापा
१६५० प्रदेश नम्बर ५ महिला विना राई
१६५१ प्रदेश निर्वाचन क्षेत्र मजदुर प्रदेश नम्बर ६ पुरुष कृष्ण बहादुर केसी
१६५२ प्रदेश नम्बर ७ पुरुष भिम ज्वाल राई
१६५३ प्रदेश नम्बर ८ पुरुष किशोर धमला
१६५४ प्रदेश नम्बर ९ पुरुष राजीब घिमिरे
१६५५ प्रदेश नम्बर १० महिला रुकमिणी कोईराला
१६५६ प्रदेश नम्बर ११ महिला सुनिता गिरी श्रेष्ठ
१६५७ प्रदेश नम्बर १२ महिला विमला बिश्वकर्मा
१६५८ प्रदेश नम्बर २ प्रदेश कमिटी मनोज खड्का
१६५९ गणेश प्रसाई
१६६० अमृत शर्मा बज्रगाई
१६६१ पल्टी देवी यादव
१६६२ आशालेवी यादव
१६६३ मजदुर प्रदिप चौधरी
१६६४ तारादेवी पौडेल
१६६५ कल्पना कोइराला
१६६६ आनन्द धामी
१६६७ किशोर बराईली
१६६८ मञ्जु कुमारी थापा
१६६९ अमर यादव
१६७० बागमती प्रदेश कमिटी अन्नत प्रसाद पौडेल
१६७१ लालकुमार के सी
१६७२ पुर्ण बुढामगर
१६७३ शान्ती अधिकारी
१६७४ अप्सरा चापागाई
१६७५ वागमती प्रदेशबाट मजदुर प्रतिनिधित्व रामहरि नेपाल
१६७६ उद्धव केसी
१६७७ अर्जुन अर्याल
१६७८ दानबहादुर बिमली
१६७९ पूर्णकुमारी कार्की
१६८० इन्दिरा सुवेदी
१६८१ बेलीमैया घले
१६८२ गण्डकी प्रदेश कमिटी सोभियत ढकाल
१६८३ माधव वास्तोला
१६८४ लिला राणा
१६८५ क्रिसनकुमारी श्रेष्ठ गुरुङ्ग
१६८६ डा. पुस्प के सी भण्डारी
१६८७ गण्डकी प्रदेश मजदुर तर्फ कर्मसिंह गुरुङ्ग
१६८८ रुद्ध बहादुर खत्री
१६८९ नन्दलाल अधिकारी
१६९० बलराम पौडल
१६९१ मिना गुरुङ्ग
१६९२ फम्फा देवकोटा
१६९३ बलदेवी राई
१६९४ लुम्बिनी प्रदेश कमिटी भुमेश्वर ढकाल
१६९५ बलराम अधिकारी
१६९६ दुर्गा थारु
१६९७ मेनका पोखरेल
१६९८ लक्ष्मी कोइराला
१६९९ लुम्बिनी मजदुर प्रदेश कमल गौतम
१७०० हरी कार्की
१७०१ हुमाकान्त काफ्ले
१७०२ रन्जु भट्टराई
१७०३ शुसिला दर्लामी
१७०४ पूर्ण बहादुर के सी
१७०५ प्रेमपुर्ण योगी
१७०६ कर्णाली प्रदेश कमिटी महिला पद्‌मा खड्का
१७०७ पुरुष सोनाम छेजुङ लामा
१७०८ पुरुष भरत बहादुर शाही
१७०९ पुरुष कुल बहादुर गिरी
१७१० पुरुष चुडामणी शर्मा
१७११ कर्णाली प्रदेश कमिटी मजदुर पुरुष तेज प्रकाश जिसी
१७१२ पुरुष चन्द्रकुमारी धामी
१७१३ पुरुष श्रीपाल सारु मगर
१७१४ पुरुष लालचना पाण्डे
१७१५ महिला टीका अधिकारी
१७१६ गोपाल नेपाली
१७१७ मिज्जल अन्जली
१७१८ सुदुरपश्चिम प्रदेश कमिटी कमल तिमल्सेना
१७१९ यज्ञराज बास्तोला
१७२० प्रकाश साउद
१७२१ गोमा आर्चय
१७२२ मजदुर देव बहादुर बम
१७२३ जित बहादुर मल्ल
१७२४ कर्ण बहादुर हमाल
१७२५ कृष्ण राज जोशी
१७२६ राजकुमारी चौधरी
१७२७ कमला देवी देवकोटा
१७२८ लक्ष्मी देवी जोशी
१७२९ सम्पर्क संमन्वय कमिटी पुरुष नरेन्द्रकुमार श्रेष्ठ
१७३० सम्पर्क संमन्वय कमिटी पुरुष कृष्ण आङदेम्बे
१७३१ सम्पर्क संमन्वय कमिटी पुरुष हेमन्त जोशी
१७३२ सम्पर्क संमन्वय कमिटी महिला कल्पना थापा
१७३३ सम्पर्क संमन्वय कमिटी महिला रणकुमारी मगर
१७३४ सम्पर्क संमन्वय कमिटी ईन्द्र भण्डारी
१७३५ सम्पर्क संमन्वय कमिटी नन्दकुमार राई
१७३६ सम्पर्क संमन्वय कमिटी विष्णु घिमिरे
१७३७ सम्पर्क संमन्वय कमिटी केदार पुडासैनी
१७३८ १० सम्पर्क संमन्वय कमिटी महेशचन्द्र गौतम
१७३९ ११ सम्पर्क संमन्वय कमिटी गिता बराल
१७४० १२ सम्पर्क संमन्वय कमिटी निर्मला भट्टराई
१७४१ १३ सम्पर्क संमन्वय कमिटी भिमबहादुर दर्नाल
१७४२ १४ सम्पर्क संमन्वय कमिटी विल्टु यादव
१७४३ १५ सम्पर्क संमन्वय कमिटी बद्री भट्टराई
१७४४ १६ सम्पर्क संमन्वय कमिटी अनिता मैनाली
१७४५ १७ सम्पर्क संमन्वय कमिटी चन्द्रदेव पासवान
१७४६ १८ सम्पर्क संमन्वय कमिटी दिवाकरराज भटराई
१७४७ १९ सम्पर्क संमन्वय कमिटी अशोक कुमार ठकुरी
१७४८ २० सम्पर्क संमन्वय कमिटी श्याम कुमार बस्नेत
१७४९ २१ सम्पर्क संमन्वय कमिटी कृष्णदास श्रेष्ठ
१७५० २२ सम्पर्क संमन्वय कमिटी सरीता दाहाल
१७५१ २३ सम्पर्क संमन्वय कमिटी विनिता सुवेदी
१७५२ २४ सम्पर्क संमन्वय कमिटी सरिता जिरेल खाती
१७५३ २५ सम्पर्क संमन्वय कमिटी श्रीकान्त बराल
१७५४ २६ सम्पर्क संमन्वय कमिटी भोला पौडेल
१७५५ २७ सम्पर्क संमन्वय कमिटी विष्णु सिग्देल
१७५६ २८ सम्पर्क संमन्वय कमिटी अमृता अधिकारी
१७५७ २९ सम्पर्क संमन्वय कमिटी बवी शेरचन
१७५८ ३० सम्पर्क संमन्वय कमिटी भोजबहादुर विश्वकर्मा
१७५९ ३१ सम्पर्क संमन्वय कमिटी ठानेश्वर बस्याल
१७६० ३२ सम्पर्क संमन्वय कमिटी सरोज रेग्मी
१७६१ ३३ सम्पर्क संमन्वय कमिटी फर्सुराम पाण्डे
१७६२ ३४ सम्पर्क संमन्वय कमिटी हरिबहादुर नेपाली
१७६३ ३५ सम्पर्क संमन्वय कमिटी शान्ती गौतम
१७६४ ३६ सम्पर्क संमन्वय कमिटी देविराम भुषाल
१७६५ ३७ सम्पर्क संमन्वय कमिटी जे.वि शाही
१७६६ ३८ सम्पर्क संमन्वय कमिटी भक्त रावत
१७६७ ३९ सम्पर्क संमन्वय कमिटी सत्यदेवी खड्का
१७६८ ४० सम्पर्क संमन्वय कमिटी कुलबहादुर नेपाली
१७६९ ४१ सम्पर्क संमन्वय कमिटी प्रेमराज भट्ट
१७७० ४२ सम्पर्क संमन्वय कमिटी दलबहादुर धामी
१७७१ ४३ सम्पर्क संमन्वय कमिटी जानुका रोक्का
१७७२ ४४ सम्पर्क संमन्वय कमिटी पूर्णबहादुर विश्वकर्मा
१७७३ सल्लाकार कमिटी पुरुष गोपाल शाक्य
१७७४ सल्लाकार कमिटी पुरुष टुकराज सिग्देल
१७७५ सल्लाकार कमिटी पुरुष हरिचरण शिवाकोटी
१७७६ सल्लाकार कमिटी पुरुष शंकरनाथ शर्मा अधिकारी
१७७७ सल्लाकार कमिटी पुरुष डिल्लीराज भट्ट
१७७८ सल्लाकार कमिटी पुरुष कृष्णबहादुर शाही
१७७९ सल्लाकार कमिटी पुरुष नेत्रप्रसाद पन्थी
१७८० सल्लाकार कमिटी पुरुष मोतीलाल दुगड
१७८१ सल्लाकार कमिटी पुरुष लक्ष्मण रायमाझी
१७८२ १० सल्लाकार कमिटी महिला मीरा ध्वंजू
१७८३ ११ सल्लाकार कमिटी महिला इन्दु गौतम
१७८४ १२ सल्लाकार कमिटी महिला कल्पना चापागाईं
१७८५ १३ सल्लाकार कमिटी महिला अनिता यादव
१७८६ १४ सल्लाकार कमिटी महिला विश्वेश्वरा दाहाल
१७८७ १५ सल्लाकार कमिटी द. पु जितु गौतम
१७८८ रोल्पा मनोनित यमुना रोका
१७८९ मकवानपुर भारती पाठक
१७९० मोरङ लता प्याकुरेल
१७९१ नुवाकोट आशमाया तामाङ
१७९२ काठमाडौं सानुमाया खड्का
१७९३ गुल्मी मैना भण्डारी
१७९४ बॉके शान्ति ढकाल
१७९५ भक्तपुर शकुन्तला श्रेष्ठ
१७९६ कास्की तारामाया थापा
१७९७ १० काठमाडौं देवीमाया लिम्बू
१७९८ ११ दोलखा उर्मिला सुनुवार
१७९९ १२ चितवन बालिकाका गिरी
१८०० १३ पर्वत मञ्जु अधिकारी
१८०१ १४ बाँके दिपा शर्मा
१८०२ १५ काठमाडौं विद्या न्यौपाने
१८०३ १६ काठमाडौं इन्दिरा पन्त
१८०४ १७ दाङ सीता नेउपाने
१८०५ १८ काठमाडौं पूर्णशोभा चित्रकार
१८०६ १९ पर्वत जुना देवी नेपाली
१८०७ २० मुगु राधिका मल्ल
१८०८ २१ पाल्पा सिर्जना काफ्ले
१८०९ २२ झापा गीता अधिकारी
१८१० २३ दाङ सावित्री बिक
१८११ २४ गुल्मी दिलशोभा पुन
१८१२ २५ कञ्चनपुर इन्दु कडरिया
१८१३ २६ मुस्ताङ टासी स्याङबो गुरुङसेनी
१८१४ २७ धनुषा शीला यादव
१८१५ २८ सुनसरी मञ्जु भण्डारी
१८१६ २९ काठमाडौं सरिता दाहाल
१८१७ ३० रौतहट रीता देवी यादव
१८१८ ३१ सुनसरी मीना श्रेष्ठ
१८१९ ३२ झापा जलवर्षा राजवंशी
१८२० ३३ जाजरकोट राधिका शर्मा न्यौपाने
१८२१ ३४ कालिकोट इन्दिरा सञ्जेल
१८२२ ३५ ताप्लेजुङ होमकुमारी साँवा
१८२३ ३६ कास्की सोमनाथ अधिकारी (प्यासी)
१८२४ ३७ डडेलधुरा गोविन्द कलौनी
१८२५ ३८ सप्तरी राजकुमार लेखी
१८२६ ३९ लमजुङ डा. भिष्म अधिकारी
१८२७ ४० तनहुँ रामबहादुर गुरुङ
१८२८ ४१ रसुवा छेवाङ तेन्जिङ लामा
१८२९ ४२ ओखलढुंगा बालकृष्ण ढुंगेल
१८३० ४३ गुल्मी डिल्लीराज भूसाल
१८३१ ४४ सर्लाही सुजन यादव
१८३२ ४५ भक्तपुर गोविन्दप्रसाद दुलाल
१८३३ ४६ बाँके पशुपति दयाल मिश्र
१८३४ ४७ दाङ छविलाल ओली
१८३५ ४८ बाजुरा दयालबहादुर शाही
१८३६ ४९ कञ्चनपुर हिरासिंह सार्की
१८३७ ५० कञ्चनपुर कृपाराम राना
१८३८ ५१ सिरहा रामकिसन मण्डल
१८३९ ५२ सिन्धुपाल्चोक रामबहादुर सुनार
१८४० ५३ बागलुङ कृष्ण केसी
१८४१ ५४ कास्की बालकृष्ण काउछा
१८४२ ५५ बागलुङ कृष्ण पाठक
१८४३ ५६ रोल्पा गंगाराम बुढामगर
१८४४ ५७ रुकुम पूर्व रुजिदिन घर्तीमगर
१८४५ ५८ काभ्रे रामहरि सुवेदी
१८४६ ५९ ताप्लेजुङ क्षितिज थेवे
१८४७ ६० मकवानपुर रघुनाथ खुलाल
१८४८ ६१ काठमाडौं राजेश बज्राचार्य
१८४९ ६२ काभ्रे तारानिधि पन्त
१८५० ६३ ललितपुर ज्ञानेन्द्र शाक्य
१८५१ ६४ दार्चुला मोहनसिंह धामी
१८५२ ६५ जुम्ला धिरेन्द्रराज गिरी
१८५३ ६६ बेलायत कर्णबहादुर शाही
१८५४ ६७ कतार चानक पोखरेल
१८५५ ६८ मनाङ छिरिङ्ग लोप्साङ गुरुङ
१८५६ ६९ पाल्पा नारायणप्रसाद आचार्य
१८५७ ७० मोरङ डा. नेत्रप्रसाद तिम्सिना
१८५८ ७१ काठमाडौं उदय बहादुर पलखल
१८५९ ७२ सप्तरी दिवाकर देवकोटा
१८६० ७३ स्याङ्जा रामबहादुर थापा
१८६१ ७४ बझाङ कलक खड्का
१८६२ ७५ प्युठान चन्द्रबहादुर थापा
१८६३ ७६ बाँके डेगनाथ गौतम
१८६४ ७७ चितवन खोपनीधि लोहनी
१८६५ ७८ खोटाङ डा. देवराज रोका
१८६६ ७९ काभ्रे जितराम लामा
१८६७ ८० कैलाली महादेव बजगाईं
१८६८ ८१ भोजपुर पशुराम अधिकारी
१८६९ ८२ रौतहट किरण साह
१८७० ८३ काठमाडौं ईन्द्रजीत राई
१८७१ ८४ रुपन्देही हरि अधिकारी
१८७२ ८५ झापा गोविन्द थापा
१८७३ ८६ झापा अमर शिवाकोटी
१८७४ ८७ झापा दुर्गा प्रसाई
१८७५ ८८ सुनसरी डम्बर सुवेदी
१८७६ ८९ बाँके बेदराज जोशी
१८७७ ९० सल्यान मेकबहादुर कुंवर
१८७८ ९१ संखुवासभा खड्ग राई
१८७९ ९२ म्याग्दी केपी अधिकारी
१८८० ९३ सुर्खेत कमल शाही
१८८१ ९४ डडेलधुरा प्रकाश साउद
१८८२ ९५ म्याग्दी सन्तोष राउत
१८८३ ९६ काठमाडौं हरि प्रसाद शर्मा काफ्ले
१८८४ ९७ रुपन्देही तेजेन्द्र केसी
१८८५ ९८ काभ्रे अमित लामा
१८८६ ९९ जाजरकोट गोपालबहादुर बटाला
१८८७ १०० काठमाडौं बाबुलाल डंगोल
१८८८ १०१ उदयपुर महेश्वरी चौधरी
१८८९ १०२ कैलाली ममता प्रसाद चौधरी
१८९० १०३ बाँके पर्मानन्द बर्मा
१८९१ १०४ अर्घाखाँची चुडामणि खनाल
१८९२ १०५ गुल्मी गणेश विश्वकर्मा
१८९३ १०६ तेह्रथुम बाबुराम थापा
१८९४ अमृत लाल राजवंसी
१८९५ अन्तर्राष्ट्रिय कमिटी प्रवास कमिटी पुरुष भक्त गुरुङ
१८९६ अन्तर्राष्ट्रिय कमिटी प्रवास कमिटी पुरुष रमेश पाण्डे
१८९७ अन्तर्राष्ट्रिय कमिटी प्रवास कमिटी पुरुष प्रभुराम थापा
१८९८ अन्तर्राष्ट्रिय कमिटी प्रवास कमिटी महिला कुन्ती थापा
१८९९ अन्तर्राष्ट्रिय कमिटी प्रवास कमिटी महिला डा. विमला भण्डारी
१९०० अमेरिका प्रवास कमिटी पुरुष कृष्णप्रसाद लामिछाने
१९०१ अमेरिका प्रवास कमिटी पुरुष रामहरि खड्का
१९०२ अमेरिका प्रवास कमिटी पुरुष बेनीमाधव कँडेल (गोपाल)
१९०३ अमेरिका प्रवास कमिटी महिला यमुना भट्टराई
१९०४ १० अमेरिका प्रवास कमिटी महिला यमुना घिमिरे
१९०५ ११ पूर्वी एसिया प्रवास कमिटी पुरुष भक्त गुरुङ
१९०६ १२ पूर्वी एसिया प्रवास कमिटी पुरुष हरिचन्द्र पौडेल
१९०७ १३ पूर्वी एसिया प्रवास कमिटी पुरुष मोहनसिंह रायमाझी
१९०८ १४ पूर्वी एसिया प्रवास कमिटी महिला सिर्जना नेपाली
१९०९ १५ पूर्वी एसिया प्रवास कमिटी महिला सुमित्रा रायमाझी बस्न्यात
१९१० १६ ओशिनिया प्रवास कमिटी पुरुष डा. विनोद श्रेष्ठ
१९११ १७ ओशिनिया प्रवास कमिटी पुरुष राम प्रकाश घिमिरे
१९१२ १८ ओशिनिया प्रवास कमिटी पुरुष केशव जोशी
१९१३ १९ ओशिनिया प्रवास कमिटी महिला सीता केसी थापा
१९१४ २० ओशिनिया प्रवास कमिटी महिला भावना नेपाल
१९१५ २१ मध्यपूर्व प्रवास कमिटी पुरुष कमलमणी गुरागाईं
१९१६ २२ मध्यपूर्व प्रवास कमिटी पुरुष शालिकराम पन्त
१९१७ २३ मध्यपूर्व प्रवास कमिटी पुरुष महेश गिरी
१९१८ २४ मध्यपूर्व प्रवास कमिटी महिला ज्योति शर्मा
१९१९ २५ मध्यपूर्व प्रवास कमिटी महिला रेनुका चौलागाई कार्की
१९२० २६ युरोप प्रवास कमिटी पुरुष भक्त वाग्ले
१९२१ २७ युरोप प्रवास कमिटी पुरुष मुक्त गुरुङ
१९२२ २८ युरोप प्रवास कमिटी पुरुष गोविन्द पौडेल
१९२३ २९ युरोप प्रवास कमिटी महिला सरस्वती चापागाईं
१९२४ ३० युरोप प्रवास कमिटी महिला कल्पना त्रिपाठी,बेलायत
१९२५ ३१ भारत प्रवास कमिटी हरि घिमिरे
१९२६ ३२ भारत प्रवास कमिटी लोकनाथ भण्डारी
१९२७ ३३ भारत प्रवास कमिटी टीका पौडेल
१९२८ ३४ भारत प्रवास कमिटी सीता अधिकारी
१९२९ ३५ भारत प्रवास कमिटी बालुका बेल्बासे
१९३० ३६ प्रवास कमिटी
१९३१ ३७ प्रवास कमिटी
१९३२ ३८ प्रवास कमिटी
१९३३ ३९ प्रवास कमिटी
१९३४ ४० प्रवास कमिटी

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । २०७८ सालको जनगणनाको प्रारम्भिक तथ्यांकअनुसार राजधानी काठमाडौंमा सबैभन्दा बढी जनसंख्या रहेको पाइएको छ । बुधबार सार्वजनिक तथ्यांकअनुसार काठमाडौंमा

काठमाडौं । नेपाल र भारतबीच विवादमा रहेको दार्चुलाको नेपाली भूमि लिपुलेक, कालापानी तथा लिम्पियाधुराको जनसंख्या जनगणना-२०७८ मा समेटिएको छ ।

महोत्तरी।कोरोना महामारीका कारण २५ जनाभन्दा बढी भिडभाड गर्न नपाइने, सभा, सम्मेलन, भोज आयोजना गर्न वा गराउन नपाइने जस्ता मापदण्ड जारी

काठमाडौं । नेपालको जनसंख्या २ करोड ९१ लाख ९२ हजार ४८० पुगेको छ । चालु आर्थिक वर्ष २०७८ मा सम्पन्न